Listopad 2017

Otázky a odpovědi od Karen Faye

30. listopadu 2017 v 23:14 Vzpomínky a zprávy od Karen Faye"Jednou jste napsala, že před odjezdem z Kalifornie (nebo USA). tak předtím, než opustil Zemi, hledal konečný domov pro sebe a své děti... je to tak?"
K.F
"Vždycky chtěl klidné prostředí pro své děti i sebe".

"Plakal někdy Michael před vámi?"
K.F.
"Ano"

"Pracovala jste nebo pracujete s Paris Jackson?"
K.F.
"Ne".
"Dobrý den! Vím, že, že Michael miloval čtení a návštěvy knihkupectví po celém světě, víte, který literární umělec byl jeho oblíbený? nebo jestli někdy četli spisy E. Hemingwaye, H. Hesse, Oscara Wilde nebo Julese Verne včetně Allana E. Poe?"
K.F.
"Neznám jeho oblíbené....Četl hodně"

"Mluvil někdy Michael o tom, jaké plány měl a co by udělal v roce 2017 a dál (pokud by byl ještě naživu samozřejmě)"
K.F,.
"Plánovali jsme, že po TII uskutečníme další dlouhodobé angažmá v dalších městech po celém světě. Chtěl také natočit filmy.
"Pokud mohu položit otázku, prosím. Má Tatiana pravdu v tom, že obdržela milostné dopisy od MJ a že ji MJ nezapřel?. Prosím, děkuji".
K.F
"Ona má bludný vztah s ním ... ano, ukončil její roli na turné a poslal ji domů. Byl jediný kdo s konečnou platností mohl poslat někoho ze své show".

"Karen zajímal se Michael o používání mobilního telefonu? Který z nich měl?"
K.F
"Ano. Měl jich mnoho ... a ztratil jich mnoho. Obvykle si vypůjčil telefony svých přátel a zaměstnanců, když chtěl zavolat a nemohl najít svůj.."

"Karen chci navštívit Michaelovu hrobku na Forest Lawn, proč nemůžeme vstoupit do Holly Terrace?"
K.F.
"Protože je to soukromá oblast. Rodiny těch, kteří tam odpočívají, draze zaplatili, aby to tak udrželi"
"Říkal vám MJ něco o Egyptě? Přemýšlel někdy o tom, že by tam vystoupil?"
K.F.
"Měli jsme tam také naplánovaný koncert, ale politické klima bylo pro nás bohužel příliš nebezpečné...


https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/24176957_1722432694474390_3635705255882168796_n.jpg?oh=5b47831f8062aec053df031de65b4c93&oe=5A897BF4

Remember The Time - Protecting Michael Jackson - (část první - pokračování 2)

28. listopadu 2017 v 21:56 Remember The Time - Protecting Michael Jackson (český překlad knihy)


V období dospívání byl Michaelovým největším idolem James Brown - kmotr soulu a také jeden z nejpracovitějších lidí v šoubyznysu. Jako mladý umělec Michael sledoval Jamese Browna v televizi a také v zákulisí divadla Harlem´s Apollo, studoval jeho pohyby a vstřebával každý Mistrův pohyb. Ačkoli mohl přejímat dovednosti i od umělců pracujících pod záštitou Motownu - například od Diany Ross, Marvina Gaye nebo Smokeyho Robinsona, Michael celý život trval na tom, že James Brown pro něj vždy byl tou největší inspirací.
Den před Vánocemi se Jackson a jeho rodina připravovali na vánoční oslavy - a Michaelův idol z dětství byl v tu dobu přijat v Atlantské nemocnici v Georgii, stěžujíce si na vyčerpanost a vysilující kašel. Jen o hodinu později, brzy ráno na Štědrý den, třiasedmdesátiletý James Brown zemřel na srdeční selhání jako následek prodělané pneumonie. 30. prosince zanechal Jackson své děti v péči chůvy a odletěl do Augusty, aby navštívil Brownův pohřeb, jež spojoval některé prvky jeho dřívějších světelných show a aby se poklonil památce zesnulého zpěváka. To bylo poprvé, co se Jackson objevil na veřejnosti od té doby, co před rokem a půl opustil zemi.
Během čekání na Jacksonův návrat se Bill Whitfield a Jeff Adams rozhodli posílit řady jejich týmu o dalšího člena. Adams, který měl na starosti i jiné klienty, nemohl být k dispozici neustále, proto kontaktoval svého bratrance Javona Bearda. Šestadvacetiletý muž a otec tří dětí vyrostl v srdci jižního cípu Los Angeles jako syn poštovního doručovatele a úřednice FedExu. Jako jedno z šesti dětí, Javon měl ještě starší sestru, bratry dvojčata, mladší sestry dvojčata a také své vlastní dvojče - bratra Jovona. Ten se však narodil s mozkovou obrnou a zemřel, když mu bylo sedm let.
Beardovi žili s prarodiči blízko rohů ulic Šestačtyřicáté a Západní - oblasti notoricky známé pro svou drogovou aktivitu a násilí, které zajišťovaly pouliční gangy kvůli vzrůstající poptávce po cracku a kokainu. Javon brzy tyto ulice opustil a chtěl se stát slavným basketbalistou. Nastoupil dokonce do basketbalového týmu na Inglewoodské střední škole, jednoho z nejsoutěživějších týmů města. Měl sen, že členství ve sportovním mužstvu by mu mohlo zajistit stipendium na vysokou školu. Ale jednu noc, právě když tankoval benzín do auta pár bloků od domova, byl Javon postřelen do ruky během náhodného pokusu o odcizení auta zdrogovanými mladými výrostky. Sen o sportovní kariéře a o studiu na vysoké škole se rozplynul, Javon absolvoval Inglewoodskou střední školu a pak nastoupil do práce jako ochranka Hyperionova zdravotnického podniku, kde byl později povýšen na šéfa ochranky.
Po letech vypořádávání se s drsnými ulicemi Los Angeles se Javon rozhodl opustit jižní cíp LA a vyhledat nějaké bezpečnější a stabilnější místo a i práci. V roce 2004 navštívil příbuzné v Las Vegas a byl dotázán, zda by nepřijal post ochranky resortu Summer Bay, práci dostal a přestěhoval se hned další týden. Vypracoval se z pouhého "sekuriťáka" na výkonného ochránce majetku a lidí, dohlížel na tým dvou stovek lidí a údržbového personálu.
Na rozdíl od Billa Whitfielda, Javon Beard nikdy nepracoval jako osobní strážce vysoce profilovaných lidí, ale měl jednu vlastnost, která se nesmírně cenila - byl příbuzný Jeffa Adamse a dalo se mu věřit. A tak tedy na Nový rok, několik hodin předtím, než se Jacksonova rodina rozhodla vyrazit ven, Jeff zavolal svému bratranci Javonovi, aby mu dal nabídku, která se naskytne jedinkrát v životě.
Javon:
Jako vyzváněcí tón jsem na mobilu měl "Smooth criminal" - a zrovna ten jsem zaslechl, když mi volal Jeff. Bylo něco kolem půl druhé odpoledne. První, na co jsem pomyslel, bylo, že mi volá, abychom se domluvili na dnešním večeru, protože všichni členové rodiny se dnes připravovali na novoroční párty, kterou jsem zařizoval já. U Bellagia jsem si zamluvil oblek, plánoval jsem to celý dlouhý měsíc. Ale jakmile jsem zvednul telefon, dalo by se říct, že Jeffův hlas byl hodně divný. Mluvil se mnou velmi stroze.
" Co teď zrovna děláš?" zeptal se.
"Připravuju se na večer." Skutečně, měl jsem dost naspěch. Město zavíralo Strip (hlavní ulici v Las Vegas) autům, aby bylo zabráněno provozu a zácpám - a aby lidé mohli na Nový rok nerušeně vejít do ulic a pozorovat ohňostroj. Řekl jsem Jeffovi: "Zkouším se dostat dolů na Strip, poněvadž ho zavíraj v pět a teď jsou skoro dvě!"
"Takže jseš doma!"
"Jo, jsem doma."
"Jsem na cestě k tobě!"
"Počkej, cože?!"
"Musím si s tebou o něčem promluvit a nemůže to být po telefonu! Budu tam tak za patnáct minut. Nikam nechoď!"
Potom zavěsil, úplně náhle. Ani mi neřekl čau. Když dorazil, stál jsem zrovna před domem a netrpělivě vyhlížel jeho auto. Měl jsem tu kámoše, co mi pomáhal balit věci. Jeff se ohlídnul na toho kluka a řekl mi, že se mnou musí mluvit soukromě. Tak jsme šli dovnitř, posadili jsme se a on řekl: "No dobře, takže, je mi jasný, že určitě nebudeš chtít udělat to, co ti teď nabídnu. Vím, že máš svoje plány, ale já bych tě tady chtěl úplně vážně požádat o jednu laskavost - jsi člověk, kterému důvěřuji. Můžeš dnes večer pracovat?!"
Řekl jsem: "Krucifix, jasně, že ne!"
Zaprvé - byl Nový rok. A zadruhé - měl jsem, ksakru, přece zamluvený ten oblek od Bellagia! Jen na blbých sedm stovek jsem musel makat minimálně dva dny a dvě noci - a ani tehdy moje kreditka nebyla bůhví jak přeplněná! Pronajmutí toho obleku stálo čtrnáct stovek a to byl ještě ve slevě! Musel bych makat měsíc v kuse, abych se vůbec přiblížil k tý částce!
A navíc - nepotřeboval jsem práci. Zrovna nedávno mě v Summer Bay povýšili a já jsem měl brát 65 000 dolarů ročně. Pracoval jsem svědomitě a tvrdě - a teď jsem měl v plánu jeden den prostě vypustit a oslavovat. Řekl jsem Jeffovi: "Brácho, budu upřímný. Mám flek, který mi vydělává na chleba celkem slušně. A teď hodlám dokončit přípravy na tu novoroční párty až do posledního detailu!"
Zíral na mne. Po chvíli jsem vzdychl a zabručel: "Kdo je klient?"
Řekl: "To ti nemůžu říct. Jediné, co můžu prozradit, že je to "vysoce profilovaný hodnostář"!"
Zasmál jsem se. "Jeffe, víš, jsi můj bratranec, ale tohle jsem ještě nikdy od nikoho neslyšel! Ani mě nenapadne rušit plány, pokud mi neřekneš detaily!"
Chvíli nad tím přemýšlel a pak potichu řekl: "Dobrá, zrovna teď poruším slib, který jsem složil, ale jsi člen rodiny, tak ti to teda řeknu!" Pak se ke mně naklonil a zašeptal: "Je to Michael Jackson!"
"No tak to je kurva fór!"
"Mluvím vážně. Je to Michael Jackson."
Hleděl jsem mu do obličeje a přemýšlel jsem, zda si ze mě dělá legraci. Vysvětlil mi celou situaci: "Kdybys chtěl, mohla by z toho být práce na plný úvazek. Prostě pojď dneska se mnou zjistit, co a jak a potom se uvidí!"
Řekl jsem: "Kecáš, Jeffe! Já vím moc dobře, jak funguje job osobního strážce! Znám tě a vidím tě u toho! Je to zavazující a vyčerpávající! A já měl tak klidnou a stabilní práci!"
Řekl mi, že moje rozhodnutí bude nezměnitelné, ale že jednu věc mi zaručit nedokáže - že mě bude mít Mr. Jackson rád. "Ten chlápek je občas vybíravý! Dovede si dát záležet na výběru toho, kdo jej bude reprezentovat!" Nakonec řekl: "Ale. Koukni, já vím, že si tě pan Jackson nakonec oblíbí a ty uznáš, že to za to stojí! Řeknu rodině, že ta párty se dnes nekoná! A zaplatím veškeré výdaje, jaké jsi s tím měl!"
"Dáš mi čtrnáct stovek?"
Zašátral v peněžence a vyndal tisícovku. V hotovosti. "To je všechno, co mám teď u sebe. Ale pojď se mnou na ATM a já ti dám zbytek!"
Jakmile tohle udělal, uvědomil jsem si, že je vše v pořádku. Řekl jsem Jeffovi, že se mnou může počítat. Zeptal se: "Máš černý oblek?" Jo, měl jsem, ale byl v čistírně a ta měla zavřeno. Obleky, které jsem měl doma, byly všechny pestrobarevné - lidé, co mě znají, vědí, že miluju barvy - ale jako osobní strážce jsem potřeboval striktně černý nebo tmavomodrý oblek. Tak Jeff řekl: "OK, musíme jít a koupit ti nový oblek."
Bylo něco po druhé hodině odpoledne na Nový rok, a jelikož měřím přes šest stop, museli jsme si pospíšit a najít obchod 48 Long, kde neměří míru - na Nový rok krejčí, kteří šijí na míru, nepracují. Měli však zavřeno. Prošli jsme Boulevard Mall, potom Meadows Mall. Nakonec jsme zakotvili v továrně na kabáty Burlington a našli jsme oblek, který mi perfektně padl. Koupili jsme ho, zajeli zpět domů, přežehlili ho a pak jsme se vydali do domu Mr. Jacksona.
Dojeli jsme tak kolem páté hodiny. Byl jsem značně nervózní. Bill vyšel ven a otevřel bránu. To bylo poprvé, co jsem Billa uviděl. Podíval se na mne a zeptal se: "Jseš připravenej být součástí tady toho?!"
"Doufám!" zašeptal jsem. Ale byl jsem moc, moc nervózní. Najednou neexistoval žádný pevný bod, kterého bych se mohl chytit.
Bill řekl: "Jseš vysoký! To by se mohlo hodit!"
Vjeli jsme s autem branou dovnitř. Jeff vystoupil a šel do domu, já tak půl hodiny čekal v autě. Kontroloval jsem hodinky, pořád jsem si upravoval oblek a kravatu, aby všechno sedělo.
Nakonec Jeff přišel a řekl: "Tak fajn, pojď dovnitř. Mluvil jsem o tobě dost hezky, šéf nakonec tu nabídku přijal, takže si myslím, že spolupráce je dohodnutá."
Pak mě vzal dovnitř. Mr. Jackson sešel dolů ze schodů. Na obličeji měl chirurgickou masku, na sobě bílé tričko s výstřihem do V a pyžamové kalhoty. První věc, které jsem si všiml, bylo, jak neuvěřitelně křehký a hubený byl. Když jsem mu šel potřást rukou, dával jsem si záležet, abych ho nestiskl příliš silně. Byl jsem nesvůj, abych mu něco nepolámal, zdál se být neuvěřitelně slabý.
Začal něco říkat, ale nerozuměl jsem mu, hlas měl tlumený kvůli té masce na obličeji. Snažil jsem se být tichý a soustředěný, ale on pořád mluvil a mluvil a tak jsem hlesl: "Promiňte?"
Odsunul masku o kousek stranou a řekl: "Zdravím vás, Javone. Už jsem toho o vás hodně slyšel. Jste připraven být součástí mého týmu osobních strážců?"
Řekl jsem: "Naprosto, pane. Bude mi ctí být součástí týmu. Doufám, že to bude natrvalo."
Odpověděl: "Nevidím důvod, proč by nemělo. Mohu vám věřit?"
"Ano, pane. Absolutně!"
"Dobrá. Pak tedy vítejte."
Zavolal děti. Prince a Paris seběhli dolů a potřásli mi rukou. Jen Blanketa musel Mr. Jackson nutit říct ahoj. Všichni tři potom odběhli dělat to, při čem byli vyrušeni. Pan Jackson řekl: "Nedělejte si s nimi starosti. Tohle je pro ně rutina. Neustále se setkávají s novými lidmi. Ale myslí to dobře."
Trochu jsme poklábosili, Mr. Jackson se potom vrátil nahoru do pokoje. Já, Bill a Jeff jsme následující hodiny strávili plánováním. Vzali mě na obhlídku domu, ukázali mi kde co je. Okolo desáté hodiny večerní sešel Mr. Jackson s dětmi dokonale upraven dolů a my jsme je dovezli do MGM Grand. Hotelový personál byl již zpraven a připravil nám vjezd zadním vchodem.
Show Davida Copperfielda začala o chvíli později. Vklouzli jsme dovnitř, pan Jackson s dětmi se posadil do přední řady. Já se usadil za něj. Bill hlídal východ nalevo. Pozorovali jsme show a vyklouzli ven, ještě než se hlediště zaplavilo světlem. Pan Jackson vzal děti do Davidovy šatny, trochu poklábosili a my jsme je pak odvezli zpět domů.
Příští ráno jsem zavolal do kanceláře, dal tam výpověď a začal pracovat pro Michaela Jacksona.

https://78.media.tumblr.com/5b67e7f02321af9a678a3b7a89eec50f/tumblr_ovggp6h0fg1scx7dho9_500.gif

Michaelovy citáty...

26. listopadu 2017 v 22:24 Michaelovy citáty


"Když je celý život viděn jako božský, člověku narostou křídla".


https://78.media.tumblr.com/face4d547053504a1eb2ec4bf2d5b219/tumblr_oq8lyuuKpH1riv634o1_500.jpg
https://78.media.tumblr.com/4bf19ced24169817b2f1308559d3b956/tumblr_ovflapZC2N1vu8mpro1_500.gif

Rozhovor s Paris pro australský časopis L´Uomo Vogue

25. listopadu 2017 v 21:46 Rodina MJ


Řekla jsi, že ses rozhodla vystoupit ze stínu a pustila se do modelingu a herectví, abys "pomohla masám". Jak toho chceš dosáhnout?
PJ:
No, ne. Tak to není. Na herectví jsem se dala, protože je to moje vášeň, a jaksi čirou náhodou to šlo ruku v ruce s mým aktivismem. Časem mi to umožnilo oslovit širší demografii a pomohlo mi to vyslat mé poselství v širším měřítku.
Váš otec byl posedlý, aby vás ochránil před médii, jak se ty sama chráníš před nástrahami slávy?
PJ:
Díky radě od profesionála: Měj všechno u @#$%$, ale buď soucitná.
Když najdete mezi těmito dvěma věcmi rovnováhu, jste v podstatě připraveni na život.
Jsi buddhistkou?
PJ:
Chvíli jsem tu filozofii studovala a miluju, co mě naučila, ale nejsem buddhistka. Jsem jen studentkou života a přírody.
L'Uomo Vogue: Poslední dobou vypadáš jako hippisačka z Woodstocku.
PJ:
Když se oblékám, mou prioritou je vždy pohodlí. Stevie Nicks, Janis Joplin a Jimi Hendricks patří momentálně mezi mé tři nejoblíbenější módní ikony.
Jaké si myslíš, že je tvé poselství?
PJ:
Vím, že má duše se hlavně točí kolem lásky, ale nemůžu vám říct, co to přesně obsahuje, protože se to pořád mění. Vím jen, že chci šířit lásku, a to jak na osobní úrovni, tak i masám. Láska je lék, který všechno vyléčí. Je to klíč k jednotě, a jestli se mi podaří přiblížit tuto planetu k tomuto cíli byť jen o půl krůčku, pak je to to nejvíc, co můžete učit pro pokrok lidstva.
Proč je pro tebe tak důležitý John Lennon?
PJ:
Pro mě je John učitel, bratr a moje oáza. Jeho hudba, stejně jako hudba Beatles mi již od útlého dětství poskytuje tolik vedení a bezpečí. A jak přebírám tyto elektrické myšlenky ohledně života, této cesty, vidím, že s touto hudbou a tímto poselství rostu. John nejen zpíval o lásce, ale člověk opravdu vidí, že se jí poddal, a ne jen, že měl lásku, ale i byl láskou.
Proč jsi řekla, že svět je "ďábelské místo?"
PJ:
Nejsem si jistá, kdy jsem to řekla, ale možná si to jen nepamatuju. Můžu vám jen říct, že mám pocit, že náš svět je ovládán strachem. To strach je bohem pro většinu lidí a z něj pramení nenávist a rozděluje lidi. Je důležité strach rozpoznat, ale ještě důležitější je nenechat se jím ovládat. Představte si tu harmonii, kdybychom z našeho ega vymazali strach. Jen si to představte…
Rozhodla ses stál velvyslankyní nadace založené Elizabeth Taylor. Myslíš si, že AIDS hraje pro tvou generaci důležitou roli?
PJ:
Jsem nadšená, že můžu být velvyslankyní nadace mé kmotry. Byla to fakt borka a já obdivuju, co stvořila. Jsem odhodlaná během své kariéry AIDS úplně vymýtit. A ano, nejde jen o mou generaci, ale o celý svět. To nevědomost je důvodem, proč se tento virus šíří dál. Chci, aby lidé věděli, že je důležité nechat se na HIV testovat, a aby věděli, kde najdou kliniky, které takové testování zdarma nabízí. Lidé musí bojovat za to, aby tyto kliniky zůstaly dále financované a aby fungovaly.
Proto jsi tak často na sociálních sítích?
PJ:
Díky sociálním médiím se můžu dělit o své chyby, názory i svůj růst. Mám možnost dávat i dostávat. Chci se o svou cestu skrze tuto šílenou věc, které říkáme život, podělit.


http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2017/06/18/02/4182946800000578-4614506-Down_Under_dreams_Paris_said_Australia_is_on_her_bucket_list_to_-m-59_1497748758693.jpg

Nedají si pokoj, aneb... můžeme čekat další obvinění?

24. listopadu 2017 v 20:54 Michael Jackson - informace, fota, videa


Americký špinavý bulvár Radar Online zveřejnil článek, ve kterém v umístěném videu říká nějaký neznámý "producent" Ed Meyer o tom, že bývalá dětská hvězda Corey Haim mu měl údajně říci, že byl "atakován" Michaelem Jacksonem.
Ve videu tvrdí, že neví jak přesně, protože to mu Corey neřekl, zda šlo o nějaký sexuální útok, to však stačilo na to, aby z toho Radar udělal kauzu.

Přitom, podle dostupných informací, Corey Haim se s Michaelem setkal osobně až v roce 1993, v té době měl už 22 let, protože Haim se narodil v roce 1971 !!!
Nicméně, Corey Haim zemřel v roce 2010 na zápal plic, a byl také závislý na drogách.

Meyer vytváří událost, že by Corey Haim měl být nějak atakován v roce 2007 ....

V roce 2007 spolu s hercem Corey Feldman vytvořili dokument o sexuálním zneužívání The Two Coreys, protože oba byli jako mladí sexuální zneužití, a na tomto se navázal i nyní Radar, který už po miliontý krát deformuje realitu, překrucuje fakta a vytváří bulvární špínu, o to více, že Corey Haim nikdy nebyl součástí žádného vyšetřování Michaela v letech 1993-2005, a ani jeho matka, která sporadicky poskytuje rozhovory na téma současných obvinění vůči mnoha hollywoodským predátorem, že by její syn měl být "objektem zájmu" Michaela Jacksona.
Byla to jen otázka času, zatímco Radar v dobách čekání na soudní rozhodnutí o pár týdnů, zda soudce povolí proces nebo zamítne obvinění Wadea Robsona, vytvoří nějakou mediální špínu, jak to dělá ve spolupráci s Robsonem, kterému dělá mediání PR.

Zatím jde jen o bulvární špínu fiktivní oběti, ale je možné, že se na tom bude chtít někdo znovu rýžovat, a Robson se určitě chytne možnosti ....

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2017/11/23/17/46A2D6AD00000578-5111603-image-m-7_1511456478231.jpg

Zmíněný Corey Haim


http://78.media.tumblr.com/f0ffe3250cae13bd661003fd63ece4c8/tumblr_myh98tRW0I1r6ug3ho2_500.png

Nové video Paris...

23. listopadu 2017 v 13:15 Rodina MJ

Paris natočila nové video a podle mého se moc povedlo. Je skvělá. Má tu krásnou hrdost i radost ze života. Vidím v ní opravdu Michaela. A navíc také tak trochu indiánku.


Neverland jako obchodní značka?

22. listopadu 2017 v 14:26 Neverland


MJ Estate má v plánu zaregistrovat jako obchodní značku název Neverland Ranch.
To by otevřelo nové možnosti využití tohto názvu např. i ke zřízení muzea - což bylo uvedené i v žádosti - souvisí to s krajinnou oblastí, včetně předmětů majících souvislost s rančem Michaela Jacksona Neverland, např. i pro jakékoli video a audio záznamy (jde o nejen soukromné nahrávky Michaela), využitií portfólia pro televizi, online média, kulturní akce, vzdělávací programy, taneční a umelecké projekty a podobně.
Tato obchodní značka spadá do portfólia oficiální společnosti Triumph International, která jako jediná licencuje všechny predměty s názvy a jmény, které má jako obchodní značku např. samotné jméno Michael Jackson.
Plány na muzeum přímo na pozemku Neverlandu jsou zatím jen v rovině teorie, protože MJ Estate samotný pozemek už nevlastní, a tedy jakékoli úvahy by musely být mimo tento prostor o to více, že kalifornské zákony aktuálně neumožňují vytvořiť z bývalého Neverlandu ani turistickú atrakci.
Avšak už dříve byla představa vytvořit jakousi repliku ranče a následne ho využívat jako samostatnou atrakci,uvažuje se i o nějakém zábavném parku s tématikou Neverlandu.
Aktuálně se ranč stále prodáva za 68 mil.dolarů.
Tolik nejnovější zprávy a přidávám další fotky z listopadu od Lisy Blanton.


https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/23755701_1713570148693978_1415959957028140147_n.jpg?oh=a70b580bbab01c6ecee81630cd752cf4&oe=5A9F4321


https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/23755648_1713570762027250_3152506618431149309_n.jpg?oh=58997ab2116947fd786245473a11191f&oe=5AA100A9

https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/23795929_1713571415360518_254698771171099776_n.jpg?oh=7364299f2a247405875fb0e2cdad6d68&oe=5A9C9928

https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/23722588_1714041688646824_6147667815943487060_n.jpg?oh=b8d03a413c9b17f47b3fa037e1832be6&oe=5AD50AD6

https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/23754713_1714041975313462_4632487823233961693_n.jpg?oh=c78fcbbc766f67c49ad806068c0ca67b&oe=5AAA2D25

Vánoční hvězda (povídka) 23. kapitola (Epilog)

21. listopadu 2017 v 13:23 | Hana |  Vánoční hvězda (povídka)PO DESETI LETECH....

Giulia právě ten den oslavila desáté narozeniny. Když ale proběhla kolem Amandy chodbou, nebyl na její tváři radostný úsměv, ale naopak slzy. Odhodila tašku do kouta, zamířila do svého pokoje a zabouchla za sebou dveře. Amanda na ně zaklepala. Chvíli bylo ticho a pak se ozvalo jen: "Jdi pryč".
Nevzdávala to a zkusila to znovu. Žádná odezva. Přesto vzala za kliku. Bylo odemčeno, tak vešla dál. Giulia měla hlavu zabořenou do polštáře a plakala.
"Co se stalo?" zeptala se Amanda. "Nenávidím ho!" "Koho?" A je to tady. Snad nějaká první dětská láska, která ji zradila. "Michaela", vyhrkla nato Giulia a zvedla hlavu. Její oči i výraz byly plné zklamání. "Hraje si na hodného kmotříčka a zatím…Co jsem mu udělala? Proč mě tak nesnáší a nemá mě rád?" "Jak to myslíš?" "Proč se mě vzdal? Jak se mám citit? Nadávají mi Jacksonův levoboček", vzlykala. "Jak mám mami věřit, že to není pravda?"
Amanda zůstala jako opařená. To už do pokoje vstoupil Luciano s nasupeným výrazem a mnul si bradu. "Přísahám ti", vyhrkla Amanda v obavách.
"Nemusíš. Myslím, že vím, odkud vítr fouká", mrštil na stůl s novinami. Amanda je vzala do ruky a uviděla titulní stránku.


https://shariaunveiled.files.wordpress.com/2013/11/girl-crying-281.jpg?w=627&h=400

Výsledek obrázku pro tabloid


-OTEC NEBO KMOTR?-

ŠOKUJÍCÍ ODHALENÍ DRUHÉ TVÁŘE MICHAELA JACKSONA BUDE PRO JEHO FANYNKY ZKLAMÁNÍM. ZNÁMÝ ZPĚVÁK SE ZAPLETL S JISTOU SERVÍRKOU Z LOS ANGELES AMANDOU F. TOTO NEZŮSTALO BEZ NÁSLEDKŮ. ZMÍNĚNÁ SERVÍRKA SE TO SNAŽILA NARYCHLO ZAMASKOVAT MANŽELSTVÍM ALE JIŽ PŘI SVATEBNÍM DNI DOŠLO MEZI NÍ A NOVOMANŽELEM L.FARRIOU K OSTRÉ HÁDCE, KTERÁ MÁ I SVĚDKY. OD BLÍŽE NEJMENOVANÉHO ZDROJE VÍME, ŽE ZPĚVÁK SE S DOTYČNOU SERVÍRKOU SEZNÁMIL UŽ PŘI DŘÍVĚJŠÍM VY\STOUPENÍ V HOTELU PALACE. JEJÍ DCEŘI BYL PAK DOKONCE KMOTREM PATRNĚ Z TOHO DŮVODU ABY NEBYL PODEZŘELÝ JEJICH KONTAKT.

"Asi tuším, kdo v tom má prsty. "Kdo?" zajímala se Amanda.
"Cassel. To on je ten nejmenovaný zdroj. "Seš si tím jistý? Proč by čekal celých deset let?" Sama Amanda ale začala cítit, že přihořívá " Nemůže mě vystát. Hotel navíc upadá a potřebuje finanční injekci. A tahle příležitost se mu náramně hodila", poznamenal Luciano. "Neboj se, nenechám to jen tak", dostalo se jí ubezpečení.
"Á, Lucianano", přivítal ho hned druhý den Vincent Cassel se sladkým úsměvem. Nebyl to ale milý úsměv, poznal v něm škodolibost. "Sám tě obdivuju, že jsi radši nešel kanálem po tom článku. Uprímně tě lituju. Ale to víš, pravda se nedá utajit". "Klidně si nechám udělat testy DNA, když to bude nutné" "Jen aby ses nespletl". Z jeho výrazu už bylo Lucianovi špatně. Udělaly se mu mžitky před očima a se slovy: "To je za mě, Amandu, Giulii i Michaela", udeřil Cassela pěstí do obličeje. Zasáhl jeho bradu i ústa.
Cassel vyplivl dva vyražené zuby. "Hohle si hohnešeš", poznamenal s rukou na puse.
"Milerád. a výpověď mi dávat nemusíte. Podám ji sám".


Související obrázek


"To je všechno pěkné", podívala se Amanda na Luciana, když jí oznámil, co se stalo "ale co teď budeme dělat?
S tebou půjdu určitě i já… Cassel se o to postará", povzdechl si smutně".
"Neboj se, mami. Já už ti věřím", objala ji Giulia, aby ji povzbudila. Pak políbila otce na tvář. "Vám oběma. Ale co mám říct, kdyby se mi zase posmívali, že jsem odložená kukačka?" No, co? Řekni jim, že kukačka je krásný pták", mrkl na ni s úsměvem Luciano. Amandu to posílilo a náhle dostala spásný nápad. Vytočila Billovo číslo a toužebně si přála, aby to zvedl a jeho svěřenec neutvořil kolem sebe zeď.
"Bille, tady Amanda", vyhrkla, když se ozval. "A, ano. Dobrý večer", řekl Nill, který vytušil, že to je ohledně včerejšího článku. "Mohla bych prosím mluvit s Michaelem?" Cítila stísněnost v hrdle. "Ano. Zavolá vám zpátky".
Trvalo to podle ní snad věčnost, než se telefon ozval znovua tam ten tichý hlas. Připadal jí trochu ospalý, ale nijak nešťastný nebo deprimovaný. Nezněl ani naštvaně.
"Dobrý večer, Amando". "Michaeli, chtěla jsem jen… moc mě mrzí, co se dostalo donovin. Někde vzali i fotku. Ale tušíme už, kdo to tam dal. Jak ti je?" "Bylo mi hůř", poznamenal Michael. "Ale na tuhle špínu si už budu muset zvyknout. A co vy?" zajímal se. Amanda se kupodivu pousmála při představě toho, co se stalo Casselovi. Bylo to poznat i na jejím hlase.
"Luciano si to už s dotyčným vyřídil… ručně". Bylo slyšet Michaelův smích. "To neměl", poznamenal".
"To mi povídej. Dostal padáka. Ale za tu jednu do zubů to stálo".
"Amando, jestli nebudete proti, v Neverlandu se vždycky najde místo. Třeba pro zahradníka nebo opraváře. Přijeďte sem i s Giulií. Bude se jí tu jistě líbit. Slíbil jsem přece, že se o ni postarám".


https://i.pinimg.com/564x/eb/df/30/ebdf305b3276b1991547a2bf7332b10a.jpg

Dopis Maximiliana Schella Michaelovi.

18. listopadu 2017 v 20:12 Michael Jackson - informace, fota, videa


Spousta slavných osobností se postavila na stranu Michaela Jacksona kvůli obvinění ze sexuálního zneužívání dětí.
......
Maximilian Schell (německý herec - nositel Oscara) zaplatil novinám Hollywood Reporter, aby otiskli jeho ručně psaný dopis věnovaný Michaelov Jacksonovii:
Michaeli,
Hluboce se stydím - za tisk, za media, za celý svět. Neznám Vás osobně - setkal jsem se s Vámi jen jednou. Potřásli jsme si rukou - byl jste velmi milý a slušný. Myslím, že jste tenkrát nevěděl, kdo jsem. Jak byste mohl? Naše světy jsou velmi vzdálené. (Já jsem spíše "klasický" umělec) Ale podíval jsem se Vám do očí - byly upřímné. Jste vynikající umělec a já Vás hluboce obdivuji. Moje dcerka (jsou jí teprve 4 roky) Vám velmi miluje! Chce se za Vás vdát. Neustále Vás napodobuje a docela dobře. My všichni Vás máme rádi. Samozřejmě bych byl radši kdyby poslouchala Mozarta, ale ona miluje VÁS! A JÁ RESPEKTUJI JEJÍ VKUS! To, že přežijete toto svinstvo, hluboce obdivuji. Děkuji Vám za to, kým jste! Bůh Vám žehnej.
Maximilian Schell (1930-2014)


https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/23559959_1708934502490876_8203382154057666344_n.jpg?oh=bf0212531cf04f40036d7b79c9392872&oe=5A9CAF2B

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/23621439_1708935305824129_928573621851462441_n.jpg?oh=a5cab3bd643535e69e084d80c3428cb0&oe=5A92FDA8

Pravda o zákulisí šoubyznysu a o Michaelovi...(od herce Corey Feldmana)

17. listopadu 2017 v 20:45 Michael Jackson - informace, fota, videa


Ve víru současných obvinění ze zneužívaní různými osobami ve světovém šoubyznysu, poskytl herec Corey Feldman rozhovor pro americkou tv NBC, ve které znovu mluvil o tom, jak on sám byl zneužitý hollywoodskymi magnáty v čase, kdy byl ještě dítě a dlhodobě poukazuje na pedofilní skupiny, které operujú v tomto oboru.

V tomto rozhovoru znovu odhaluje zkušenosti o kterých napsal i knihu - ale co je důležité, v mládí byl blízkým kamarádem Michaela Jacksona a dodnes ho príležitostně imituje a neustále obhajuje, a opakuje to znovu v rozhovoru od 5:09 v části o Michaelovi, kde tvrdě útočí na média a mnohé lidi, kteří vědí pravdu a znají skutečná jména...., a to navzdory tomu, že on sám už v roce 1993 vypovídal ve prospěch Michaela, ale vyšetrovatelé chtěli, aby našli na Michaela cokoli, a zaujímali sa len o to, a ne o skutočné pedofily. I přesto, že Feldman vyšetřovateůmm poskytl skutečná jména nikdo z vyšetřovatelů se o to nezajímal protože pachatelé jsou chránění, a jakmile by on sám podal žalobu, silné lobistické skupiny by ho zničily.

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/23518924_1708505845867075_8170334618607390642_n.jpg?oh=2ee68f4f5ca5dc1fc596928a983ab6d8&oe=5AA60988