Únor 2018

Alice in Wonderland (povídka) 15. kapitola

28. února 2018 v 13:33 | Hana |  Alice in Wonderland (povídka)


https://i.makeagif.com/media/8-31-2015/4m62VA.gif


V nemocnici už byli sice informovaní, ale doktor uvěřil teprve až když spatřil Michaela s Paris na vlastní oči. Dovedl je rychle na uvolněný sál.
"Prosím, můžu zůstat s ní?" zeptal se Michael. "Ale jistě, pane Jackson, podíváme se na to. Jak se to stalo?"
"Já.. nevím jistě, asi spadla na větev ", položil Paris na stůl. Nechtěl říct, že lezla na strom. Mohli by se toho zase chytit novináři, že se nestará o děti. Z toho měl přímo panickou hrůzu. Ale doktor odhadl, že to muselo být z výšky a naštěstí patřil mezi ty dobré lidi.
"Nic si z toho nedělejte. Děti jsou děti a takové úrazy jsou běžné", řekl Michaelovi, když viděl, jak je vystrašený.
"Ne, ne, měl jsem ji hlídat" . Doktor prohlédl Parisinu ránu a pokýval hlavou. "No... bylo to štěstí. Jen kousíček
a zasáhlo by to oko. Dobře že jste přijel rychle. Spraví to tři nebo čtyři stehy".
Michael celou dobu u Paris stál, držel ji za ruku a počítal stehy, aby věděla, kolik jich už má za sebou. Vzlykala a třásla se a on jí za každý steh dal pusu do vlasů.
"To je třetí. Ještě jeden… poslední. Už to bude, vydrž, beruško".

Když se vrátili. Kai Chase, Prince i Alice už netrpělivě čekali. "Bude v pořádku?" zeptala se starostlivě Kai.
"Snad ano.. má čtyři stehy. "Chudinka moje malá", litovala ji Kai.
Ještě ten večer zavolal Michael osobního lékaře, aby se na Paris podíval. Ten ji ještě zkontroloval, dal lék proti bolesti a řekl, že jizva se jistě brzy zahojí a za nějakou dobu nebude skoro nic poznat . Hlavně teď musí zůstat ležet.
Michaela to uklidnilo, hned šel do koupelny, kde měl schované v sáčku peníze, ze kterých mu zaplatil. Paris u sebe vůbec nechtěla Garce a tak u ní Michael večer seděl, četl jí a když už byl docela unavený, protože chtěla další a další pokračování, požádala, aby jí chvíli četla Alice.
Michael pro ni došel s prosbou, zda by u Paris počkala a něco přečetla. "Jistě, ráda", souhlasila Alice. "Dlouho jsem nikomu pohádku na dobrou noc nečetla".
"Ahoj, Alice", pousmála se Paris, protože bolest ji po lécích už trochu přešla. "Ahoj, Paris. Ty máš ale krásný pokojík. A kolik tu je knížek", žasla Alice. "To bude asi těžký výběr ze které ti číst". "Tatínek mi čte irské balady. Jsou položené na stolku", prozradila jí Paris. "Tak dobře. Je tu dokonce pečlivě založené, kde jste přestali ". Než však Alice stačila dočíst druhou v pořadí, zjistila že Paris už mezitím spokojeně usnula. Položila knihu zpět na stolek, zhasla a vyšla opatrně ven z místnosti.

Michael byl ve svém pokoji viditelně rozrušený. Seděl na gauči s rukama na kolenou a podpíral si bradu. Jakoby na něj události z odpoledne teprve teď plně dolehly.
"Už usnula", oznámila mu Alice a on vydechl úlevou.
V tu chvíli Alice ucítila nutkavou potřebu uklidnit ho a tak oběma dlaněma stiskla jeho ruce. "Bude v pořádku, uvidíte", usmála se povzbudivě. Zvedl k ní podmanivé oči a když uvolnila jeho ruce, náhle je zvedl, objal ji vřele kolem krku a přitiskl k ní svůj obličej, až ucítila teplo jeho tváře. "Děkuju vám, Alice, vydechl. "Moc jste mi pomohla, ani nevíte jak jsem rád, že jste tady ".
Na okamžik znejistěla.. nechápala, zda to má brát jen jako obyčejné poděkování, protože v tom vycítila i něco víc. Ať je to jak chce, rozhodla se to přijmout. "Já jsem taky ráda. Je to tu úžasné. A vy jste moc milý ". "Budu si muset promluvit s Grace", rozhodl se. "Takhle to dál nejde. Je až příliš chladná a k dětem ztrácí vztah. Nechci ji vinit právě z téhle nehody, ale sleduju to už delší dobu ".Výročí narození Elizabeth Taylor - dnes by bylo této legendě 96 let

27. února 2018 v 21:56 | Hana |  Články

Elizabeth Rosemond Taylor spatřila světlo světa v Londýně 27. února 1932.
Ačkoliv se narodila jako Angličanka, její rodiče byli Američané ze Saint Louis, kteří tu obchodovali s uměleckými předměty. Otec přišel do Londýna, aby zde založil galerii. Matka byla divadelní herečkou, ale po svatbě se tohoto povolání vzdala. Elizabeth strávila svých prvních sedm let v Londýně, než se odsud její rodina ze strachu z nadcházející války v roce 1939 odstěhovala. Rodina z Anglie odplula bez své hlavy, která tu zůstala, aby se pokusila zachránit co nejvíce z bývalého obchodního podnikání. Přesídlili do Los Angeles, kam za nimi zanedlouho přijel i Elizabethin otec.
Během cesty lodí do Ameriky navštívila poprvé kino, konkrétně šlo o film Malá princezna se Shirley Temple. Začala také zářit jako dětská hvězda.
Její matka Sara v mládí získala divadelní zkušenosti, a proto obě děti prosazovala jako herce. Její první smlouva s filmovou společností Universal z dubna 1941 měla být na 7 let, dokonce bez kamerových zkoušek. Malá Angličanka s americkými předky totiž vypadala kouzelně. Tmavé kadeře, neskutečně dlouhé řasy a ty oči. Je jí jenom devět, ale jakoby vám viděla až do duše... Do roka byla ale smlouva zrušena ze strany společnosti, společnost měla představu o druhé Shirley Temple, Elizabeth však tuto představu nenaplňovala. Z dřívějších vyjednávání si ji pamatoval Benny Thau a na podzim 1942 jí studio MGM nabídlo smlouvu. Ve filmu Lassie se vrací (1943) nahradila herečku Marii Flynn a tato role z Elizabeth udělala dětskou hvězdu první kategorie.
V roce 1947, ve svých patnácti, zazářila v LIFE WITH FATHER s takovými hollywoodskými veličinami jako Williamem Powellem, Irene Dunne a Zasu Pitts. Na přelomu čtyřicátých a padesátých let hrála v jednom filmu za druhým, většinou s velice dobrými ohlasy. Nejplodnější byla v roce 1954 s rolemi v RHAPSODY, BEU BRUMMELL, KDYŽ JSEM NAPOSLEDY VIDĚL PAŘÍŽ, a ELEPHANT WALKI. Bylo jí dvaadvacet a stala se z ní překrásná, mladá žena. V roce 1956 se objevila ve veleúspěšném snímku OBR s Jamesem Deanem, jenž se ovšem premiéry tohoto filmu nedočkal, protože už v roce 1955 zahynul při automobilové nehodě. Po roce účinkovala Elizabeth v RAINTREE COUNTY, bombastickém filmu, který byl kritiky označen za "dry as dust" (naprosto nudný). Přes zřejmé nedostatky celého filmu byla Elizabeth za své ztvárnění "Southern belle"(hvězdy jihu) Susanny Drake nominována na oscara. Tak ceněnou sošku si však místo ní odnesla Joanne Woodward za TŘI TVÁŘE EVY.
"Michael Jackson je nejnormálnější člověk, jakého znám." prohlásila o Michaelovi, s ním ji pojilo opravdové přátelství až do konce jeho života.
Už v roce 1958 však získala další nominaci, a to za dodnes kontroverzní (viz. nedávné zařazení na černou listinu v republikánských USA) KOČKU NA ROZPÁLENÉ PLECHOVÉ STŘEŠE, kde si vychutnala roli Maggie Pollitt. Tentokrát nestačila na výkon Susan Hayward v I WANT TO LIVE! Rok nato si zahrála v dalším trháku a byla opět nominována za SUDDENLY, LAST SUMMER. Nedočkala se však ani teď a musela se sklonit před Simone Signoret a filmem MÍSTO NAHOŘE. Její žízeň po tomto nejprestižnějším ocenění byla uhašena v roce 1960 rolí Glorie Wandrous v BUTTUERFIELD 8, kde bezchybně ztvárnila prostitutku, která se zaplete s ženatým mužem. Film byl částí kritiků zatracován, ale nikdo nemohl ignorovat Elizabethin skvělý výkon. Další tří roky si vyhradila sama pro sebe a poté, co ji vypršela smlouva, odešla od MGM.
V roce 1963 se vrátila k filmové práci a zahrála si v KLEOPATŘE, jednom z nejdražších filmů své doby - jen její plat obnášel rovný milion dolarů (o třicet let později dostala za FLINSTONEOVI 2,5krát tolik). Při natáčení též potkala svého pátého manžela Richarda Burtona (ti bývalí- Conrad Hilton, Michael Wilding, Michael Todd, kerý zahynul při letecké havárii, a Eddie Fisher). Několik jejich dalších filmů bylo přinejmenším bezvýrazných, především VLIVNÍ LIDÉ, kteří byli kritikou doslova rozcupováni.
Elizabeth se vrátila do své obvyklé pohody rolí Marthy ve filmu KDO SE BOJÍ VIRGINIE WOOLFOVÉ? Role křiklounské, neudržované ženy je dodnes jejím nejlepším hereckým výkonem a zaslouženě za ní obdržela svého druhého oscara. Její další snímky se už zdaleka nevyrovnají těm předešlým. Objevila se v mnoha filmech, několika divadelních hrách a nejrůznějších televizních programech.
Zasazovala se také v boji prot AIDS.
Po smrti svého přítele Rocka Hudsona v roce 1985, začala kampaň na podporu obětí AIDS. V devadesátých letech vyvinula i úspěšnou řadu voňavek. V únoru 1997 podstoupila úspěšné odstranění mozkového nádoru. S Burtnem se rozvedla v roce 1974, aby si ho o rok později opět vzala a v roce 1976 se s ním definitivně rozvedla. Od té doby měla dva další muže: senátora Johna Warnera a Larry Fortenskyho, kterého si brala na Michaelově Neverlandu.
Elizabeth Taylor zemřela 23. března 2011 v Los Angeles.

Je pohřbena ve Forest Lawn ve stejném místě jako Michael Jackson.


http://1.bp.blogspot.com/-qAd-r1gw0z4/Uhs2kWIcEmI/AAAAAAAAAgs/jjJwJm0LDDM/s1600/lassie.jpg
http://www.themoviescene.co.uk/reviews/_img/1156-3.jpg

Její první film - Lassie se vrací.

http://viola.bz/wp-content/uploads/2012/04/Elizabeth-Taylor-as-Cleopatra-5.jpg

A její nejznámější - Kleopatra

https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2016/04/1278957.main_image.jpg?strip=all

http://media.economist.com/images/images-magazine/2011/04/02/ob/20110402_obp001.jpg

Její oči byly uhrančivé...

http://anotherimg.dazedgroup.netdna-cdn.com/640/azure/another-prod/290/7/297306.jpg

Liz se svým psíkem Sugar

Na ranč Neverland přivedla jako dar Michaelovi slona Gipsy

https://i.imgur.com/0q1Ae.gif
https://i.pinimg.com/564x/0d/a9/a1/0da9a111a8adffc6eea4084d69713ea8--home-movies-an-elephant.jpg

http://images5.fanpop.com/image/photos/28700000/cute-michael-jackson-and-liz-taylor-28757401-250-188.gif

Elizabeth pojilo dlouholeté přátelství s Michaelem Jacksonem - zlými a nechápavými lidmi však bylo zesměšňované

http://extrastory.cz/images/2017/09-zari/09-3/lizmj.jpg

https://cdn.smehost.net/michaeljacksoncom-uslegacyprod/wp-content/uploads/2017/05/micahelandelizabeth.jpg

http://4.bp.blogspot.com/-Yr7HPXfSQgA/UGWkwnmAAII/AAAAAAAAbF4/_X0LzIp0B8M/s1600/michael+jackson+elisabeth+taylor.jpg


Michaelova píseň ELIZABETH I LOVE YOU věnovaná právě jí. Je zde právě i o nástrahách a slibech dětským hvězdám.
P.S.
Jedna skutečnost, která mě sice posléze rozesmála ale v jádru je smutná. Je z dnešní doby. Potkala jsem u nás paní, ne zase tak starou, se psem. Po chvilce jsem s ní prohodila pár vět a zeptala se: "Znáte Elizabeth Taylor?" Jen proto, že jsem chtěla něco vysvětlit. Její odpověď mě ale šokovala. "Néé. Ona tady roznášela reklamy?" No odbourala jsem se jen při té představě. Protože mám opravdu velkou představivost...
Smějící se

Alice in Wonderland (povídka) 14. kapitola

25. února 2018 v 22:27 | Hana |  Alice in Wonderland (povídka)


https://i.makeagif.com/media/8-31-2015/4m62VA.gif


"Ale teď mi povězte, jaká jste vlastně vy, Alice," vyzval ji Michael. "Docela obyčejná. Na parádu a šminky si moc nepotrpím. Nejsem žádná Barbie. Zjistila jsem, že nejlíp se cítím, když jsem šťastná uvnitř. Ale moje sestra je jiná. I když je mladší, je vlastně o hodně starší. Pamatuju si, že když jsme si ještě hrály s panenkama, ona si se svojí hrála na královnu na plese a já... na dobrodružný útěk princezny v nebezpečí ". "Vážně?"
Páni... kdo tady vlastně koho zpovídá, uvědomila si Alice. Jak je možné, že tomuhle čověku řekne i to, co by neřekla nikomu cizímu? "Víte, koho mi připomínáte?" zeptala se pro změnu ona. "Forresta Gumpa. Viděl jste ten film?" "Ano. Proč vám ho připomínám?" zajímal se. "Nevím... snad proto, že jste všude. Vyčníváte a dokážete nemožné i když na to věříte jen vy sám. Máte něco společného". Na chvíli se zamyslel. "Ano.. to je pravda. To něco je silná vůle. A taky jsem zjistil, že máme něco, společného i my dva. Zájem o filmy", usmál se. "A možná je toho víc", špitla Alice.

Ozvalo se znovu zaklepání a než stačil někdo z nich říct "dále", dveře se otevřely a dovnitř nahlédla Kai Chase. Bylo vidět, že je překvapená, když spatřila Alici v pokoji.
"Je..promiňte, nevěděla jsem.." Michael nasadil polekaný a tajnůstkářský výraz.
"Kai, prosím vás, nikomu ani muk. Ti novináři nesmí vědět, že mají pravdu". To už Alice nevydržela a vyprskla smíchy, což nakazilo i jeho.
Kai si dala ruce v bok a také se zasmála. "Kdybych nevěděla, že jste takový šprýmař, tak jim to hned za tepla letím vyklopit. Ale přišla jsem vám říct, že by jste měl jít k obědu. Vždyť jste dneska ani nesnídal. Takhle to přece nejde. Jste hubený až hrůza". "Máte pravdu. Tak už jdu. Byla by škoda neochutnat ty vaše dobroty", přiznal Michael. Vybídl Alici, aby šla také a všichni spolu sestoupili dolů do jídelny.
Tam už seděli u stolu Paris, Prince a Grace s Blanketem. Když přišel Michael. vzal si ho k sobě a posadil do dětské sedačky. "Dobré poledne, tak jakpak jste se vyspaly, brouci?" "Ahoj, tati", zavolala Paris. "Už jsem se bála, že nepřijdeš". "Povídal jsem si se slečnou Alicí", vysvětlil Michael.
"Musím Paris pochválit", řekla Kai. "Pomáhala mi v kuchyni, když se vás nemohla dočkat". "To jsi šikovná. Tak to bude dneska určitě moc dobré. A po procházce si můžeme kreslit, hrát šachy nebo se podívat na nějaký pěkný film podle výběru". "Film, prosím", rozhodla se Paris.
Nikdo z nich ale v tu chvíli ještě netušil, jakou dramatickou událost zažijí právě to odpoledne!
Michael šel hned po obědě vyřizovat svoji poštu a maily a Alice pokračovala v psaní. Netrvalo to však ani hodinu a podle hlasů venku a křiku Grace poznala, že se něco vážného děje.
Od parku běžel ke vchodu Michael a držel v náručí Paris, která plakala a měla obličej od krve. "Au, au, tati, to bolí. Já nevidím", naříkala. "To nic, zlatíčko, jen vydrž", konejšil ji, ale i jeho rukáv bílé košile, který mu vykukoval z černého saka, byl potřísněný krví. Za nimi spěchala Grace. Alice jim vyběhla naproti. "Co se stalo?" vykřila.
Grace byla viditelně zděšená. "Paris si hrála s Kenyou, lezla pak na strom a spadla. Poranila si oko. Já tam nebyla".
Kai dala rychle Paris na oko veliký kus gázy. "Zavolejte ihned řidiče… rychle", oznámil Michael ochrance. "Vezeme Paris do nemocnice". Ve chvilce byl u vchodu mercedes. Řidič rychle otevřel dveře. Michael se i s Paris na klíně posadil dovnitř.

Zajímavé a pro někoho možná překvapivé informace od Karen Faye o "autobiografiích"..

24. února 2018 v 21:46 Vzpomínky a zprávy od Karen Faye


Bylo už vydáno mnoho knih o Michaelovi i od Michaela - ale žádná z nich není vlastně jeho přímým dílem je zadaná někomu určitému (stínovému spisovateli - ghost writer) I v případě Moonwalkeru, který vzniki za jeho života.
Toto přeposílám, není to nic špatného jen vysvětlení hlavně proč nekupovat knihy nynějších "životopisců" Proto bylo v nejnovější knize nalezeno také mnoho nepřesností a dokonce byla napsaná i bulvárním stylem.

Otázka...
MJ napsal vlastní autobiografii nebo pro ni použil spisovatele duchů?
K.F
Myslím, že by to byla zábavná výzva pro každého, kdo si myslí, že tito lidé jsou schopni napsat knihu ... posaďte se a zkuste napsat vlastní autobiografii.

Bluebel James:
Michael byl skvělý umělec a spisovatel a měl naprostý vstup a kontrolu nad knihou Moonwalk. Určitě nevím, ale pravděpodobně bych předpokládal, že měl nějakou pomoc.
Karen Faye
@wingheart
23. 2.
Uživatel Karen Faye odpověděla Bluebell Jamesovi.
Myslím, že Stephen Davis byl jeho "spisovatel", ale Michael měl naprostou kontrolu. Musela jsem se setkat s Jacquelin Kennedy Onassis, když s ní pracoval Michael.
P.S.
Takže jediné skutečné knihy jsou Rozhovory s rabbi Shmuley a Tanec jako sen. Na tuto knihu byl také dotazy a Karen prozradila, že toto napsal skutečně on a má i tušení, že toho napsal více, než bylo právě v této knize.

http://antikvarium.cz/upload/images/large/276487.jpg

http://www.myjackson.ru/uploads/gallery/83/1243690664.jpg


Karen Faye o Michaelovi a D. Trumpovi...

24. února 2018 v 13:13 Vzpomínky a zprávy od Karen Faye


"S Michaelem nebylo nikdy zacházeno spravedlivě, ani jako s dítětem.
Když začal mít svou vlastní moc byl brutálně a společensky napaden, aby ho udělali bezmocným ... pak zabili. Aby mu vzali jeho umění a sílu jakéhokoli finančního zisku, jen aby ho ovládali bílí korporátní zločinci..
Byla jsem nespokojená se setkáním s Trumpem. Trump také učinil hrozné výroky o MJ během své kampaně. Michael to v té době v žádném případě nepotřeboval. Trump jen chtěl pozornost, kterou by mu mohli získat MJ a LMP".
"I'm sure Michael and Trump could never have become friends, they are totally opposite. Michael loved love, Trump only power and money".
"Jsem si jistá, že Michael a D.Trump by nikdy nebyli přátelé, jsou naprosto opačný. Michael miloval lásku, Trump jen moc a peníze".
Uživatel Karen Faye retweetnul uživatele Angelika Einig.
Michael wasalso into power. He wanted to become powerful through his art, to do good things for theworld.
"Michael byl také pro sílu. Chtěl, aby se prostřednictvím svého umění stal silným, aby mohl dělat dobré věci pro svět".


https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/28166280_1813235672060758_1588101017168772431_n.jpg?oh=b211ad1291b8092f50517bbacfc86bd6&oe=5B0BBEE3

Alice in Wonderland (povídka) 13. kapitola

23. února 2018 v 7:55 | Hana |  Alice in Wonderland (povídka)

https://i.makeagif.com/media/8-31-2015/4m62VA.gif


Michael ten den nevstával brzy a přispal si. Nevzbudil se ani po desáté hodině.
Toho Alice využila a šla se podívat do města. Hned u prvních regálů s novinami objevila dokonce troje, kde bylo na úvodní straně několik snímků Michaela, clonící si rukama obličej a za ním v těsném závěsu šla ona a držela Paris. Její i Parisina ruka byly červeně zakroužkované!
Na dalším snímku jim řidič otevíral dveře mercedesu. Titulek hlásil:
- JACKSON PŔISTIŹEN SE SVOU NOVOU ZNÁMOSTÍ ? -
"Dlouho žil tajnůstkářsky sám, ale nejnovější fotky patrně odtajnily čerastvý objekt jeho zájmu. Tím je evidentně tato zatím neznámá blondýnka, která rozhodně není vychovatelka jeho dcery Paris".
Určitě jim musel někdo fotky výhodně prodat. Jen těžko tam byl náhodou někdo od novin, pomyslela si Alice, která věděla, jak to chodí. Nesnášela takové lidi stejně jako bulvární novináře. Náhle ji přepadl pocit, že na ni všichni kolem koukají, tak si rychle nasadila černé brýle a radši odešla. Co tomu ale řekne Michael, jestli to zjistí? Určitě ho to nepotěší.


Ohlásila se opět u brány, která se hned otevřela. Když se Alice ohlédla zpět, uvědomila si náhle, že tady vlastně i přes tu všechnu nádheru vžijí jako ve vězení. V izolaci. Rozhodla se najít Michaela a radši mu o té nepříjemnosti říct, aby byl připravený v případě, že to ještě nečetl.
Zamířila po točitém schodišti nahoru i když vlastně ještě nikdy nebyla přímo v jeho pokoji.
Hned ale zjistila, že najít ho nebude tak těžké, vzhledem k tomu, že z jednoho se ozývala zesílená skladba Bee Gees. U dveří zaváhala a rozhodla se, že ho nebude teď rušit.
Když se však otočila a chtěla už odejít, hudba náhle utichla a tak se nakonec přeci jen odhodlala opatrně zaklepat na dveře. Ty se za okamžik otevřely a v nich stál Michael v modrém domácím úboru. Všimla si, že na zápěstí má korálky a náramky, docela obyčejné a na první pohled určitě dárky. Už i to hodně vypovídalo o jeho povaze.
Vypadal trochu pobledlý. "Ach..Alice. Omlouvám se, že se vám dnes vůbec nevěnuju". "To vůbec nemusíte. Naopak. Omluvit jsem se přišla já". "A za co?" upřel na ni hnědé oči. "Za to, že vás dnes zase vláčí novinama, tentokrát kvůli mě". "Něco o drzých novinářích říkala už Kai Chase a je pravda, že byla dost rozzlobená". "Měla důvod. My dva jsme podle nich zamilovaný pár a vůbec na nic neberou ohled". "Vám by to vadilo, Alice?" zeptal se náhle.
Viděl sice, jak se začervenala, ale zároveň se celá nastražila.
"To zatím nemůžu říct. Především jsme jenom přátelé. A tohle se mi vůbec nelíbí ". "Mě taky ne. Ale s tím nic nenaděláme. Chce to být v klidu a vůbec nereagovat. Čím víc kolem sebe člověk kope, tím je to horší. To je voda na jejich mlýn. Tvařte se jakoby neexistovali a brzo je to přestane bavit". "Volal mi otec", prozradila "a dost nevybíravě mi vynadal". "Mrzí mě to hlavně kvůli vám, Alice. Taky jsem všechno zavinil já, ne vy. Měl jsem to tušit, když jsem vás sebou vzal. Ale jedno vám řeknu a myslím to docela vážně... už jsem se také s lecčím setkal, kterákoli jiná dívka by hned využila situace ale o takových si myslím své. Proto vás mám.. opravdu rád", usmál se jakoby na usmířenou.
"Myslela jsem, že vás zajímají atraktivní ženy, máte jich kolem sebe vždycky spoustu".
"Ano, jistě že se mi líbí, ale skutečně rád dokážu mít hlavně někoho, kdo mě zaujme i jinak, s kým se zasměju a zapomenu na problémy", svěřil se jí.Prince Michael - Bigi dnes slaví 16. narozeniny

21. února 2018 v 21:25 Rodina MJ

Jak ten čas letí. Malý okatý človíček nejvíce podobný Michaelovi už je dospělý.
O jeho snech a plánek nevíme nic,
ale ať se mu splní jeho přání
a když už tu jeho otec není ať někdo shůry ho chrání
a vede správnou cestou.

HAPPY BIRTHDAY LITTLE BIG MAN

Výsledek obrázku pro Prince Michael Jackson Blanket gifs

https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/q84/p480x480/1962753_910767688974232_4518507314297685940_n.jpg?oh=72277f9f04afcf63dd148f21ba69c2a9&oe=5B01BA03


https://78.media.tumblr.com/dba4b7c2285f5c355560299da3646e8e/tumblr_mhw3x8aeuq1s0ajroo1_400.gif

https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/28166366_1810926495625009_8171802934417643925_n.jpg?oh=61c15b908e27c456f79a30b6a29d76c0&oe=5B15C912
https://sivertimes.com/wp-content/uploads/2017/07/03df298b5fc825202c97f36d73748c0e.jpg

Písnička Speechless byla inspirovaná přírodou, krásou a dětmi...

20. února 2018 v 22:41 Michaelovy citáty


"Trávil jsem hodně času v lese. Rád chodím do lesa a šplhám na stromy. Má oblíbená činnost je šplhat na stromy, vylézt až úplně nahoru a pak se dívat dolů na větve. Kdykoliv to udělám, vždycky mě to inspiruje napsat hudbu. A tam byly ty dvě malé sladkné dětí, chlapeček a holčička, jsou tak nevinní, jsou ztělesněním nevinnosti. V jejich přítomnosti oněmím, protože kdykoliv je vidím, mám pocit, že se dívám do tváře pána Boha. Inspirovaly mě napsat Speechless"

(Michael Jackson)

https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/28058490_1809898359061156_8655883563338083244_n.jpg?oh=1933afa82b0e877bf966889ff39657e2&oe=5B083AFF


Alice in Wodnerland (povídka) 12. kapitola

18. února 2018 v 22:37 | Hana |  Alice in Wonderland (povídka)

https://i.makeagif.com/media/8-31-2015/4m62VA.gif


Po obědě, který byl díky kuchařce Kai Chase jako vždy skvělý, nastoupil Michael s Paris, Princem a Alicí do mercedesu, přestože byla k dispozici i limuzína. Ta by ale vzbudila zbytečný rozruch a tohle nechtěli.
Michael v bílém tričku, hnědém obleku a brýlích se posadil vedle řidiče , Alice s dětmi a jedním členem ochranky pak dozadu.
V autě si Paris a Prince nasadili své motýlí masky a černý mercedes vyjel z brány.
Už tam čekalo několik zvědavců s fotoaparáty, kteří se snažili ukořistit alespoň pár záběrů. Pro Paris to bylo dobrodružství a ještě jim stačila z okna zamávat.Mercedes zastavil na bulváru Melrose u vybraných obchodů. Řidič otevřel dveře a skupinka se vydala ke vchodu. Ať se snažili jak chtěli, Michaela i maskovaných dětí si nebylo možné nevšimnout. Lidé zůstali udiveně koukat, zastavovali se, ukazovali na ně a vytahovali mobily.
Uvnitř obchodu byl ale naprostý klid a personál už byl informovaný. Alice se vydala s Paris mezi hračky a knihy. V oddělení knih byla Paris nadšenější než u hraček a když si vybrala pár publikací o zvířatech, byla na vrcholu radosti. Michael mezitím poprosil prodavače, aby mu ukázal nějaké společenské hry a vybral z nich pro Paris i Prince. Ty pak nechali, aby se sami podívali po obchodě a společně s Alicí vybírali další dárek pro Paris, který měl být překvapení.
Díky Alici nakoupili oblečení, tričko a bundu Hallo Kitty a k tomu čepici. Michael se opravdu ve výběru dívčího oblečení moc nevyznal, zvláště ve velikostech. On sám potom Paris vybral krásný stříbrný přívěsek s andílkem a oči mi přitom zářily přímo dětskou radostí, to když si představil jakou radost bude Paris mít. Nejvíc času ale strávili v oddělení starožitnictví, stylového nábytku a obrazů. Když nakonec vyšli ven, uplynula hodina a půl.
A protože tamtamy jako vždycky fungovaly spolehlivě, Michael ze zkušenosti věděl, že při odchodu už bude venku tlačenice. Alice však tohle zažila úplně poprvé.
Ochranka šla první a snažila se pokud možno uvolnit cestu. Michael se pak s dětmi a Alicí, držícími se za ruce snažili co nejrychleji dostat k autu... "Michaeli, věříme ti. Milujeme tě", zaslechli výkřiky. Pár lidí volalo i na Paris. Michael se otočil a jim chvíli mával, ale pak si dal ruce před obličej, jakoby si ho chtěl chránit. Samozřejmě, že je zachytilo hned několik pohotových fotoaparátů. V té chvíli tomu ale ani jeden z nich nevěnoval moc pozornosti.
Když se vrátili do Holmby Hills, čekala na Paris teprve ta pravá oslava, ke které se připojili i Malnikovi, Spencer s bratrem, dcera Lionela Richiho a děti Barryho Gibba z Bee Gees.
Za všeobecného zpěvu "Happy birthday dear Paris" přivezla obsluha z kuchyně na pojízdném stolku dva krásně ozdobené narozeninové dorty.
Jeden s osmi svíčkami a druhý s motivem Pirátů z Karibiku. "Jů, strýček Johnny!" jásala Paris.
"Alespoň je na dortu, když nemohl přijít sám". Johnny Deep je totiž občas navštívil a k nadšení dětí přišel několikrát i v kostýmu kapitána Jacka Sparrowa.
"Foukat, foukat", volali všichni sborem. Paris se naklonila nad dort co nejblíže, nadechla se, ale svíčky musela sfouknout nadvakrát. Oba dva dorty bylo až škoda rozkrájet.
Michael se toho ale ochotně ujal a když Paris s chutí dort dojedla, přiběhla k tatínkovi odměnila ho pusou.
"Ta byla ale sladká", usmál se Michael a setřel Paris kousek šlehačky, která jí zůstala na tváři.

V devět hodin oslava skončila jen lehkou večeří. Alice si všimla, že Michael už tam není a večeři úplně vynechal. Určitě je ve svém pokoji a nejspíš odpočívá, pomyslela si. A i kdyby ne, rozhodně ho nemínila vyrušovat, protože za dnešek toho už určitě měl dost a potřebuje soukromí. Grace šla vykoupat a uspat Blanketa a musela přidávat hned několik pohádek, než konečně spokojeně oddechoval. Prince s kamarádem sledovali oblíbené Hvězdné války a Paris se Spencer se společně těšily z dárků, které Paris dostala, zvláště z publikací, které s Alicí vybraly a ze stříbrného přívěsku s andělem od tatínka. Paris byla z těch, kteří se o svou radost vždy musí podělit, jinak by to vnímala jen jako radost poloviční.

Alice odešla v krásné noci parkem kolem osvětlených oken a soch opět k sobě do pokoje, protože si řekla, že je to přeci jen soukromá oslava.
Převlékla se ze šatů opět do kalhot s bílým tričkem a rozhodla se uspořádat si myšlenky a napsat pár dalších poznatků do připravované knihy. Před spaním si ještě chvíli pustila televizi a něco po půlnoci pak usnula a ve spánku se usmívala ze snu plného oslavy, Michaelových úsměvů, záplavy balónků a dětského veselí...
Po desáté hodině dopoledne vzbudil Alici mobil, který vyzváněl na stolku. Vzala ho a rozespale přijala hovor. Volal jí otec. "Ahoj, tati", ozvala se s nadějí, že musel určitě změnit svůj názor. Jinak si to nedokázala vysvětlit.
"A, naše dcerunka už je vzhůru? Nebo jsem tě spíš právě vzbudil?" "To ano", přiznala Alice.
"Včera jsme měli oslavu". "To věřím, A asi dost dlouho do noci. A že si teď budou ukazovat i na nás, to je ti jedno, protože jsi obyčejná..." "Nechápu, co se zas děje", přerušila ho Alice.
"Aha, tak ty nechápeš. To bys musela číst dnešní noviny. Věděl jsem, že nebude trvat dlouho a bude si s tebou dělat co chce. A víš vůbec kolik jemu takových jako jsi ty prošlo pod rukama?"
Alici svitlo. "Ale, tati, to je jinak", namítla. "Myslíš si, že ti věřím, jo? Čeho jsme se to museli dočkat.." "Nenecháš si ani nic vysvětlit, tak se nediv", poznamenala Alice a ukončila hovor.

Chvíli seděla nad mobilem a pak si povzdechla. Tohle ještě scházelo. Musí zjistit, co se vlastně stalo.


Karen Faye v odpovědích Marco Ballettovi, který zkoumal pozadí toho, co se stalo s Michaelem a jedná se skutečně o vraždu.

17. února 2018 v 13:02 Vzpomínky a zprávy od Karen Faye


M.Balletta
Ztratil jsem víru v každého člena rodiny Jacksonů. Mám pocit, že fakta dokazují, že nemnoho fanoušků, kteří se starají o práva MJ proti podvodníkům v sony / MJ Estate udělali víc než celá rodina Jacksonů. Vlastně mám dojem, že Jacksonovi jsou na straně podvodníků / proti nám
K.F
Jsou drženi jako finanční rukojmí. Fanoušci nejsou "Jacksons", a nejsou přímo ohrožováni a ovlivňováni zločinci v průmyslu, jak jsou. Nemáte tušení, jaké to je pro ně.
Udělal jste pozoruhodnou práci, která odhalila detaily nespravedlnosti. Dokud jste obklopeni těmito zločinci, nerozumíte úplně tomu, jak žijí s každodenním životem. Informujte fanoušky, abyste mohli rozhodnout, kde je jejich podpora.
Nikdo netvrdí, že tyto pocity jsou "hloupé". Jacksonovi mají mnoho dětí a životů, které musí být chráněny a pokračovat vpřed. Dokud plně nerozumíte, není spravedlivé kritizovat a soudit. Uvažovali jste někdy o tom, jak děsivé to může být napadnout obrovskou moc, která ovládá váš život a je tak zlá, že se neštítí ani vraždy?
Je mnohem bezpečnější soudit a zaútočit za počítačem ve vzdáleném městě, než kdyby vaše rodina každodenně žila se zločinci ovládajícími váš život, který se vznášel přes rameno a dýchá na krk.
M.Balletta
Chápeme Karen, je těžké bojovat takovou bitvu, když víte, jak mocní jsou tito lidé, zvláště když máte děti které chcete chránit.
K.F
Zapomínáme, co se stalo s Michaelem, když promluvil, odhalil pozadí a snažil se dostat pryč od Brancy a Sony. Je mrtvý.
MJ byl mnohem silnější a než kterýkoli jiný Jackson..
M. Balletta
Takže mají zbraně na hlavách, které je nutí, aby se zaregistrovali se Sony a aby uváděli na trh post business roku 2009 od podvodníků?
Takže je fajn zůstat uzavřený, když vidím, že schvalují podvodníky a současně umožňují, aby někdo z nás byl nazýván "bullshittery", když jsou kecy někdo, kdo od roku 2009 flip / flop?
K.F
Nikdo netvrdí, že tohle je v pořádku. Pokračujte prosím v sdílení skutečností. Nedostávám se s vámi do konfrontace. Jediné, na co poukazuji, je to, že děláte soudy mimo situaci, kterou možná zcela nerozumíte.
Vaše fakta, informace a vyšetřování jsou nesmírně důležité. Nedotýkejte se jím osobním úsudkem proti ppl v přímém ohni.
M.Balletta
Nebudu bojovat. Vím, že snad nesprávně soudím a nesprávně uvažuji ale po tolika letech kdybychom mohli být vyslyšeni nevidím nic lepšího, ale jen horšího.
K.F
Bezpečnost a klid mysli pro rodinu Michaela má v srdci přednost. Za předpokladu, že jejich motivy jsou nad čímkoliv.

Další reakce na M. Balletu
Marco je ve svých názorech velmi konfrontační a pevný. Velmi černobílý.
K.F.
Ano, já vím. Někdy je to dobré, ale někdy to neumožňuje vaše dobré úmysly.


http://a.abcnews.com/images/2020/ht_mj_karenfaye_londonsonyprotest_100624_ssh.jpg
http://i.imgur.com/7P4Su.png