Barvy lásky (povídka) 15. kapitola

5. prosince 2016 v 12:11 | Hana |  Barvy lásky (povídka)

Protože venku je už zima a přituhuje, snad se hodí trochu moře a romantiky v pokračování povídky...
Usmívající se

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR6NxWcig9IpLazkCoSyMLhmBhIDwAXce8lb9l8YuzJamq5FX9ZZapadající slunce a třipytivé vlny přímo lákaly k osvěžení. Valerie si zula boty a vychutnávala si chůzi naboso po teď už chladivém písku. Nechala si omývat nohy zpěněnou mořskou vodou.
Michael ji s úsměvem sledoval, v tuto dobu už nechráněný deštníkem a bylo na něm poznat, že přesně takovou relaxaci uprostřed přírody a bez zájmu okolí potřeboval. Zhluboka se nadechoval svěžího vzduchu, co přinášel příliv.
Viděla, že stále jakoby váhal sundat si i své mokasíny. "Hej, zuj se. Je to báječné", zavolala. Přikývl, že chápe a skousl si rty jako by se styděl. Valerie sama litovala, že ani neměla možnost vzít si s sebou plavky. Nikdo ji neupozorni a ona sama se nechtěla ptát, vždyt kdo by myslel na takovou maličkost ...
Přece si neponičí tak krásné šaty. Michael si mezitím odložil boty a ponožky složil pečlivě dovnitř, tak dostala náhle ten bezprostřední nápad."Jestli ti to nebude vadit, nemám tady plavky", otočila se.
Oznámila mu to se zbytečnými obavami. Reagoval naprosto spontáně.
"Bože, proč by mi to mělo vadit, když to nevadí tobě?" usmál se. "Víš, kolik jsem už viděl tanečnic?"
"No, to věřím", podotkla také s úsměvem. "A ve spodním prádle nebo bez?"


http://data.whicdn.com/images/65972024/large.jpg


Koutky úst se mu potutelně zvedly. "No počkej! Za tohle tě nechám sežrat žralokem".
S nečekanou rychlostí si sundal triko i kalhoty a zjistila, že na ni vyzrál. On plavky měl!
Rozeběhl se za ní, hravě ji dohonil a rozepnul šaty a ty jí stáhl přes hlavu. Pak je odhodil kus od břehu. Nato vzal Valerii do náručí a zvedl ze země. "O jednom velkém, co má ne tebe chuť dobře vím", dodal.
Když zjistila, že s ní míří rovnou do vody začala křičet, kopala nohaman a bránila se, ale marně. Pustil ji až dál od břehu, ale zase ne v takové hloubce tak, aby mohla dosáhnout nohama na dno.
Po příjemném osvěžení, kdy vyváděli a cákali na sebe si zase chvilku užívali plavání ve vlnách zbarvených odrážejícím se západem slunce Tohle se žádnému bazénu nevyrovná, uvědomili si oba, sotva se vrátili na břeh.


http://www.supermusic.sk/obrazky/2603005_25640997_4_n8yfm6.jpg


"Připadám si jako princ, který našel Malou mořskou vílu", řekl Michael a vytřepával si vodu z vlasů i z uší. "Vážně?" zadívala se na něj zase pochybovačně... ale koho by taková lichotka nepotěšila.
"Opravdu", přiblížil se k ní s tím svým šibalským a zároveň podmanivým úsměvem.
"Až na to, že ta byla němá a neměla na sobě v tu chvíli vůbec nic". Nechala ase obejmout, sama objetí opětovala a se zakloněnou hlavou si nechala zamkout ústa jeho rty... Vychutnávala Michaelův slaný polibek nabívající na vášnivosti.. Jeho neklidné ruce objíždějící její mokré kalhotky se snažily jemně je vzadu nadzvednout a vsunout do skulinky velice živé prsty,
Druhá podmínka byla brzy lehce splněna. Valerie teď ležela jako skutečná mořská víla na písku a kapky z ještě mokrých Michaelových vlasů jí kanuly na na ramena. Spojily se v jeden drobný stékající proud stejně, jako se spojili oni dva. Na nečekaně vzrušující Michaelův průnik reagovalo její tělo zachvěním a hlubokým nádechem. Jeho nohy zanechaly stopy jak se vzepřel ve vášnivém opojení. Volně, rytmicky se v ní pohyboval a pak zase přidal na intenzitě až do společné extáze, jejíž hudební kulisu tvořil pouze šum mořských vln...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama