Prosinec 2016

Šťastný nový rok 2017.

31. prosince 2016 v 18:57 | Hana |  Články


Milí fans a nejen fanoušci ( i když už asi jen ti si blog najdou ), nejsem zastáncem petard, bujarých oslav, které se rok od roku nemění a jsou podle mého k ničemu... jen pro výdělek, ale přeji Vám všem do nového roku, aby přinesl co nejvíce pozitivního - to co si každý člověk najde sám v sobě. To světlo a radost, které svým uměním a nejen uměním, ale i láskou rozdával Michael. Uchovejte si ji v sobě a šiřte dál každý podle svých možností.
Hlavně štěstí, které snad přinese i sedmička na konci letopočtu.


http://cdn.smehost.net/michaeljacksoncom-uslegacyprod/wp-content/uploads/2015/12/mobile_slide_4_0.jpg
https://i.ytimg.com/vi/mk5oVAvYi4s/hqdefault.jpg
https://michipato.files.wordpress.com/2016/01/mj-happy-new-year.gif

Barvy lásky (povídka) 20. kapitola

30. prosince 2016 v 16:22 | Hana |  Barvy lásky (povídka)

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR6NxWcig9IpLazkCoSyMLhmBhIDwAXce8lb9l8YuzJamq5FX9Z


"Ne, ne, Tito! Jsi jak šlapohyb, sakra! Dej do toho trochu odvazu a ladnosti, protože kdybys měl tohle předvádět tak tě budu muset posadit do letadla a poslat do Afghanistanu, to ti říkám v dobrým", naznačil Michael s mikrofonem v ruce.
"Hele, ty jsi zase jak ostříž ", poznamenal Tito na jeho adresu. Michael stačil skutečně zvládat svůj part, ale navíc i sledovat po očku i ostatní. Letitá praxe. Byl zase zpátky - byl na scéně, ovládal show a show ovládala jeho. "Máme to vzít znova, Michaeli?"
"Jo, bylo by to dobré. Ať se Tito probudí ". Červenou košili měl už na hodně místech propocenou a byla to další po včerejší zkoušce v hotelu ve vlastním sále s dřevěnou podlahou a zrcadly. Drobný pot se mu usadil i na čele a ve zkrácených tmavých vlasech.
Vrátil se do hotelu před sedmou hodinou večer. Stres a napětí před začátkem vystoupení vykonaly své. A navíc Jermaine začal dělat problémy. Má vysoké nároky, jinak prý na jeho vystoupení být nemusí. Srdce mu prudce bušilo, prsty se začaly chvět. Hlava se mu mohla rozletět. Klid... klid, bude to všechno v pohodě, říkal si. To ticho v pokoji. Začal nervozně přecházet sem a tam. Potřeboval nutně něco na uklidnění. U sebe ale nic neměl a lékař byl po ruce. Svěřil se mu s bolestí hlavy a také zad.
"Mám tu něco nového. Nebral jste si teď nic?"
"Ne", zavrtěl hlavou. "Dobře. Víte, že to s léky nesmíte přehánět i kvůli žaludku. Tohle bude lepší, jen si vyhrňte paži ". "Co je to?"
"Pro uvolnění. Jenom vás to trochu zklidní. Zabere to během necelé hodinky..".

http://www.mjj-photos.com/albums/userpics/10001/69dd723b~original.jpg
https://pbs.twimg.com/media/CIIFqQ3UwAA2ahn.jpg


Tma? Ne, to není tma, ale šero. Je večer nebo den? Spousta lidí a křik. Zvuk houkaček. Ne... tohle přece není vystoupení. To nejsou světelné efekty, ale plameny, které vyšlehly z budov. Začalo se mu těžko dýchat a nemohl otevřít oči, jakoby se bál, že se mu do nich dostane prach, který se valil všude kolem. Bombardování... napadlo ho v první chvíli. Kde to je?
Na jakém místě? Slyší angličtinu. Byl jako paralyzovaný a nedokázal se pohnout. Odněkud se něco snášelo. To nebyly fangle, ale kusy papírů.
Probralo ho až bouchání na dvěře a zaslechl hlas Franka Cascia. "Mike! Hej, Miku, jsi tady?? Kde sakra..." chtěl patrně dodat "jsi", ale zůstal na něj jen nechápavě koukat. "Ty spíš?" vyjekl nevěřícně.
"To jsi ty, Franku? Co tady děláš? Co se stalo?" Michael se na něj zmateně díval, ještě pod vlivem toho živého snu. Nebo snad i něčeho jiného?
"Madison je plné diváků, čeká se na začáte show a hlavní aktér nikde. To se stalo. Co sis vzal? Jsi úplně mimo, Michaeli ". "Já... jen mě bolela hlava a byl jsem unavený. Něco proti bolesti, víš". "Jen si vymýšlíš. Hele, fanoušci se už můžou zbláznit, jak se těší, až tě uvidí. A ty..."
"Tak jo", zvedl se pomalu Michael. Ale jeho chůze byla nejistá a motal se.
"Tak ne", pronesl rázně Frank a posadil ho zpátky na postel. Zavolal pokojovou službu s žádostí, aby donesli šálek kafe a nějaké bagety. Potom vytočil Davidovo číslo.
"Je tu problém", řekl do telefonu. "Přijeď".
Společně pomohli Michaelovi s oblékáním a když vypil kafe a snědl kus bagety, kterou mu dala Karen, posadili ho do auta. "Máme už půl hodiny zpoždění", poznamenal David. "Naštěstí nevystupuješ hned, jen se posadíš do publika", dodal a otevřel trochu okénko, aby dovnitř pustil čerstvý vzduch.
"Už je to lepší?" zeptal se, když zastavili před vchodem. Bohužel ani jeden z nich si nevšiml, že při vší snaze zůstaly Michaelovy kožené kalhoty jakoby provokativně nedopnuté.
Laskavá Elizabeth, která už tam čekala to dala na vědomí mrknutím až chvilku před tím, než je zastavili reportéři.


http://www.nalogi.net/img/cont/ELIZABETH.jpg

https://cdn.theatlantic.com/assets/media/img/photo/2011/09/911-the-week-before/b02_51007_10/main_900.jpg?1420519573

Vyberte fotografii měsíce

29. prosince 2016 v 22:16 Galerie

Nový rok je doslova za dveřmi a tak jsem tu s výběrem fotografií - opět sedm jako šťastné číslo... aby byl opravdu šťastný, plný radosti a splněných přání.


č. 1.

http://68.media.tumblr.com/7f5adaece4cf41a0a731efcbe0791614/tumblr_nw9bofxG1D1ryeywxo1_1280.jpg


č. 2

https://love4mj.files.wordpress.com/2010/07/1992-orphanage-in-romania-9.jpg


č. 3.

https://vallieegirl67.files.wordpress.com/2013/06/historyalbumteaser13.jpg


č. 4.

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/52/a4/44/52a4444c9f88b0e0f704e4aad13855f7.jpg


č. 5

f04a21486d4c9ef42bd22a0b0ca0f38d.jpg (477×720):


č. 6

:


č. 7

Fotka uživatele Hana Lencová.

Vzpomínka na Carrie Fisher a Michaela

28. prosince 2016 v 22:56 | Hana |  Články


Další smutná zpráva o vánočním čase přišla včera. Ráno 27. prosince zemřela na infart herečka Carrie Fisher, známá jako princezna Leia z Hvězdných válek.
Michael měl tuto legendární sérii rád a osobně se znal i s jejími představiteli. Carrie Fisher s ním a s dětmi strávila dokonce jeho poslední vánoce v Holmby Hills roce 2008.


Another Princess Leah pin for my Star Wars board. Great Image Carrie Fisher (Princess Leia Organa Skywalker Solo). Carrie Fisher:

Harrison Ford & Carrie Fisher!:

Toto je z jejího rozhovoru o Michaelovi, který poskytla v roce 2009
Popisuje tam vztah Michaela s jeho dětmi...
"Viděla jsem Michaela několikrát se svými dětmi a myslím, že to byl velmi dobrý otec. Nejen na základě toho, co jsem viděla ale také podle dětí samotných. Jsou to velmi dobře vychované, uctivé děti, které se zdají být plné radosti v Michaelově společnosti. Nemyslím si, že by Michael pro ně vařil nebo používal způsoby, které by byly tradiční nebo běžné, neporoučel jim, nepeskoval je ale mohli jste vidět, jak moc je miluje a jak moc ony milují jeho. Nevěřím, že Michael udělal něco neobvyklého nejen svým dětem, ale jakémukoli jinému dítěti. Byl dítětem sám. Nikdy v žádném případě jsem ho považovala za někoho, kdo byl schopen dělat to, z čeho ho obvinili . On byl oddaný své rodině a lpěl na ní. Ve městě, kde často vidíte děti celebrit s jejich chůvami a v péči druhých, nikdy jsem neviděla nic podobného u Michaela a jeho dětí. A stojím si za těmito skutečnostmi, které uvádím.
Michael byl jedním z nejsladších duší jaké jsem kdy poznala. Byl velkorysý a ochotný. A kdyby jste mohli očekávat, že to budou děti jak v bavlnce a rozmazlené, jeho děti neprokazovaly nic z toho. Nevěřím, že Arnie Klein je otcem těchto dětí. Proč by to dělal? Mohl stejně dobře adoptovat 3 děti, spíše než udělat tohle, když by nebyl otcem biologickým otecem. Uvědomuji si tyto děti se mu moc nepodobají, ale musí existovat nějaký jiný jiné vysvětlení, než že někdo jiný zplodil tyto děti. Michael byl výstřední, není pochyb. Ale nebyl to žádný hlupák. "
Odkaz zde:

http://www.tribute.ca/news/index.php/carrie-fisher-blogs-about-michael-jackson/2009/07/08/

http://images2.fanpop.com/image/photos/10800000/Reading-Carrie-Fisher-s-Book-Wishful-Drinking-michael-jackson-10802182-226-300.jpg

Michael s knihou Carrie Fisher

http://www.allforloveblog.com/wp-content/uploads/2012/12/last-christmas13.png

Carrie a Blanket

http://68.media.tumblr.com/c01e8828416034330e967e0119d70737/tumblr_oiuy9faYu21uy4melo1_1280.jpg

http://www.cromosomax.com/pics/2011/12/michaeljacksonlasthcristmas.jpg

Barvy lásky (povídka) 19. kapitola

27. prosince 2016 v 13:01 | Hana |  Barvy lásky (povídka)

Zdravím Vás a doufám, že jste přežili vánoce ve zdraví a přinely vám také něco z malých tajných přání. No, a když ne právě tyto dny, tak věřte, že to, co způsobí radost, může přijít kdykoli. Na začátek týdne je tu další díl povídky, i když zrovna s Vánoční hvězdou, přestože by se hodila to časově nevyšlo, snad nevadí. Bude po dokončení této...


https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR6NxWcig9IpLazkCoSyMLhmBhIDwAXce8lb9l8YuzJamq5FX9Z


První koncert po několika letech připravoval Michael společně s bratry. Přemluvil ho k tomu David Gest, jeho dávný přítel, který byl ochotný ujmout se i produkce.
"Bude to skvělé, když se dáte zase dohromady", lanařil ho. V tom byl opravdu přesvědčivý.
"Navíc, třicáté výročí působení na scéně, to je skvělá příležitost ukázat se".
"Budou na mě zvědaví?" upřel na něj Michael tázavě oči. Byla v nich opět nejistota, smutek. "Seber se už konečně a nech těch svých pochybností. Pozveš své dobré přátele a fanoušci tě zase zvednou. Uvidíš, bude to pecka".
Ale kdo z nich přijde, napadlo Michaela. Mac určitě. A Liam Neeson také. Obdivoval ho už od té doby, co viděl film Schindlerův seznam. S úsměvem připsal mezi hosty jeho jméno a vzpomněl si, jak se s tímhle skoro dvoumetrovým charizmatickým irským hercem poznal na jednom večírku právě díky Davidovi. Ten totiž bydlel v sousedství, tak ho stačilo jen poprosit, aby je seznámil.
Jenže Michael nebyl zvyklý pít a podle toho to také dopadlo. Než došli k Davidovi, kde radši přespal, třikrát zvracel a na místě to nedopadlo lépe. "Tys na mě měl dávat pozor", koukal na Davida těma svýma velkýma očima a la neviňátko. "Kdyby se tohle dověděl Joseph, tak máš průšvih. Děsně by se na tebe naštval".
"Víš co? Neříkej mu to", neodpustil si David "chytrou radu". Svého otce MIchael nikdy nenazýval otcem a měl z něho většinu života obavy pro jeho přísnost a povýšenost. Tak ho viděl i jako mladý v té době než tohle pouto zpřetrhal, aby se naučil respektovat sám sebe. V podvědomí však tahle výchova nahlodala jeho sebevědomí i jeho citlivou duši.
A Elizabeth... určitě tam musí být Elizabeth. Nedovedl si představit nikoho jiného po svém boku. A navíc... ona dodá celé akci lesk příjemným šarmem.


http://www.allforloveblog.com/wp-content/uploads/2013/01/542062_512126935485370_1077727855_n.jpgJeště ten večer jí zavolal a netrpělivě čekal, až se ozve. Její hlas zněl tiše a unaveně.
"Michaeli, já nevím, jestli je to dobrý nápad... necítím se právě nejlíp", oznámila mu. V jejím případě věděl, že si opravdu nevymýšlí. Ale tušil spíš, že potřebuje povzbudit a rozveselit.
Vypravil se v přestrojení k Tiffanymu, aby jí osobně vybral krásný náhrdelník. Něco takového vždycky rozzářilo její oči. A nenechal by nikoho, aby to udělal za něj. Chtěl na vlastní oči vidět nabídku a posoudit.
Klenotník se na něj sice díval divně, protože to, co měl na sobě rozhodně neodpovídalo tomu, že si něco takového může dovolit zaplatit. Jen ten doprovod v oblecích mu tu jaksi neseděl...
Michaela to zjevně bavilo, přestože nebylo nikdy jisté, jestli na něj dotyčný nezavolá ochranku.
Možná i z toho důvodu, že je ta osoba sama doslova na větvi a zmatená.
Hned, jak poslal svůj dar s lístkem a přáním, aby tento šperk potěšil její oči i srdce, Liz mu sama zavolala. "To je tak milé, Michaeli. Je moc nádherný. Já tě prostě nemůžu zklamat. Samozřejmě, že tam půjdu s tebou, jestli to opravdu pomůže. Jenom se mi nechce věřit, že nemáš jinou příležitost. Že by se nenašla nějaká mladší kráska místo odkvetlé legendy?"
"Elizabeth, ty víš dobře, co si myslím. A kdybys teď byla vedle mě, tak za tu odkvetlou legendu dostaneš jednu polštářem", culil se.


https://i.ytimg.com/vi/0RUdGHzxtDI/hqdefault.jpg

Vánoční pozdrav z Neverlandu od Lisy Blanton - prosinec 2016.

25. prosince 2016 v 20:50 Neverland

Situace kolem prodeje Neverlandu se nemění. Je zde poslední snímek, který nám posílá s přáním krásných vánoc Lisa Blanton. Je tam nádherně a věřte nevěřte, v korunách stromů koncertují ptáci.

Video nejde vložit, ale můžete ho vidět zde ...

https://www.facebook.com/BlessingForNeverland/

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15726763_760206554129457_3754498627694880934_n.jpg?oh=4bc9ec8a68f678b834a50e63f9dc3234&oe=58E8FAE4

Krásné vánoce...

24. prosince 2016 v 12:50 | Hana |  Články


Přeji vám všem stálým i náhodným blogovým návštěvníkům i fanouškům krásné vánoce - i když Michael je neslavil dlouho, jako dítě o tohle přišel, ale v dnešní době chápu proč. Své vlastní vánoce máme každý v sobě a vůbec nezáleží na tom kdy. Přeji vám hodně štěstí, radosti u srdce a naděje, kterou by měly přinášet - vždyť vánoce jsou o lásce a splněných snech...
Přežijte je ve zdraví a buďte s tím, koho máte rádi - když ne skutečně, alespoň zprostředkovaně.


http://68.media.tumblr.com/e8cace33b70b696b25ba72dda24c9c45/tumblr_oiegjpUy4a1uy4melo1_500.jpg
https://lh6.googleusercontent.com/-WocpL94Urbk/Ur1ryLtc4BI/AAAAAAAABsk/UVWhfpJL_k8/w800-h800/MERRY-CHRISTMAS-MICHAEL-michael-jackson-27875272-1200-946.jpg

Fotka uživatele Hana Lencová.

Prince o vánocích s otcem a Elizabeth Taylor a Dr. Patrick Treacy o Michaelovi.

21. prosince 2016 v 22:46 Řekli o Michaelovi

Prince Michael vzpomíná na vánoce s otcem.

"Já nevím, jestli skoupil všechny hračky, ale byla tam spousta hraček. Ty přivezl na dvou sáních. A když vešel dovnitř všechny děti se rozzářily a s nimi celá místnost ... A všichni byli spokojeni. Hrála tam hudba, vyprávěli jsme si vtipy vtipy s dětmi. Byli jsme tam dlouho.
Naše generace se zaměřuje na triviální věci, jako kdo má co na sobě, kdo co dělá, kdo kam pojede na dovolenou.
Jsou tu skutečné problémy ve světě, od kterých mohou pomoci ne mocní lidé, ale obyčejní lidí, kteří se jim věnují. Mám velký smysl pro loajalitu a obětavost pro mou rodinu. Oni mě inspirují a doufám, že i já je inspiruji ".

Prince Jackson

http://michaeljacksonchosenvoices.com/wp-content/uploads/2016/11/earth-child-two-1024x576.jpg


"On byl nejčistší, velikost v dávání lásky, kterou jsem kdy poznala."
(Elizabeth Taylor)

http://michaeljacksonchosenvoices.com/wp-content/uploads/2016/12/for-michael-two.jpg

"Buďme vděční Bohu, že nám poslal takového anděla žít mezi námi na chvíli a nebuďme lhostejní ke křivdám, které vidíme kolem nás. Michael by chtěl abychom se snažili udělat jednu věc, která by ho potěšila, když se na nás dnes dívá dolů- a to, abychom se nedvrátili od obětí útlaku a agrese".

Dr. Patrick Treacy

http://michaeljacksonchosenvoices.com/wp-content/uploads/2016/12/fan-art-two.jpg

Barvy lásky (povídka) 18. kapitola

20. prosince 2016 v 7:40 | Hana |  Barvy lásky (povídka)


https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR6NxWcig9IpLazkCoSyMLhmBhIDwAXce8lb9l8YuzJamq5FX9Z


Přesto, že měla na paměti Michaelova slova "budou o mě psát hrozné věci, naprosté výmysly, ale ty jim nevěř... nevěř jim, prosím, je to špína", i tak to na ni zapůsobilo, jako by každý úder ze strany médií dostala i ona sama. Sledovala prohlášení La Toy i následnou Michaelovu výzvu z Neverlandu a když ho zahlédla v televizi, málem by ho po těch pár měsících ani nepoznala.

Jeho bledý pohublý obličej s velíkýma očima bez jakékoli radosti ze života, ale přesto výraznýma lemovaly dlouhé vlnité vlasy. Tentokrát však byly slabé a neupravené.
Prožívala i jeho štěstí při narození prvních dvou dětí, protože věděla, jak moc si je přeje a že tohle bylo jistě to nejlepší řešení, když si uvědomila jeho situaci. Debbie Rowe nebyla sice reprezentativní typ, ale byla jistě silná a odhodlaná všechen ten tlak a mediální pozornost vydržet a navíc porodit Michaelovi dvě krásné děti. Valerie necítila žádnou žárlivost, protože tyto děti byly od začátku obklopené péčí a láskou, kterou si zaslouží. Přesto, že Debbie s Michaelem dlouho nežila, Michael tu dokázal být za oba.


Související obrázek


https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/bf/53/1f/bf531fdde42e0980f84dfba040fb1b38.jpg


Ale přišlo to znovu. Další útok médií poukazující na Michaelovu "podivnost" a další žaloba vypočítavé "rodinky". Tentokrát se Michael rozhodl bojovat, aby dokázal, že je opravdu nevinný, ale viditelně přecenil svoje síly a to si vybralo kroutou daň na už tak oslabené psychice a evidentně znovu sáhl po lécích. V té době hrozilo, že mu děti, ke kterým přibyl i malý Blanket odeberou.
Valerie tohle nemohla jen tak sledovat... když viděla tu spoustu fanoušků, co ho podporovali, rozhodla se k nim přidat v ten poslední den a vypravila se do Santa Monicy. Stejně jako oni se zmítala v nejistotě a strachu o něj.
Čekala nedaleko ženy, která přijela i s přenoskou s bílými holubicemi a když došlo konečně na ohlášení verdiktu po jedné je z dlaní vypouštěla aby volně vzlétly.... Ani v jednom bodě obžaloby nebyl Michael shledán vinným.
Valerie chvátala ke vchodu a tam už Michaela spatřila jak vychází ven s Tomem Mesereau po boku a s paní katherine z druhé strany, jakoby se podpírali navzájem. Přesto, že zamával, zdálo se, že nevnímá. Byl ještě hubenější než když se s ní rozloučil. Ani ji nepoznal nebo snad nezahlédl. Kolem byla navíc spousta kamer a novinářů, kteří skupinu hned obklíčili a nechtěli je jen tak pustit bez jakéhokoli prohlášení. Rozhodla se počkat na silnici k Neverlandu, kudy by měla kolona projíždět.
Javon, nový člen ochranky, který nastoupil teprve nedávno upravil zpětné zrcátko a beze slova vyjeli. Nikdo v autě se nepokusil prolomit mlčení, až se ozval s nejistotou i nadějí v hlase malý Blanket, sedící vedle Michaela. "Tati... vrátíme se zpátky na Neverland? Mezi všechny ty lidi? Já už nechci do hotelu". Michaelovi málem vyhrkly slzy do očí a ztěžka polkl. Věděl. že to bude pro děti těžké, ale přes to všechno zavrtěl hlavou a řekl tichým hlasem: "Ne, Blankie. To místo už bylo zničené zlem".
Lidé stáli i seděli kolem silnice s transparenty i cedulemi a Javon vysunul z okénka ruku s bílou pentlí. Vlála ve vzduchu. Michael se při tom pohledu začal poprvé usmívat. "Zatrub", zavelel s mrknutím... A pak se to stalo. Netušil, jestli je to jenom fata morgana nebo skutečnost, ale zahlédl někoho, koho poznal... zrzavé vlasy, oči plné nadšení i jiskřiček rozhořčení, to když se někdy právem hněvala, to všechno se mu vrátilo v paměti. Valerie!!!
Je to ona?
"Zastav. Hej, zastav!" mávl rukou dolů a dal tak další pokyn řidiči. Ten zabrzdil a kousek zacouval, když zahlédl, že k autu kráčí mladá žena, kterou před vteřinkou míjeli.
Přišla až k okénku. I Michael už poznal, že se nespletl. "Valerie, já... nemůžu tomu uvěřit, jsem rád, že tě vidím", podal jí opatrně ruku a stiskl dlaň. Cítila, že se chvěje. Tolik ho chtěla obejmout, ale nebylo to v tu chvíli možné. Už jen to, že s ním mluví, mohou se dotknout navzájem, dívá se do jeho obličeje však pro ni znamenalo mnoho.
"Nápodobně, Michaeli. Jsem šťastná, že to tak dopadlo". "Jak se máš?" "Dobře. Dělám to, co mě baví", poznamenala Valerie. "Drž se toho. Hlavně se toho drž!" zaslechla ještě, než se auto znovu rozjelo a zmizelo v nedohlednu...


http://i.idnes.cz/05/06/sph/MADaacfe8cf7_Soud_s_Michaelem_Jacksonem.JPG

Dojatý Prince čte dopis od dítěte...

19. prosince 2016 v 21:37 Rodina MJ

Malý dovětek k akci, kterou uspořádal Prince na vánoce. Tohle je úžasné. Ale také to svědčí o tom, jaké jsou rozdíly i mezi dětmi. A právě Michael toto vštěpoval a dělal. Prince je báječný a stějně vyjímečné je i to dítě. Vlastně už je dospělé, zakusilo toho hodně. I když se musí říct... bohužel. Tak by to být nemělo....

"Vím, že jste se ptali mě, co bych chtěl na Vánoce, ale rád bych požádal o dárek pro někoho jiného, mou mámu. Asi už 8 let spí na stejné matraci, a tak bych Vás chtěl požádat o novou postel pro ni. Živí se uklízením a celý den je pryč. Pracuje od 6 ráno do 7 do večera. Domů se vrací v bolestech, ale i tak se stará o mě a mé dvě sestry. Takže na Vánoce chci jen postel pro svou maminku."
Postel dostala.
Prince dodal:
"Nedělám to kvůli pozornosti. Než jsem sem přišel, říkal jsem svým přátelům, že nevím, jak se chovat, protože nejraději bych to prostě jen udělal, protože mě to baví. Nedělám to kvůli tomu, aby mi děkovali nebo byli vděční. Je těžké najít mezi tím rovnováhu, protože můžu využít svého jména k tomu, abych pro tento projekt získal pozornost lidí, ale zároveň to chci dělat jen tak, že se mi prostě chce."

https://the-hollywood-gossip-res.cloudinary.com/iu/s--fdRd4SRv--/c_thumb,f_auto,g_auto,h_258,q_auto,w_424/v1445533602/prince-jackson-red-carpet-image