Informace o akci Prince Michaela a jeho nadaci...

16. listopadu 2016 v 20:29 |  Rodina MJ

Nadace Heal The Los Angeles" plánovala uspořádat Díkůvzdání, kde by se podávalo jídlo pro bezdomovce a rodiny s nízkým příjmem v komunitě Inglewood.

"Udělali jsme vše, co na naší straně, aby tato akce byla pořádaná k 19. listopadu 2016, ale došlo k potížím při získávání povolení městem. Vzhledem k tomuto problému musíme ZRUŠIT naše Oslavy Díkůvzdání,
Byli jsme velmi smutní, že o této novince musíme informovat na poslední chvílii. Byli jsme znepokojeni i vzhledem k finančním prostředkům, který byly darované všemi, kteří věří této organizaci. Po hodně diskuzích, jsme přišli s řešením. Naštěstí jsme si naplánovali novou událost s LA Boys & Girls Club of Los Angeles Harbor.
Dne 15. prosince (čtvrtek) s Boys and Girls LA Club Harbor budeme pořádat vánoční oslavy s vánočními dáreky pro všechny členy Boys & Girls Club. To je více než 175 členů klubu, kteří žijí v krizových oblastech městského centra. Většina z těchto členů klubu mají malé příjmy domácností a jejich rodiny si nemohou dovolit kupovat dárky na Vánoce.
Je tam hodně skvělých a dojemných příběhů z minulých let, kdy probíhala tato akce. Těšíme se, že bude zapomenut rozdíl v těchto dětských životech tím, že to budou jejich nezapomenutelné Vánoce! Obrázky a videa budou zobrazeny na našich sociálních médiích, jakmile se událost skončí. Každý, kdo přispěl darem můžete vidět, kam všechny peníze, šly.

Děkuji za podporu každého!

- Prince Jackson -

http://i0.wp.com/radaronline.com/wp-content/uploads/2015/01/michael-jackson-prince-jackson-facebook-bullies-pp.jpg?resize=800%2C450
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adelle Adelle | Web | 17. listopadu 2016 v 20:19 | Reagovat

On má tak dobré srdce. Celej tatínek, se mi chce bulit, ty jo. Mrzí mě, že mu ta akce s Díkuvzdáním nevyšla, ale určitě vyjde ta předvánoční. A jak mluvil o tom, že ty chudé rodiny nemají často ani na dárky k Vánocům, tak mi tím přípomněl, co kdysi řekl nějaký bodyguard (Bill ani Javon to tuším nebyli) - Michael svým dětem dával dárky za pár dolarů, nekupoval jim nějaké předražené luxusní hračky. K narozeninám jim prý často dával jen hračky, které stály třeba jen 3 dolary...a oni z toho prý pokaždé měly obrovskou radost. Tolik se snažil, aby netrpěly stinnou stránkou jeho slávy a navíc je tím učil i být skromnými. Bože...a už zas natahuju...protože mít doma takovýho manžela a tatínka, to je snad sen každý ženský. Ne, že bych já doma neměla skvělého chlapa, to zase jo...milionovýho. Ale máme to trochu  jinak než Mike. Malýmu radši k Vánocům dopřejeme a na sobě šetříme, i když ani ty dárky, co máme pro malýho Martínka, nejsou nějakej extra luxus. No loni jsme do USA posílali ještě před Vánoci dárek pro jednu ošklivě popálenou holčičku. Letos bohužel asi nic posílat nebudeme, protože ta moje rodičovská nestojí za nic a už se fakt těším na to, až se vrátím do práce a začnu pobírat opět trochu vyšší plat...tak snad za rok a pokud Prince přijde opět s nějakou takovou akcí, tak to pošlu na tu jeho nadaci...tak!:)

2 hanylen2 hanylen2 | 17. listopadu 2016 v 20:32 | Reagovat

[1]:  Adelle, to je krásné. Dnes mám dojem, že jsou takoví lidé jen směšní. Ano, často se i zklamali, mnohdy se za sbírkou skrýval prachobyčejný zloděj, co se chtěl jen napakovat, ale Michael to dělal tak, že měl program, které děti potřebují pomoc a těm to dal přímo.Ale i tak se bohužel našly rodiny, které toho zneužily. Byla tam naopak i rodina se svěma holčičkami z Německa, co zasáhly povodně, pozval je do Neverlandu a věnoval velikou částku šekem. Ten tatínek při přebírání plakal jako malé dítě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama