Michaelovy citáty... (O skromnosti)

19. listopadu 2016 v 17:19 |  Michaelovy citáty

Spousta lidí se po setkání se mnou rozbrečela. Přímo přede mnou. Byli to fanoušci a jsou dva typy fanoušků. Ti, co křičí:
"Panebože, panebože!" Ti omdlí a musíš je podržet. A pak jsou ti, co přijdou a stroze tě pozdraví. Tak já je taky pozdravím, zeptám se jich, jak se jmenují, oni odpoví, ale jsou drzí. Já se k nim chovám normálně, přátelsky a pak se rozbrečí. Zeptám se jich proč a oni:
"Protože jsem si nemyslel, že bys byl tak milý." A odejdou úplně změnění. Ptám se jich:
"A jaký, jsi myslel, že budu?" A oni mi řeknou, že čekali, že budu nafoukaný a arogantní. Říkám jim: "Prosím, nikdy nikoho neodsuzujte." Dělá to na ně ohromný dojem. Jsem si jistý, že tě potom mají ještě radši. Láska a zdvořilost porazí všechno. Prostě obyčejné chování.

(Michael Jackson)

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/2b/d9/4d/2bd94dbb4bce301c7e154cc946eb87c6.jpg

Nemám právo myslet si, že jsem lepší než vy, mít ego nebo se vznášet někde v oblacích, protože spousta lidí v mé branži taková je a většina těchto lidí nakonec z těch oblak spadne. Opravdu. Protože se začnou chovat k lidem, kteří jim pomohli, špatně. Zapomenou, odkud pocházejí, a na ty, kteří jim pomohli dostat se tam, kde jsou, a to je velice důležité.

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/a6/d3/30/a6d330b0f64c53f7224389f955afa71f.jpg
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Zuzy Zuzy | Web | 20. listopadu 2016 v 6:41 | Reagovat

Jeho sláva byla obrovská a při tom, byl skromný a pokorný, přemýšle o jiných, bral na ně ohled a dkázal se vcítit, byl pokorný a stál oběma nohama na zemi, žádné hvězdné manýry.

2 Simoňka Simoňka | 24. listopadu 2016 v 21:05 | Reagovat

škoda, že takýchto ľudí, nie je viac a že v dnešnej dbe sú presne pokorní, milí a slušne vychovaní ľudia považovaní za podivínov. Je to smutné. Tomu fanušikovi, čo si myslel, že môže byť nafúkaný a namyslený.. na jednej  stranesa mu vôbec nčudujem, drvivá väčšinaľudí sa tak naozaj chová! Naozaj ma mrzí, že som sa nenarodila v Amerike aspoň o 25 rokov skôr!! Vtedy hudba mala čo to do seba!!
PS: Hani, ten prvý výrok si skopírujem na FB je to veľmi pekné!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama