Z rozhovoru Prince pro LA Times

4. listopadu 2016 v 12:39 |  Rodina MJ

Prince MIchael poskytl v Hayvenhurstu rozhovor časopisu LA Times... zde je pár úryvků.

"Všichni si myslí, že budu dělat hudbu a tancovat, ale neumím ani jedno. Hudba byla vždycky velkou součástí mého života. Díky ní a své rodině jsem tím, kým jsem, ale vždycky jsem chtěl dělat spíše produkci. Můj táta se mě ptával, co chci dělat, a já mu vždycky odpovídal, že chci produkovat a režírovat.
Nikomu nevěř, varoval mě otec. Zní to špatně, ale spousta lidí je motivována vlastními zájmy. Říkal mi, abych nikomu nevěřil jen proto, že by to mohl být dobrý nápad. Vždycky si udělej vlastní průzkum. Spousta lidí s námi chce být v kontaktu jen proto, kdo jsme."
Hayvenhurst je posvátné místo. Bylo přínosné. "V domě bylo 16 lidí. Odvedlo nás to od zármutku. Vstali jsme uprostřed noci a a povídali si.
Po otcově smrti jsme byli a stále jsme pod neustálým tlakem médií a museli se naučit ignorovat všechny ty lži a výmysly, co posloucháme a vidíme kolem sebe. Není snadné žít s tím, že tohle musíme vy\držet... no rodina nám pomáhá a např. strýc Taj Jackson (syn Michaelova bratra Tita a bratr poručníka TJ Jacksona) nás upozornil, že jsou to jen "řeči lidí, kteří se chtějí pokusit zničit odkaz, který zde Michael zanechal". Otce jsem znal a strávil s ním hodně času ... nevěřím ani slovu k tvrzením a naučil jsem se tyto bludy ignorovat".

"Mám obrovské štěstí, že v mém životě jsou dva mateřské vzory, má babička a žena mého bratrance, Francis. Pokud jde o mou biologickou matku, byla vždycky spíše kamarádkou, a to nám všem vyhovuje. Dalo by se říct, že celý můj život byl nekonvenční, ale mám ho moc rád. Nic jiného jsem nikdy nepoznal."
"Můj táta se mnou mluvil jako s dospělým. Vysvětlil nám, proč nosíme masky, a chtěl, abychom měli vlastní život bez něj. Často jsme chodili ven bez otce a nikdo nás neotravoval, protože nás nikdo neznal. Když jsem byl mladší, myslím, že jsem nikdy nepřemýšlel o tom, jak žijí ostatní děti. Ale jakmile jsem si uvědomil, kdo byl, došlo mi, že to nebylo normální. Pamatuju si, jak jsme byli v Disneylandu, šel jsem k oknu, kde byli fanoušci a fotili si mě. Myslel jsem si, že je to normální. Prostě jsem jim mával. Až, když jsem viděl video, kde vystupoval, a lidi, jak omdlévají, došlo mi, co dělal a co pro hodně lidí znamenal."
Během prvního semestru na univerzitě absolvoval kurz smutku, který mu hodně pomohl. "Myslím, že se z toho nikdy nedostanete. Vždycky vám v životě bude jedna část chybět. Snažím se s tím vypořádat tak, že ho začleňuju do každodenního života - od loga mé společnosti, až po kousky jeho, používám jeho metafory a snažím se dělat všechno tak, jak nás to učil. Můj bratr a sestra, my všichni jsme se s tím vyrovnávali jinak. Myslím, že čím jsem starší, tím víc se mi to daří."
O zkouškách This Is It:
"V ten okamžik mi došlo, co chci dělat. Miloval jsem to vzrušení. Mohl si povídat se spoustou lidí na place, osvětlovači, kameramany. Tolik jsem se toho načil."

Prince studuje obchod Loyola Marymount University. Původně chtěl studovat film, ale rozmyslel si to.
"Snažím se přijímat věci tak, jak přicházejí. Ještě jsem mladý a mé názory se můžou změnit. Od svého otce nemůžu být nikdy oddělený. Nasadil laťku hodně vysoko, ale s tím problém nemám. Jsem pyšný, že nesu jeho jméno a že jsem jeho syn."

http://www.imageworld.sk/images/aegpw69v641vx31npl0.jpg

http://www.imageworld.sk/images/bdce89v2ub4lum27vt.jpg

http://www.imageworld.sk/images/pb9hbnyks64kmzwz3i7x.jpg

V místnosti, kde Michael sedával u klavíru.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Anna-Marie Anna-Marie | E-mail | Web | 4. listopadu 2016 v 14:19 | Reagovat

Prince mám moc ráda, líbí se mi, jak se chová, vyjadřuje...tenhle rozhovor jsem necelý četla v angličtině zrovna ráno a jsem ráda, že jsem na něj teď u tebe narazila na celý a v češtině. Prince není jako ty ostatní děti bohatých, co se snaží proslavit v novinách svými skandály...a to se mi líbí, myslím, že bude ve své profesi moc úspěšný. I když se nebude jednat o tanec, nebo zpěv. :-)

2 bee bee | 4. listopadu 2016 v 17:20 | Reagovat

Líbí se mi jeho filozofie myšlenky a vyjadřující schopnosti velmi připomíná tak tátu. Je charismatický chytrý a tak sladky mladý muž. Myslím i na režii filmů dojde. Nejdřív obchod je dobrá volba

3 Moonwalker Moonwalker | 4. listopadu 2016 v 19:31 | Reagovat

Prince je velmi chytrý mladý muž, má zajímavé názory, a nefláká se jako většina dnešní mládeže… Hodně mi připomíná Michaela. A u fotek jsem se málem rozplakala.

4 Zuzy Zuzy | Web | 4. listopadu 2016 v 21:11 | Reagovat

Působí tak strašně dospěle, rozumně a moudře a to proto, že tím vším je! ♥ Michael mu stihl předat dobré jádro,výchovu kterou se řídí na těch fotkácj jakobych v mnhém viděla Mika i ten zastřený smutek v jeho tváři, je to smutek nebo moudrost, nebo jen zralost a vědění co chce.. Každopádně mu držím pěsti v jeho aktivitách.

5 hanylen2 hanylen2 | 4. listopadu 2016 v 22:29 | Reagovat

[4]: Zuzy přesně jsi vystihla co napadlo i mě. Na těch fotkách, zvlášť prvních dvou ty oči a pohled to je celý Michael. Stojí v pozadí ale uvnitř je už velice dospělý. Neměl to vůbec lehké a také to mít lehké nebude.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama