Srpen 2018

Před 21 lety 31. srpna 1997 vyhasl v Paříži život lady Diany.

31. srpna 2018 v 22:30 | Hana |  Články


Nikdy nechtěla být královnou, ale stala se tím, po čem sama toužila. Princeznou lidských srdcí. Osobně nevěřím tomu, že řidič auta byl opilý.


Na obrázku může být: 1 osoba, směje se, text


Řeč Paris A Prince Michaela v Las Vegas , kde za otce převzali cenu od nadace Elizabeth Taylor AIDS Foundation za jeho charitativní činnost.

30. srpna 2018 v 20:44 Rodina MJ

Udělal toho pro hudební průmysl tolik, ale myslím, že důležitější pro něj byl jeho charitativní přínos lidstvu, pro který svou platformu ve skutečnosti využíval. Na cenu za své filantropické úsilí by byl určitě pyšnější než na své hudební úspěchy."
Prince
"Oslavujeme otce a jeho odkaz po svém. Jsme šťastní, že jsme tady, protože tohle je oslava lásky a je to velmi důležité pro spoustu lidí, ale myslím, že mu vzdáváme hold každý den, nejde jen o jeden den, jde tu o pocit. Vzdáváme mu hold po svém a nečekám, že by to kdokoliv jiný kromě tohoto frajera (=Prince) tady vedle mě pochopil. Jsem šťastná, že tu s ním jsem."
Paris
"Nemyslím si, že narozeniny jsou nějak výjimečný den. Pořád je s námi, i když tu fyzicky není. Ale vím, že my oba se snažíme pokračovat v jeho odkazu skrze naši práci a každodenní život, a tak udržujeme jeho duši a energii s námi."
Prince.
"Je neustále s námi a máme sebe navzájem."
Paris
"Když jsme viděli videa s jeho vystoupeními a viděli, jak lidé omdlévají už jen při pohledu na něj, nechápali jsme to, protože my jsme ho viděli každý den, ale pak nám došlo "Páni, on asi Bude něco víc než jen tatínek."
Prince


Další část proslovu Prince Michaela a Paris.
"Je to kouzelné. Neexistuje žádné pozemské slovo, kterým by se dalo popsat, kolik emocí a citů vložil do svého umění a jaký mělo jeho umění na tento svět dopad. Vzbuzuje to ve vás úctu. Viděli jsme tu dřinu a oddanost. Viděli jsme to v zákulisí. Pracoval dnem i nocí, den za dnem v kteroukoliv denní a noční dobu. Neustále pracoval z krásného důvodu. Nedělal to kvůli sobě a svému blahu, ale kvůli blahu dětí a celého světa."
"Můj otec žil svůj život tak, aby šel ostatním příkladem. I když byl Králem popu, největším umělcem na světě, nikdy si nemyslel, že je příliš velký pro kohokoliv a bylo mu jedno, co děláte nebo odkud pocházíte. Myslím, že je důležité, abychom v tom pokračovali a udělali z tohoto světa lepší svět."
Prince Michael Jackson

"Miluju ho každý den. Chybí mi každý den. Cítím ho každý den. Jsem nadšená, když vidím, kolik lidí se sešlo, aby oslavilo tak krásnou věc."
Paris Jackson


https://external-vie1-1.xx.fbcdn.net/safe_image.php?d=AQCRTuOBa0tDUFUq&w=476&h=249&url=https%3A%2F%2Fimg-s-msn-com.akamaized.net%2Ftenant%2Famp%2Fentityid%2FBBMFHQY.img%3Fh%3D315%26w%3D600%26m%3D6%26q%3D60%26o%3Dt%26l%3Df%26f%3Djpg%26x%3D384%26y%3D158&cfs=1&upscale=1&fallback=news_d_placeholder_publisher&_nc_hash=AQBIWZwG-FpI_eIg

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/40485076_2060301700687486_1551945363932315648_n.jpg?_nc_cat=0&oh=3a08bc19f190466d27965d247620d748&oe=5C3A4611

Dnes by bylo Michaelovi 60 let.

30. srpna 2018 v 1:02 | Hana |  Michael Jackson - informace, fota, videa

Je to neuvěřitelné představit si, jak by asi vypadal, ale rozhodně ne staře. Vůbec nebyl starý - i přesto, co všechno musel vytrpět zůstával stejný uvnitř. Vždy našel svůj úsměv, i když je těžké pochopit, kde stále čerpal tu sílu rozdávat ho světu.. I přesto, že se snažil přizpůsobovat se změnám, nešel cestou k úspěchu tzv. přes mrtvoly. Bohužel jenom přes tu svou. A skutečně uspěl. Uspěl navždy, protože byl směsicí toho, co nelze přesně definovat - lásky, boje, hudby, tance, citu a to především. Byla to jeho duše, co zapůsobilo a co vložil do své tvorby. A když byla vyčerpaná a bolavá, měl svůj lék - Neverland a jiné umění, kterým se inspiroval. Svět se snažil poznávat skrze přírodu a děti, ale zároveň poznal jeho tvrdost ve zradě, kterou stejně jako ty děti nechápal. Nechápal, jak může někdo někomu tak zákeřně ublížit, ale stále dával lidem šanci. Nikdy je nezavrhl docela. Oslavme tedy s Michaelem narozeniny každý den. Je jako dárce, který nám tu zanechal své srdce a poselství. To nemůže žádný imitátor nahradit.
Možná už s námi není fyzicky, ale nikdy nebyl ani nebude pryč.


https://78.media.tumblr.com/55b44207ba305f0d5007e91016d5ef46/tumblr_okn1zj5Pv41w4yckfo1_400.gif

V Londýně je u příležitosti výročí vystavena koruna vysoká 4 metry.

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/40404087_1884576768245598_1342479916280578048_n.jpg?_nc_cat=0&oh=7a45938c0eb75f34a5edebed36e55951&oe=5BF766BD

Indická fanynka o Michaelovi... je to její anděl.

29. srpna 2018 v 0:07 Michael Jackson - informace, fota, videa

Pro fanynku v Indii je Michael Jackson její "Angel"
Publikováno dne 24. srpna 2018 od MJJJusticeProject

Nedávno byl MJJJP kontaktován mladou fanynkou Michaela Jacksona z Indie přes Twitter. S námi sdílela krásné video o lásce k Michaelovi a požádala, aby jsme o to poslali dále. Po krátké konverzaci jsme zjistili, že její životní příběh je jedné úžasné odolnosti, duchovní podstatě a velké inspiraci. Požádali jsme ji, aby to napsala, abychom to mohli sdílet s rodinou MJ globálně.
Náš tým MJJJP se velmi snaží propagovat ideály Michaela Jacksona. I když často sdílíme jeho hudební úspěchy, nejvíce se zaměřujeme na jeho ideály a filozofii lásky a bratrství člověka a jeho humanitárních cílů a úspěchů.
Michael velmi miloval Indii, což několikrát potvrdil a možná nejvíce pozoruhodně v rukopisu na polštáři, během návštěvy Mumbai v roce 1996.


https://mjjjusticeproject.files.wordpress.com/2018/08/screen-shot-2018-08-24-at-11-29-28-am.png?w=640


Cítíme, že Divyin příběh je tak krásný a ona je druh duchovního člověka, se kterým by se Michael chtěl setkat při svých návštěvách v jiných zemích. Její láska k Michaelovi je taková, na kterou se můžeme všichni soustředit a náš MJJJP tým doufá, že se tím budete cítit inspirováni stejně, jako jsme byli my. Jsme požehnaní, že díky naší odborné práci pro Michaela jsme se setkali s Divyou. Protože chceme ukázat, kolik odhodlání musí Divya mít napsát tak krásný příběh lásky jednou rukou na mobilním telefonu v náchylné poloze kvůli svým zdravotním problémům. -

Toto je Divyin příběh:

Ahoj, moje nejdražší rodino.
Dnes bych vám ráda vyprávěla, jak jsem se stala mjfan a proč je mým nejdražším andělem.
Jmenuji se Divyajyoti nebo Divya, tak mi můžete říkat.. Narodila jsem se a vyrostla jsem ve velmi malé vesnici Indie.
Ačkoli moje jméno znamená božské světlo, můj osud byl zastíněn temnotou a osamělostí, dokud se v mém životě nenarodil anděl. Jsem jen dítě svým rodičům a bohužel jsem se narodila s genetickou svalovou chorobou, která omezila moji pohyblivost a způsobila mi zdravotní postižení, ale naštěstí jsem byl stále schopni chodit s podporou. Přesto jsem neměl žádné přátele, protože jsem nebyl jako oni, bylo to docela osamělé a neklidné dětství.
Později jsem byl obtěžována terapeutem, který mě měl uzdravit ... což přidalo více k mé bídě.
V 5. třídě jsem byla šikanována spolužákem, který způsobil u mého otce paranoidní strach o mé bezpečí, takže mě přestal posílat do školy a trpěla jsem opravdu špatnou plicní infekcí, která mě donutila zůstat doma a můj otec nebyl připraven mě poslat do školy. I když jsem chtěla dokončit své vzdělání, musela jsem po 6. ročníku ukončit studium a zůstal doma. bojující s osamělostí.
Pokusila jsem se učit se anglicky jako ostatní, ale nikdy jsem nedosáhl úspěchu kvůli okolnostem.
Z těchto důvodů jsem o Michaelovi nevěděla. Myslím tím, že jsem věděl, že je v Americe slavný tanečník, ale nikdy jsem tomu nevěnovala větší pozornost. Maminka se ujišťovala, že se nedívám na nic, co se týká Hollywoodu, protože si myslela, že je to vulgarita.
Stále jsem viděla Michaela vliv na bollywood, ale vždy jsem se smála to jako "eh! Co mám dělat s ním "překvapivě mi táta jednou přinesl knihu, která byla Michaelovou biografii v hindštině, ale v té době jsem s otcem bojovala, proč utratil peníze na nějakou hloupou knihu.
"Mohl jsi mi přinést náramky, ale ty jsi utratil peníze na hloupou knihu. Nezajímá mě žádný Michael Jackson. Co s ním mám dělat , Hodila jsem tu knihu do koše ... ale můj táta ji dal do bezpečí.
Řekl:
"Porozumíš, až vyrosteš. Tato kniha je biografie skvělého člověka, který nás bude v budoucnu inspirovat".
Měli jsme rodinné záležitosti, má maminka plánovala přestěhovat se do domu mé babičky v jednom z metropolitních měst Indie pro mou lepší budoucnost a lepší zdravotnické a vzdělávací zařízení.
Snažila se mého otce otci přesvědčit roky, ale nesouhlasil, protože byl příliš připoutaný k vesnickému životu a jeho rodnému městu - neměl rád myšlenku, že je ve velkém městě, což vyvolalo konflikt v jejich manželském životě. Jako hrou osudu jsme v roce 2008 obdrželi zprávu, že dědeček je na smrtelné posteli.
Takže já a maminka jsme odjeli do města navštívit dědu, zatímco otec zůstal doma. . Bohužel, dědeček zemřel
A moje maminka se rozhodla trvale žít zde.. Nikdy jsme se nevrátili. Musela jsem si vybrat mezi maminkou a otcem. Milovala jsem svého otce k smrti, ale vybrala jsem si maminku .. Nemohla jsem žít bez ní Byla jsem velmi hluboce připojen k mé mamince.
Na začátku bylo všechno dobré, byla jsem šťastná, že jsem součástí společné rodiny s mým sourozencem strýcem a babičkou.
Ale pak jsem se začala cítit velmi osamělá a smutná, protože všichni moji sourozenci a jejich přátelé byli dobře vzdělaní a mluvili plynně anglicky, ale já nemohla. Pokusil jsem se učit, ale neuspěla jsem.
Byl tu jedna z těch mladších členů rodiny - vždycky jsem se snažila ji napodobit, také i její pohyby vzhledem k tomu, že jsem ji poprvé uviděla, jak dělá mluvčího na telefonu, byla to nebezpečně živá performance.
A já si myslel: "wow! Jak to dělá ??? To je kouzelné! "Ale pak jsme obě měly práci s jinými věcmi a zapomněli na to. Líbill se jí MJ, ale nebyl posedlým moonwalkerem.
Pak na tragický temný den 25. června 2009.
Bylo odpoledne 2: 20h, abych byla přesná, když jsem pustila televizi a šla na svůj oběd do kuchyně.
Když jsem se vrátila do obývacího pokoje (mohla jsem občas chodit s podporou)
místo mého oblíbeného klempířského koncertu dávali klip Earth Song a dole se objevila zpráva, že "král popu už není "Neměla jsem ponětí, co se mi stalo, že jsem padla na své jídlo a začal plakat - velice tvrdě. Nevím, proč mě tolik - dostalo- jako kdybych byl ztratila rodinného příslušníka, i když byl pro mě úplně cizí.
Byl to Earth Song který mě přiměl zamilovat do cizího člověka. Tehdy jsem melodie a textu úplně nerozuměla, ale zamilovala jsem se do anděla v drsném oblečení, který pláče pro matku Zemi.

To otřáslo samým jádrem mé duše. Vzpomínám si, jak jsem se zamkla v ložnici a plakala po celé hodiny. Stalo se to přirozeně. .. to bylo tragický začátek krásné cesty božské lásky .. i když mi bylo 16 .. ale byl jsem jako ... dítě .. Malá ztracená dívka v mimořádně obyčejném i bizarním světě Michaela, kde se média dokonce v době své smrti pokoušela dokázat, že on je jako monstrum, divný mimozemšťan.
Bylo tolik bláznivých příběhů o Michaelovi na zpravodajských kanálech.
Obviňovala jsem je z toho, že jsem mrzutá, když mě to naštvalol. Ačkoli moje angličtina nebyla dobrá a o Michaelovi jsem nic nevěděla, přesto jsem odmítl uvěřit, že by mohl být špatný. V jeho očích bylo tolik nevinnosti a božství ... jeho záběry pláče v Earth Song se hluboce vtiskly do mé mysli ... říkala jsem si, že člověk, který dokáže stvořit tak procítěnou píseň o zemi, nemůže být zlý.
Zneužívání je zlé a kruté, co jsem věděla, protože jsem byla oběť dvakrát. oni by neplakali pro ostatní stejně, jako Michael.
Viděla jsem na videu Michaela s dětmi, byl tak krásný čistý a božský ... jeho nevinnost byla vidět v jeho očích. cítil jsem, že mu můžu věřit
Zajímalo by mě, jestli by nevšední vesničanka jako já mohla vidět nevinnost v Michaelových očích a jeho řeči těla a důvěřovat mu, i když byl pro mne cizí
Proč se lidé, kteří získají tak drahé vzdělání, nechávají médii tak oklamat, proč jim chybí základní zdravý rozum a věří lžím o Michaelovi? Nemusí mít vysokoškolské vzdělání, doktorský diplom, aby věděl a pochopil, že miloval děti, a měl kožní onemocnění, které změnilo jeho barvu pleti, ale ne jeho duši
Takoví lidé jsou pro mě blázni. Považuji je bezmocné roboty.

Od té chvíle jsem se rozhodla věnovat celý svůj život Michaelovi.
Probušil ve mně novou vášeň. Dal mému životu význam a záměr žít.

Můj otec konečně přišel žít s námi. Proto, že jsem chtěla pokračovat ve studiu, strýc se mi snažil zařídit vstup do speciální školy pro zvláštní lidi, jako jsem já, ale nedokázal to, protože neměl potřebné právní a lékařské dokumenty a můj táta mě nenechal poslat do školy, takže jsme to vzdali. V mém vztahu se svým otcem nastal zlom. Začal jsem ho nenávidět, protože jsem byl příliš posedlá a paranoidní.
Přestala jsem s ním mluvit, protože jsem byla tak rozzlobená.
Tentokrát byl Michael jediný komfort. Zůstávala jskem ve svém pokoji celé hodiny a dívala se na jeho obrázky a četla v jeho životopisu znovu a znovu.
Pak mi otec přinesl po dvou měsících slovník a několik knih, ze kterých se naučím angličtinu doma. A můj strýc mi daroval smartphone.
Kdysi jsem se ve svém pokoji hodiny učila angličtině, a když jsem několik hodin poslouchala Michaelovy písně a snažila jsem se pochopit jejich význam v hindštině.
Zvykl jsem si v praxi anglicky mluvit s Michaelovými obrázky na zrcadle. První lekce kurzu angličtiny byla i ným prvním rozhovorem s Michaelem jako: "ahoj! Jsem Divya .. Jsem z Indie. Ráda tě poznávám .."
Uvědomila jsem si, že mu nemůžu jen tak říkat Michael protože mi bylo 16 a jemu by bylo 50! Měl skoro věk mého otce. V Indii nenazýváme starší jejich jménem, je to velmi neuctivé
Velmi jsem ho vážila. Tak jsem řekla svému Imaginárnímu Michaelovi, jestli mu mohu říkat můj "Angel"
A díky mému nejlepšímu andělovi jsem se za méně než měsíc naučila plynně anglicky a šokovala všechny. Dnes, když se mě lidé ptají "Div! Odkud jsi se naučila takovou angličtinu? "
"Hrdě ​​říkám, že jsem se ji naučila od Michaela Jacksona."
Pak jsem se připojil k sociálním médiím a setkala se se skvělými lidmi z globální rodiny. Našla jsem tolik přátel v mjfam, kteří mi pomohli stát se lepší osobou. Cítila jsem se tak milá a spokojená se svým mjfamem. Dalším z největších dárků andělů, které mi dal, je moje víla matka Elizabeth Mam a její manžel, pan Eliáš, ráda mu říkám taťka. Stejně jako Angel měl ve svém životě vzácnou Elizabeth Taylorovou, která mu pomohla. Milovala a podporovala jej bezpodmínečně .. také jsem se setkala s mou víla matkou Elizabeth na twitteru .. ona je také oddaná mjfan byl jsem užaslá a velmi inspirována její poezií a příběhy pro anděla MJ a tak jsme se stali přáteli a proměnil se v rodinu v posledních devíti letech .. Elizabeth Mam a pan Elijah mě miluje a chovají se ke mně stejně jako jejich dceři to byli oni, kteří mě inspirovali, abych začala psát o Michaelovi a zlepšovali moji angličtinu a dovednosti psát.
Bylo mi 20 let, když jsem si uvědomil, že jsem ho začal milovat také romanticky. Ale ne v sexuálně explicitním způsobu, ani jako Bilie Jean nebo Dirty Diana. Ne takovým způsobem, i když .. láska, kterou cítím k němu je božská, cítím to, protože je součástí mé duše. Jako kdyby mě někdo xchtěl nuceně odvést oddělit od Michaela, budou mě muset zabít ... ale i tak bude moje duše milovat mého Anděla .. lidé mě dráždí tím, že cítí že mě musí litovat, že se nemůžu vdát.Říkám jim, že mám svého anděla, je to všechno, co potřebuji. Takhle Michael stále zachraňuje mnoho životů, protože mjfan je posvátné požehnání šťastným lidem.
Je to 9 let a moje láska a vášeň pro Michaela stále roste každý den.
Na začátku byl mým učitelem a inspirací, jeho Oxfordský proslov mi pomohl vyřešit problémy s otcem a odpustit mu.
Pak byl jako otec, jehož hlas mě přivedl ke spánku a utěšoval mě, když se můj otec znovu rozhodl odejít , protože se nemohl přizpůsobit bydlení ve městě.
Michael byl a stále je opravdovým přítelem, kterému mohu důvěřovat a který byl jediným útěkem, když jsem musela v mé rodině za 9 let vidět více úmrtí. Moji prarodiče můj nejstarší strýc ... pak můj otec ... a potom i matka.
Když byl táta naživu, vždycky podporoval a povzbuzoval mou lásku k Angelovi. To on mi daroval knihu Moonwalk k mým 18. narozeninám. Je to moje svatá bible.
Vždycky jsem se mohla vzbudit a mluvil o Michaelovi celou noc.
Mnohokrát se obával, když jsem byla zlomená a v slzách, plakala nebo křičela, dokonce se občas smála při sledování Michaela v televizi, ale uznal, že je to normální pro moonwalkery.
Moje máma měla problémy s Michaelem díky jeho sahání si do rozkroku, ale nakonec ho přijala, Když jsem byla v nemocnici a ona tam nemohla být se mnou kvůli vlastním zdravotním problémům.
řekla jsem jí: "Mami se neboj, já mám svého anděla - kdykoli jsem velmi nemocná,poslouchám Michaela. Uvědomila si, že je to moje síla a mé štěstí.
Když byl otec na smrtelné posteli řekl mi, abych zůstala silná a postarala se o maminku.
Zeptal jsem se ho: "Kdo se o mě postará?"
Řekl:
"Máš svého Anděla, a já mu řeknu, aby dbal o svou princeznu.
Dnes je mi 25 let a bohužel jsem upoutaná na lůžkoo kvůli některým zdravotním problémům, které nedokážu vylíčit podrobně, ale přesto jsem velmi pozitivní spokojená a vyrovnaná se svým životem .. lidé se mě ptají na tajemství mé síly, protože po smrti svých rodičů jsem žila s mým bratrancem , ale měla se soustředit na své studium a kariéru, takže jsem vždy zůstala doma sama po většinu dne ohraničena postelí, spoustou bolesti, záchvatů a stresu kvůli rodinným problémům .. což je víc než dost. Lidé si ale často všimnou, že se pro sebe usmívám a že jsem nejšťastnější dívka na zemi, když mluvím o mém Angelovi .. moje blízké přátele to dráždí
Co je pro mne Michael, nemohu popsat slovem .. 9 let a já si nevzpomínám, kdy jsem ho potřeboval a nebyl tu pro mě ..
Můj učitel, můj, anděl, můj přítel a také láska k mému životu, když jsem do něj romanticky zamilovala, když jsem pro něj nebo o něm začal psát.
Toto spojení, které sdílíme, je tak čisté božské a nadčasové pouto bezpodmínečné lásky ... Michael je spasitel mé duše .. moje inspirace moje motivace a moje síla .. můj cíl žít .. Jsem naživu jen pro Michaela .. jinak jsem by už dávno opustila život.
Tak to byla moje cesta z nevzdělané vesnické dívky do Angel MJDivy.
Je to anděl a život zachránce pro mnohé, včetně mě. Zachránil mě mnoha způsoby, za to mu dlužím, za radostný život. Není to jen pouhý bavič, ale je posvátný jako bůh

Divya účet Twiter účtu @lightinwhisper
Divya je Instagram Angelmjsdivya
Fotky, které chtěla sdílet:
"Nosím MJ přívěšek, protože Michael mě definuje."

https://mjjjusticeproject.files.wordpress.com/2018/08/screen-shot-2018-08-24-at-2-58-39-pm.png?w=254&h=300

https://mjjjusticeproject.files.wordpress.com/2018/08/screen-shot-2018-08-24-at-3-02-49-pm.png?w=300&h=299

"Michael v červeném byl první snímek, který jsem viděla v novinách a zamilovala se do jeho úsměvu"

https://mjjjusticeproject.files.wordpress.com/2018/08/screen-shot-2018-08-24-at-2-58-57-pm.png?w=293&h=362

Řekli o Michaelovi...(Alex Gernandt - časopis Bravo)

27. srpna 2018 v 21:15 Řekli o Michaelovi

"Na světě není žádná hvězda, která má věrné fanoušky, jako je Michael Jackson!" Neuvěřitelné nadšení a nekonečná láska. A ano,téměř božské uctívání milionů fanoušků, které Michael za posledních deset let přilákal. Mnozí přiznali obdiv k Michaelovi Jacksonovi až po tragické smrti, ale jeho skuteční fanoušci tu byli vždycky pro něj, a to i v těžkých časech, připraveni ho podpořit, když bulvár šířil(šíří) údajné skandály. Vždy viděli skutečného Michaela. Michaela .
Michaela Jacksona si budeme pamatovat navždy! "

Alex Gernandt (šéfredaktor časopisu Bravo)

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/40172278_2056505867733736_3626667747632480256_n.jpg?_nc_cat=0&oh=055a975bd42e068541279532cb4b3ae3&oe=5C34388C

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/40131311_1880848998618375_3644669274124976128_n.jpg?_nc_cat=0&oh=1f615d59618cc8c05577c4fae0f0fe91&oe=5C39CAB4

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/40237195_2056504377733885_2326199440504782848_n.jpg?_nc_cat=0&oh=8645a9e76be32699b5e1c78963c6c66d&oe=5BF46276

Odpovědi a informace od Karen Faye...(O nepřesnostech v knize RTT Protecting MIchael Jackson)

27. srpna 2018 v 7:09 Vzpomínky a zprávy od Karen Faye


Ve filmu "Searching for Neverland"(z roku 2017) a knihy osobních strážců Randy vjede do Michaelovy brány, porazí ji a říká, že mu MJ dluží peníze ". Máme věřit scénám, které se v tomto filmu dějí? A jak se to píše v knize? (Takhle se to stalo skutečně a měli bychom tomu věřit?)
K.F.
"Randy dal celé své úspory aby dostal Michaela ze soudu. Michael dlužil Randymu hodně peněz a MJ se mu -vyhýbal- Jízda přes bránu byla jen přidaná vzhledem k dramatičnosti ".

P.S.
Toto jsem také netušila, bylo upozorňováno, že to je také kniha pro peníze, něco tam proto bylo přidáno. ale i tak budu překlady vkládat dále - je tam i přesto dost zajímavého a reálného.


https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/40159429_2055279884523001_759469321670885376_n.jpg?_nc_cat=0&oh=dedcc493fd369f4105df971d4730ffb5&oe=5BED7D51

Alice in Wonderland (povídka) 46. kapitola

26. srpna 2018 v 12:45 | Hana |  Alice in Wonderland (povídka)


https://i.makeagif.com/media/8-31-2015/4m62VA.gif


Krátce po poledni vyjela z brány Holmby Hills bílá Toyota Auris, kterou Michael používal v případě, když nechtěl, aby si ho někdo zvlášť všiml. Hlouček paparazzi už zase čekal poblíž a všichni se hned rozeběhli za nimi ve snaze ulovit nějaké senzační záběry, až kolem nich vlály šňůry jejich fotoaparátů.
Měli ale smůlu - přes tmavší skla auta nebylo vidět skoro vůbec nic. Michael držel ruku na Alicině rameni a opatrně ji tiskl k sobě a tak jen ona mohla sledovat na jeho obličeji pobavený a tak trochu škodolibý úsměv, který jakoby říkal: jen si klidně poslužte, můžete si fotit jak chcete...
Park a okolí tu dobu pokryl sníh, stejně jako celé Los Angeles. a to se nestává tak často. Dámy se tulily do kožichů, ale spíš jenom z toho důvodu, aby předvedly, co si mohou dovolit! To bylo jediné, co by si na sebe Michael nikdy nevzal, zvlášť byl-li pravý. Už ze zásady, z lásky ke všem živým tvorům.
Byl oblečený v úzkém černém kabátu s červenými knoflíky, se kterými ladila i šála stejné barvy i Michaelovy havraní vlasy. Jeho hubená, téměř éterická postava v něm ještě víc vynikala.


Michaelova Toyoto Auris


Ridič zastavil u vchodu pro personál nemocnice, aby nevzbudili zbytečný rozruch a zůstali v utajení. Několik aut z nadace Heal the Kids už tam stálo a Michael se hned jak vystoupil přivítal se zaměstnanci, co tu na Štědrý den sloužili. Byli to ti jediní, kdo dnes tady s dětmi zůstanou, jediní, kteří je mohou pohladit na dobrou noc.
Jakmile vstoupili do prvního pokoje společně s MIchaelem, Alicí a jen jedním členem štábu, děti zůstaly překvapeně koukat, některé s otevřenými pusami.. Vůbec nic předem nevěděly. U mnohých postelí byli i rodiče, se kterými si Michael krátce promluvil nebo je vyslechl, když s ním po počátečním váhání začali diskuktovat.
Pro všechny děti měl připravéného maňáska, cédéčko s vánočními písničkami Jackson 5 a pohádkovou knížku. Na místě se tichým hlasem s úsměvem ptal na jejich jména, aby jim do ní napsal věnování s podpisem.
U stromečku si pak všichni dohromady zazpívali koledy a byl to opravdu neopakovatelný pohled, jak Michael ten sbor "diriguje". Nutno říct, že mu to šlo výborně, přestože při zpívání těžko skrýval rozpaky. A stalo se kupodivu to, že žádné z dětí na pokoji tentokrát neplakalo. Malí pacienti jakoby náhle nečekanou radostí a nadšením zapomněli, že chtějí domů i když rodiče už odešli a oni tam museli zůstat.

O Michaelově soucitu...

25. srpna 2018 v 21:32 Michaelovy citáty


Proč si myslíš, že tak soucítíš s dětmi?
MJ:
"Tak to vám můžu říct přesně. Nikdy jsem neměl dětství. Když cítí bolest, já taky cítím bolest. Když jsou zoufalí, cítím jejich zoufalství ".


https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/40089859_2054046231313033_8594285338036273152_n.jpg?_nc_cat=0&oh=485c8313940d628af9a0d1d7051e1f7b&oe=5C37B9A9

Dívej se opět, tulení mládě ( z knihy Tanec jako sen).

25. srpna 2018 v 11:48 Tanec jako sen (z knihy Michaela Jacksona)


Jednou z nejdojemnějších fotografií z přírody je snímek malého tuleně, jak leží sám na ledě. Jsem si jist, že jsi ho viděl - ty jeho oči, důvěřivé tmavé oči malého zvířete upřeně se dívající do objektivu a do tvého srdce. Když jsem se na ně poprvé podíval, oči se ptaly: "Ublížíš mi?" Věděl jsem, že odpověď je ano, protože každý rok byly zabíjeny tisíce malých tuleňů.
Mnoha lidí se dotkla bezmoc jednoho malého tuleně. Dávali peníze na záchranu tuleňů a veřejné mínění se začalo měnit. Když jsem se k obrázku vrátil, tyto dvě široce posazené oči začaly říkat něco jiného. Teď se ptaly: "Znáš mne?" Tentokrát jsem necítil takovou bolest v srdci jako tehdy, když jsem si uvědomil násilí, které člověk páchá na zvířatech. Ale věděl jsem, že ještě něco chybí. Kolik jsem toho opravdu znal o životě na Zemi? Jakou zodpovědnost jsem cítil za stvoření žijící mimo svůj malý prostor? Jak bych mohl žít tak, abych neubližoval žádné buňce živé hmoty?
Myslím si, že každý, kdo se začal zamýšlet nad těmito věcmi, zjistitl, že jeho city se přesouvají od strachu k větší odpovědnosti za planetu. Krása a div života se začaly zdát velice osobní; začala probleskovat možnost udělat z planety zahradu pro nás pro všechny. Podíval jsem se do očí malého tuleně a poprvé se usmívaly. "Děkuji ti," říkaly. "Dal jsi mi naději."
Stačí to? Naděje je takové krásné slovo, ale zdá se často velice křehké. Život se pořád zbytečně zraňuje a ničí. Obrázek opuštěného malého tuleně na ledě nebo osyřelého děvčátka ve válce je pořád úděsný ve své bezmocnosti. Uvědomil jsem si, že nakonec nezachrání život na Zemi nic kromě důvěry v život sám, v jeho sílu hojit, v jeho schopnost přežít naše chyby a přivítat nás zpět, až se naučíme tyto chyby napravovat.
S těmito myšlenkami v srdci jsem se opět podíval na obrázek. Oči tuleně se zdály teď mnohem hlubší a uviděl jsem v nich něco, co jsem předtím nepostřehl: nezdolatelnou sílu. "Neublížil jsi mi," říkaly. "Nejsem jedno opuštěné mládě. Jsem život a život nemůže být nikdy zabit. Je to síla, která mne vynesla z prázdnoty prostoru; starala se o mně a dodávala mé existenci živiny proti všem nástrahám. Jsem v bezpečí, protože já jsem ta síla. A ty rovněž. Buď se mnou a pociťme moc života společně jako jedno stvoření zde na Zemi."
Tulení mládě, odpusť nám. Dívej se na nás opět a opět, abys vidělo, jak si vedeme. Ti muži, kteří na tebe pozdvihují své hole, jsou také otci, bratři a synové. Milovali jiné a záleželo jim na nich. Jednoho dne rozšíří tu lásku na tebe. Buď si tím jisté a věř.

(Michael Jackson - Tanec jako sen)

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRDkeg1SO84ezAADprj67uuuYIUAur8A3G20aW9WSs1MHmmYuxAIw

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/40101276_2052553744795615_3371889407165464576_n.jpg?_nc_cat=0&oh=9a50f26325d001e0c264060c7321ea3e&oe=5BED1AE7
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/40041073_2052568384794151_3185399375962570752_n.jpg?_nc_cat=0&oh=28fd92bb1a8595492a2eb791b39ab903&oe=5BEDDA0D

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/39966854_2052569411460715_6815998904161533952_n.jpg?_nc_cat=0&oh=2e41ec82d964c187e06c5356b92c7d83&oe=5C354676
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/39987073_2052575464793443_4775945522244485120_n.jpg?_nc_cat=0&oh=78fa8623044782874977bcbfe5fd83db&oe=5BF65680