John Branca už neplánuje vydávat "nový materiál".

22. listopadu 2016 v 22:21 |  Michael Jackson - informace, fota, videa


Tento týden poskytl Michaelův právník a správce Michaelovy pozůstalosti MJ Estate - John Branca rozhovor pro HITS Daily Double.
Zde je pár nejdůležitějších věcí, které prozradil.
Momentálně spolu s Johnem McClainem dohlížejí na několik show, které se Michaela týkají:
The Immortal World Tour, která cestuje s představeními po světě a stala se 5. největším koncertním turné všech dob a Michael Jackson One, která probíhá permanentně v Las Vegas a patří k nejúspěšnějším show jaké zde byly od jeho otevření.
Také byli zodpovědní za dvě nová studiová alba - Michael, Xscape (jeden s Robem Stringer a druhý pod palcem L. A. Reida). Dále Branca řekl, že chtějí dělat podobné věci, jak bylo This is it. Chtějí tak Michaela přibližovat současným generacím, ukázat jeho tvůrčí osobnost umělce. Na otázku, zda se chystají vydat více Michaelovy dříve nezveřejněné hudby odpověděl, že ne. !!! Např. ohledně alba Xscape L. A. Reid řekl, že bude pracovat jen na písničkách, které Michael sám vokálně dokončil, protože jen tak by je vydal i samotný Michael.

Nějaké překvapení nás však čekají. Branca odkazuje: Na rok 2017 máme připravené "vzrušující projekty" ... i když to pravděpodobně nebudou žádné dříve nezveřejněné písně.

http://i66.tinypic.com/14tvam8.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama