Svědectví Karen Kaye o Kenny Ortegovi a její vyjádření k volbě Donalda Trumpa prezidentem.

10. listopadu 2016 v 13:27 |  Vzpomínky a zprávy od Karen Faye


"Stydím se, že bílá nadřazenost a elita se chystá vládnout naší zemi. Má to na mě sice malý vliv, ale láme mi to srdce kvůli světu"

Uživatel Karen Faye retweetnul uživatele Karthik M.
I'm ashamed that white supremacy and the elite are going to run our country.It has little effect on me, but it breaks my heart for the world

(Karen Faye ke zvolení D. Trumpa prezidentem)

Stejného názoru je mimo jiné i Beyoncé, Whoopi Goldberg a Barbra Streisand.

Karen Faye, Michaelova maskérka si založila blog nejen kosmetického poradenství,
ale i vzpomínek na Michaela. Blog jí byl smazán, zrušen. Ale něco z něho se uchovalo ve složkách.
Zmiňujuě se zde o Kenny Ortegovi a o tom kdo byl zodpovědný za zřícení plošiny při Michaelově vystoupení v Německu. Michael poté vstal, odezpíval ještě zbylé dvě písně a v zákulisí se zhroutil a musela ho odvézt sanitka s poraněnými žebry.

"To je velmi dobrá otázka. Chtěla jsem to řešit, i když ne v mém hlavním článku, protože to je pravdivá a velmi krutá část příběhu.
Kenny Ortega byl producentem a režisérem té show v Německu a byl skutečně zodpovědný za vše, co se odehrálo na pódiu. Kenny město opustil OKAMŽITĚ, aniž by se zajímal o to, jak Michaelovi je a nebo se omluvil za selhání, když Michaelův most spadl.
Michael Kennymu jeho lhostejnou a ustrašenou reakci nikdy nezapomněl. Jedna z prvních věcí, které mi Michael řekl, když jsem s ním začínala pracovat na This Is It bylo:
"Víš co? Kenny konečně trochu řekl, že ho mrzí ten pád v Německu".
Tohle pouze potvrzuje, jak je Kenny Ortega sebestředný a bezohledný. Trvalo mu 11 let, než se omluvil. Michael to měl STÁLE na paměti. Během těch 11 let se mi Michael často zmínil, že: "Kenny se ještě neomluvil". Udělal to, až když mu dal Michael další práci, na TII, teprve tehdy Kenny popřemýšlel o omluvě.
Je moc špatné, že Michael přijal jeho omluvu... Michael mohl být stále naživu, kdyby mu došlo, že Kenny nemá srdce a jde mu jen o jeho práci a peníze." Následně Karen dodává: "Myslím, že chování KO tehdy je významné v souvislosti s chováním poté, co Michael zemřel. Stále ještě NIKDY neřekl, že věděl, že Michael není v pořádku a několik lidí mi to alarmovalo a já jsem neudělala dost pro to, abych mu pomohla.
Viděla jsem Travise Payna a Randyho Phillipse, kterak říkají světu, jak silný Michael byl. Viděla jsem všechny, jak podporují sami sebe a produkujíce lži o filmu, vydělávají miliony a jezdí po světě, aby sami sebe povýšili a ochránili od toho, co věděli, že je pravda. Teď, když tu Michael není, už nikdy nebudou muset říct, že je jim to líto.
Vždycky jsem cítila vinu za to, že jsem neudělala dost, že jsem nevěděla dost.Je to bolest, kterou si s sebou musím nést do konce života. Neměla jsem tušení,že Murray se ho to ráno chystá zabít... Neměla jsem ani za nic kráčet po červeném koberci na premiéře TII. Na NIC z toho, co se stalo, nemůžu být hrdá."

Karen Faye

Toto se nám zachovalo i díky Zuzy..
odkaz zde:
http://zuzyjacksonka.blog.cz/

http://66.media.tumblr.com/c062c312af9995e9e648a540e7aab667/tumblr_ogbjbaZYFp1rr4s3yo1_1280.jpg
http://www.allforloveblog.com/wp-content/uploads/2013/03/This-Is-It-michael-jackson-8197314-1400-788.jpg
http://www.mjworld.net/wp-content/uploads/HDTeamThis_Is_It_Michael_Jackson2009720p19-26-391-640x360.png
http://blog-imgs-37-origin.fc2.com/n/e/k/nekokyoudan/2009121803.jpg
http://images2.fanpop.com/image/photos/9500000/This-is-it-michael-jackson-9588720-1400-788.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anna-Marie Anna-Marie | E-mail | Web | 12. listopadu 2016 v 15:38 | Reagovat

To, že Kennymu trvala omluva, která ještě nepřišla ani na plnou pusu, 11 let, mě udivuje. Nejsem schopná pochopit myšlení těchto lidí. Já být člověkem, co žil tak blízko vedle Michaela a něco zpackal, já bych si to do smrti neodpustila. Každý má asi svědomí, cit a morálku někde jinde. Ale stejně - nechápu. Nevíš, Hani, proč přesně Karen smazali blog?

2 hanylen2 hanylen2 | 12. listopadu 2016 v 20:50 | Reagovat

[1]: Aničko, psala pravdu a těm co se o Mika "postarali" to vadilo. Přečti si poslední dvě věty. R.Philips Michaela dokonce udeřil, týral ho i psychicky i fyzicky. Nežádoucí osobnost. Šlo to už od Sony a Murray je podle mého nájemný vrah, nic jiného.

3 Anna-Marie Anna-Marie | E-mail | Web | 12. listopadu 2016 v 22:07 | Reagovat

Ano, nájemný vrah, který si "musel" odsedět méně, než by si zasloužil. Nechápu, prostě nedokážu pochopit to, co se děje kolem.

4 hanylen2 hanylen2 | 12. listopadu 2016 v 23:28 | Reagovat

[3]: Aničko, na ty stránky radši nechodit, jde to od Murraye až po Hitlera. Michael byl odsouzený už od Black Or White, kdy rozbíjel hákové kříže na autech. A peníze? Druhý důvod - takže dvojnásobný. Neverland a Katalog to přeci už je sakra (promiň to slovo) důvod. Dostali ho do rukou ti, co s hudbou nemají vůbec nic společného.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama