Karen Faye o dr. Davidu Forecastovi.

23. listopadu 2016 v 22:11 |  Vzpomínky a zprávy od Karen Faye

Karen Fayey byl smazaný blog, ve kterém psala své zkušenosti a žážitky s Michaelem, a hlavně o zákulisí. Toto se zachovalo díky uložení do složky.
Dávám to sem s povolením Poly.

Slova Karen Faye:
"Michael přišel do šatny klopýtaje. Těžko se mu chodilo. Dokonce spadl na umělou rostlinu v květináči. Byl úplně nepřítomný. Doktor Forecast byl u toho. "Michael už nemohl dál. Musel jít do katapultu. Ten je hodně malý, je třeba stočit se do do klubíčka a zůstat tak. Mohl by přijít o ruku, kdyby jí měl venku. Vidím Michaela v tomhle stavu, nemůžete ho do té pozice dostat," řekla jsem mu. Bála jsem se o jeho bezpečnost, o jeho život. "To nemůžete. Nemůžete ho nutit, aby tam šel v tomhle stavu," řekla jsem doktoru Forecastovi. Michaela jsem objala a řekla, že ho nemůže odvést. A on řekl: "Ale ano, můžu." Doktor mě chytil kolem krku, natlačil mě ke zdi a řekl: "Nevíte, co děláte." Nemohla jsem dýchat. Skoro jsem omdlela. Spadla jsem na zem. On popadl Michaela a odvedl ho na jeviště."
Tohle se stalo v Singapuru. Koncert byl ale poté stejně zrušen. Tak jako zbytek turné. Nejen že Michael měl kvůli těm popáleninám velké bolesti, ale také byl kvůli svým "doktorům" závislý na utišujících lécích, absolvoval náročném turné a do toho přišla první obvinění a Michael byl v neskutečném stresu. Každou noc musel vystupoval před všemi těmi lidmi, kteří si o něm mysleli, že je to pedofil. Nic nejedl, hubnul. Do Mexika pak za ním přijela Elizabeth Taylor, aby ho odvezla domů a přiměla k léčbě... no, však tohle všechno znáte.


https://66.media.tumblr.com/3b6fa4b19e8282a584e460ae2f56da40/tumblr_o2kpyg9g4p1uab48wo1_400.gif
http://66.media.tumblr.com/738b4b22935e7e865438abdacbf07009/tumblr_nk0fjlgGvf1riv634o1_500.gif
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Moonwalker Moonwalker | 24. listopadu 2016 v 7:02 | Reagovat

Asi něco rozflákám! Tito rádoby "doktůrci" nemají právo se lidí dotýkat, natož je ošetřovat, vždyť mu dokonale zničili život! Vždycky u tohoto článku jsem až vyděšená, že po planetě chodí takoví lidé.

2 hanylen2 hanylen2 | 24. listopadu 2016 v 20:26 | Reagovat

[1]: Další svědectví od Karen - Michael měl před vystoupením, šla ho připravovat a na chodbě potkala doktora, on jí povídá: "Teď ne, bude tak čtyři hodiny spát". Je tohle možné? On ten "doktor" nevěděl, že má před vystoupením? To snad není pravda.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama