Michaelův odkaz a dnešní doba...

31. května 2017 v 22:15 |  Michael Jackson - informace, fota, videa


"Bůh má pro mě formu, která ve rezonuje s Michaelem."
(Siren)

Vedle rytmu a v tance, za pohyby ... sdílíme Michaela ve všech směrech, aniž bychom hledali něco jiného. Co přijde, přijde.
"Touha něco udělat nebo stvořit je Bůh uvnitř a mluví skrze nás."
Slova Michelle Shey vrhla světlo na to, že jsme se přestěhovali za choreografií Michaelových posledních okamžiků na zemi ... do tance svého života. To jsou myšlenkové vzorce, které si vybereme, a vytrvalost, kterou dáváme, aby je potvrdil.
Když se setkáváme s nevědomostí médií a mýtem v agendě, bioptika se naplnila dezinformacemi a spoustami lží - odstupujeme a řekneme ... Byli jsme požehnáni pravdou a změnili jsme se.
Po celou dobu existují ti, kteří pomohli definovat božstvo; Ježíš, Dalai Lama, Mahatma Gándhí, Martin Luther King, Nelson Mandela.
Michael byl také vyvolený. Jeho balzám léčí, uklidňuje a pomáhá zmírnit naše bolesti. Máme pravomoc přijímat rozhodnutí, která všechno mění. Děláme další správnou věc. Cítíme cestu k pochopení.

~ Já věřím ve slunce, i když to nesvítí ~
~ Věřím v lásku, když ji necítím
~ Věřím v Boha, i když mlčí!

* Slova napsaná na zdi během holokaustu

Připomínáme si to stále. A když se v kalendáři mění květen na červen, cítíme vlny hlubokého smutku a často je těžké toto přijmout. Dějiny se prý neopakují, ale to se jenom říká.
Červen po červnu trpíme prostřednictvím bulvárních médií a vyděračů, kteří v nás chtějí vzbudit jen hněvu.věta. Učením se od Michaelovy síly a vytrvalosti odmítáme dovolit sabotáž naší svobody. Psaní je jedním ze způsobů, jak sdílet pravdu. Prostřednictvím Michaelova objektivu bojujeme s bulvárem, který vypráví jeho příběh.
V době, kdy ošklivý guláš rasizmu pochází od těch, kteří jsou v moci, kdy jsou peníze jediným cílem, Michaela slova osvítí naše duše a jsou dražší než drahokamy. Řekněme si:
V zármutku je k nám světlo nejbliž.
http://68.media.tumblr.com/ec87383b112ef0c914c726e93c8b2317/tumblr_ocrq8ly6Pu1tebiv8o5_250.gif
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama