Červenec 2017

O Michaelově síle a působnosti.

31. července 2017 v 22:34 Řekli o Michaelovi

Všichni vyzařují z jiné frekvence a Michael měl nejvyšší úroveň energie, aniž by snad byl z jiného světa. Jeho dar a jeho lidská duše byly tak silné, velké a hluboké. Byl to jiný člověk na rozdíl od většiny z nás všech. Ovlivnil ostatní, kteří se kolem něj pohybovali, od vůdců světa až po normální lidi, od dětí až k babičkám. Každý člověk, který s ním byl v kontaktu potvrzuje, že něco cítil, že si pamatuje jak s ním mluvil nebo ho jenom viděl.
Jsou svědci, že před ním padl na kolena i bankovní úředník s taškou.
Proto lidi pláčí. Často doslova křičí. Když sedíte na jevišti a vidíte to, ta těla jsou jako v dobách kdy ve středověku lidé umírali na mor. Viíte, jak je zvedají, ruce a nohy jim visí dolu a hlava se houpá. Pak jako oceán lidí s rukama nahoru pomáhají přepravovat ta těla k přední bráně, kde už vždy byla řada pohotovostních vozidel ... pět, deset z nich v řadě. K tomu nosítka a trigy. Lidé si jeden po druhém předávali ty ostatní dopředu. Někdy bylo množství těl, která se pohybovala po davu předáno přímo záchranářům a čichací solí se je pokoušeli oživit Někteří lidé byli úplně mimo, v bezvědomí, víte, jako by v nich nebyl vůbec žádný život, a to je jen proto, že jste na tom stadionu byli s Michaelem. Byla to jen ta nejmocnější síla, kterou jste mohli vidět a to právě od toho muže uprostřed jeviště. A Michael to věděl. Věděl, že je nadaný něčím zvláštním, záměrem; cílem spojení světa a sjednocení lidí.

https://68.media.tumblr.com/b426769a8e6f5d78054506dcf8d9cd98/tumblr_ots5lhd50d1uy4melo1_500.jpg

Vyberte fotografii měsíce

30. července 2017 v 21:50 Galerie

Do srpna, měsíce Michaelova narození zbývá jen pár dní a tak je tady opět možnost zvolit ten nej snímek z nabídky sedmi. Opět jsem se pokusila dát nějaké neokoukané.

č. 1

http://68.media.tumblr.com/471d21b5be1974be2ecb6a526e3509e9/tumblr_otpfvzsqRt1riv634o1_500.jpg


č. 2


https://68.media.tumblr.com/3878d075516d0ba51897ba9334a98697/tumblr_ots4fciEz21uy4melo1_1280.png


č. 3č. 4.č. 5č. 6.
č. 7.


Co možná nevíte aneb... Michael a Versace.

29. července 2017 v 22:22 Vzpomínky a zprávy od Karen Faye


"MJ se chtěl setkat s Versacem, ale on požádal o nesmyslnou částku za to, že bude s Michaelem mluvit. MJ odmítl zaplatit desetinu. To znamená, že Versace žádal o peníze, aby mluvili o práci s Michaelem?".
K.F.
"Ano ... bylo to něco jako $ 50,000.00. Extrémně hrubé a urážlivé".
MJ odmítá a byl Versacem uražen ... pak ho teprve vzal Versace na vědomí. TO mě zlobí"

"Co odpověděl Michael na prohlášení La Toy, když řekla, že je vinen?"
K.F:
" Byl velmi zraněný, ale odpustil jí, protože pochopil situaci, ve které se nacházela. Miloval svou rodinu bez ohledu na konflikty".
"Hej Karen, viděla jsi Michaela smutného poté, co se rozešel s Lisou? Představuji si, že byl velmi zničený".
K.F.
"Ano ... Velmi smutný a měl zlomené srdce"


http://www.michaeljacksonrepublic.com/wp-content/uploads/2014/05/10359018_656261174442279_4407418082445940440_o.jpg

Vánoční hvězda (povídka) 5. kapitola

27. července 2017 v 13:27 | Hana |  Vánoční hvězda (povídka)

Jen co se Cassel ztratil z dohledu, řekl si Michael, že radši opět pro jistotu po itasky zmizí. Natáhl na sebe hnědou bundu ze šatny a mávl na první taxík, který venku zahlédl.
"Kam to bude?" otočil se na něj šofér.
"Znáte Music Center? A je tam už vánoční výzdoba?" zeptal se ho pro změnu on. Náhle tak moc zatoužil po vánocích. Nikdy je neslavil. Jen pár let, když byl úplně malý, ale to si moc nepamatoval. Nikdy si nemohl sám vychutnat vánoční atmosféru nočního Los Angeles, která se mu tolik líbila.
"Jo jistě. Ale to je dost z ruky, je to víc než půlhodinka. Bude to pětačtyřicet dolarů", oznámil mu a Michaelovi zmizel úsměv z tváře. Vystřídal ho nechápavý výraz. "Co, prosím?"
"A, tak... Já tady nejsem pro legraci a čas běží, takže račte ven", zvýšil hlas taxikář. Na ta slova ukázal na dveře
a kdyby snad jeho výzva byla bez odezvy, osobně Michaela z vozu vytáhl. On dal bezmocně ruce do kapes a chtě nechtě, opět se ocitl ve foyer hotelu.
Co teď? Tohle si neuvědomil, protože nikdy neplatil hotově. Nevěděl vůbec, jak to chodí a peníze sebou osobně nikdy nenosil.


"Šéfe, mám prosbu. Mohl by jste mi půjčit tak... sto dolarů?" Vrátím vám to", oslovil Vincenta Cassela. Kdyby řekl, že za pět minut vybouchne v hotelu Palace bomba, mělo by to stejný účinek.
"Co? No sty ses už dočista pomát! Tak ono nestačí cos naschvál vyvedl a že jsem díky tobě přišel o reputaci. Ty máš ještě tu drzost..." Michael před sebe napřáhl k obraně ruce a tím zabránil dalšímu ataku. Cassel ho sjel očima od hlavy k patě a potom z něj vztek vyprchal.
"No... když dokončíš to, co máš rozdělané, dostaneš zaplaceno. A teď koukej mazat", ukázal rázně. Michael sklopil hlavu a vlekl se bezmocně po schodech. Tu opět spatřil onu servírku, co ho už jednou zachránila. Měla tmavé dlouhé vlasy svázané do culíku.
"Dobrý den", oslovil ji. "Nevíte náhodou, co mám teď rozdělaného u šéfa?"
Stála tam s otevřenou pusou.
"Dělej si srandičky z někoho jinýho, jo? Mě laskavě vynech", odpověděla kupodivu nasupeně.
"A já hloupá tě ještě nechala zdrhnout". Než stačil jakkoli reagovat, vyběhla po schodech nahoru. Mohl sledovat jen její nohy a přistihl se, že zkoumá nejen je, ale i i přitažlivé křivky zadní části těla. Tu se ovšem snažil zpacifikovat marně.

Jelikož mu stále nebylo jasné, co se od něho očekává a vedle koberce byl položený vysavač, zapnul ho a začal luxovat. Na ten zvuk po chvíli opět zareagoval Vincent Cassel. Přiběhl a zatvářil se tak jakoby slyšel zubní vrtačku.
"Tak ty s tou recesí nepřestaneš a nepřestaneš ", prohlásil a na ta slova, doprovázená opět záhlavkem, vysavač vypnul. "Nad tebou aby stál opravdu s bičem... tak šup, šup", vzal pro jistotu MIchaela za ruku a vlekl ho do garáží, kde stálo pár veteránů a hned zase zmizel.
Postál chvíli u toho prvního, sklonil se pod otevřenou kapotu a po chvíli nejistoty sáhl dovnitř na jednu boční páčku a motor se se se silným rachocením rozeběhl. To přinutilo nahlédnout dva muže odvedle a ti opět přivolali Vincenta Cassela.
"Ty mě snad přivedeš k šílenství", křikl a držel si hlavu. Okamžitě vypnul motor a dovedl Michaela ke třetímu
z aut.
"Tady", ukázal. "Vždyť já na to čekám". Michael se shýbl pro hasák na blatníku a zkusil ho nasadit na jeden ze šroubů.
"Počkej, počkej... seš si jistý, že je to ono?" ptal se s obavami Cassel. "Jasně ", špitl Michael a snažil se aby to znělo přesvědčivě... "Šéfe, mohl bych prosím... těch sto dolarů?" natáhl ruku a odložil hasák. Cassel odhadl, že se ho jinak už asi nezbaví nebo že mu nepřestane dělat naschvály, zalovil v kapse a vytáhl peněženku.
"Tady máš", podal mu bankovku "A když bude v pořádku, tak mi je nemusíš vracet", poznamenal.

Kenny Ortega o Michaelovi pro Victorii Ahearn, The Canadian Press.

26. července 2017 v 21:54 Řekli o MichaeloviCP (kanadský tisk):
Máte nějaké plány na další prozkoumání života Michaela Jacksona?

K.Ortega:
Možná vyjde jednou můj příběh v knize. Moc si užívám rozhovorů s lidmi o Michaelovi. Miluji sdílení příběhů, miluji vzpomínky, které na něho mám.
Kdykoli mi Michael zavolal, od samého začátku po mnoho let, kdy jsme byli spojeni, vždycky jsem říkal "ano", než jsem mohl vědět, že budu k dispozici, protože to znamenalo, že budu spolupracovat na zážitku, který je jedinečný a nikdy předtím tu takový nebyl.
Změnil svůj život znovu a znovu, rozšířil, otevřel, zvětšil, obohatil kreativitou .... Jedno z největších představení všech dob, které jsem viděl byl "Man In The Mirror" a sledování Michaela na scéně. Byl to úžasný myslitel, hudebník, umělec, humanitární, rodinný muž, přítel. Nejšťastnější, neuvěřitelně milující člověk, kterého si kdy kdo dokázal představit, a jsem vděčný za léta, kdy jsem byl jeho přítelem a jeho partnerem.

- Tento rozhovor je zkrácen a upravován.

Victoria Ahearn, Kanadský tisk


http://68.media.tumblr.com/7f86610a0ea1a0e8cacc2e12d3e023eb/tumblr_inline_otekf5cdVE1tuwooe_500.jpg

https://i.ytimg.com/vi/wxp8X5aKq74/maxresdefault.jpg

Další důkaz lží o Michaelovi...poslední uveřejněná na you tube tento měsíc.

25. července 2017 v 21:32 Skutečný Michael Jackson


http://68.media.tumblr.com/50adeb3e0d7d42b88328530ff36e1f1f/tumblr_oqckp6aj8G1riv634o1_400.gif

Na you tube se objevilo toto video, vložené tento měsíc aby snad zdiskreditovalo Michaela Jacksona a způsobilo závist a nanávist. Jako milionář prý vlastinil letadlo JET Smějící se i na hlase a ostatním je poznat, že toto je cílené.
Karen Faye už i reagovala na toto video, které jí někdo poslal Michael NIKDY NEVLASTIL LETADLO.
Měli jsme letadla, která byla použita při cestách, ale žádné Michaelovi nepatřilo!

Uživatel Karen Faye retweetnul uživatele Celeste
✨🌹
🇺🇸.
Michael never OWNED a plane.


http://68.media.tumblr.com/b6f7520cd9becb972a5859410c3b2617/tumblr_osq2xrLVMN1rxfhcfo1_500.jpg

Zde je zmíněné video.
P.S. Je mi z těch "lidí "opravdu, ale opravdu nanic.Michael sám o sobě...

23. července 2017 v 23:06 Michaelovy citáty


"Nejsem anděl. Vím to. Ale nejsem ani jako jeden z Mormonů nebo Osmondů, kde je všechno přímé. To může být někdy hloupé. Zacházejí příliš daleko.
Také nejsem komik a nejsem ani moderátor. Jsem muzikant. Proto jsem odmítl nabídky moderovat Grammy Awards a American Music Awards. Jak by mě mohlo těšit vylézt na jeviště, utrousit pár chabých vtipů a nutit lidi smát se jen proto, že jsem Michael Jackson, když v hloubi duše vím, že nejsem vtipný?"

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/0d/0f/4c/0d0f4c5acad23bec896a6da9b0a23813.jpg

Vánoční hvězda (povídka) 4. kapitola

21. července 2017 v 21:51 | Hana |  Vánoční hvězda (povídka)
"Tudy prosím, račte", ukázal Cassel znovu úslužně k jídelně. Luciano se usmál v sladké představě, jaký bude mít klid od jeho fackování a usedl ke stolu. Sotva přinesli zákusky, rozvázal a jakoby ožil.
"Tak se do toho pustíme, ne?", prohlásil nadšeně. Gestem naznačil Geeně, Betsy i Jennie, aby se neupejpaly a Bill se nestačil divit, jak v něm ten jeho díl mizí. V jeden okamžik cvrnknul nestřeženě kousek šlehačky směrem k Betsy a ten ji přistál přímo na bradě. Uculil se, rychle sklonil hlavu jakoby nic, zatímco ona se vyjeveně rozhlédla kolem a pak se také začala smát.
"Já ho nepoznávám"", šeptl Wayne Billovi, když ho vzal na okamžik tajně ven. "Ale jdi. Vždyť jsi sám chtěl, aby pookřál, trochu ožil ". "No, pravda, ale tohle..." "Buď rád, to mu prospěje".
"Musíme ale dbát na prestiž, co kdyby se toho chytil bulvár?". "Jenom žádný strach".
Vincent Cassel mezitím pátral dál, tentokrát už po tom druhém. Michael si rychle opláchl obličej a schoval se za zeď chodby, když slyšel opět volat Lucianovo jméno.
"Neviděla jsi Luciana?" zeptal se Cassel servírky, která se objevila na druhé straně chodby. V těch místech se chodba rozdělovala a tak spatřila, jak se tam Michael skrývá a naznačuje jí prstem na ústech, aby ho neprozradila. Věděla už o Lucianově neochotě dělat vedoucímu kašpara a nechat se využívat.
"Viděla. Utíkal směrem tam... ", ukázala k východu.
"No, já ho snad zabiju. Tohle mi udělal naschvál. Já toho pacholka snad přerazím". Vyběhl před hotel, chvíli se díval, jestli ho snad ještě někde nezahlédne, ale věděl, že je to marné. Vyjde to nastejno, jako hledat jehlu v kupce sena. Vrátil se tedy do jídelny, aby se omluvil, že chystané překvapení se nekoná.
Michael nezaváhal a vyrazil okamžitě z budovy. "Díky, máš to u mě", stačil ještě zamávat na servírku.
Venku byla zima a tak se rozhodl počkat v nejbližší kavárně, aby to nakonec neodneslo jeho zdraví.
Jedna z návštěvnic se s udiveným výrazem naklonila k té vedle.
"Hele... hele", neodpustila si tiché syknutí. Její zmatený pohled mluvil za vše. Barman už Luciana dobře znal a tak jen podotkl:
"Nepleťte se, milé dámy. Tohle je Luciano odvedle z hotelu. Ten jen čeká, že se některá splete. Ty jsi Casselovi zase zdrhnul, viď?" Michael jen s přikývnutím stiskl rty a posadil se do druhého rohu kavárny. Návštěvnice , které si myslely, že se tu snad něco natáčí nasadily zklamaný výraz.
Michael odhadl dobu, kdy by měla večeře skončit a celá skupina se pomalu přesunula k zadnímu vchodu.
Nezbývalo nic jiného, než se vrátit.
Když se pokoušel proplížit kolem recepce, málem se na schodech srazil s Casselem.
"No prosím", poznamenal uštěpačně muž v černém obleku, popadl ho za triko a přitáhl ho k sobě. "To jsem si mohl myslet. Jako malej kluk. Ještě ti to pěkně spočítám - to si piš ", propaloval ho očima. Michael ty své přivřel a prudce zamžikal. Hrubé a arogantní jednání u něj vždycky vzbuzovalo obavy, nejistotu a zároveň i odpor. Důsledek toho, jak s ním jednal otec Joseph.
"A teď padej", ukázal Cassel směrem nahoru a vyprovodil ho pohlavkem...Věděli jste? Aneb... Michaela zažaloval i zpěvák Al Bano, že píseň Will You Be There okopíroval.

20. července 2017 v 22:01 Michael Jackson - informace, fota, videa


Žaloby hýbou světem a čím známější osobnost, má jich na krku zdá se více. Michaela za jeho života žaloval italský zpěvák Al Bano - že mu píseň Will You Be There "ukradl"
Soud v tomto případě Michael nejdřív "nevyhrál", protože nemohl dokázat pravost svého námětu vzhledem k Al Banově skladbě "I Cigni di Balaka" ("The Swans of Balaka") a ani se nedostavil k soudu v Itálii (jen ten rozhodoval), ale soud po odvolání uznal, že obě skladby sa podobají hitu skupiny The Ink Spots' "Bless You for Being an Angel" z roku 1939, a tak z toho vlastně nebylo nic...

Zde můžete porovnat jmenované písně.
Rozpačitý

I Cigni Di BalakaWill You Be ThereMoje kresby (Michael Jackson - Black Or White)

19. července 2017 v 8:26 Moje kresby

Já vím, není to vůbec dokonalé, pastelky plus křída a stále mám pocit, že to tvoří nepěkné zrno.