Vzpomínka Siedah Garrett na nahrávání s Michaelem a zajímavosti o písni I Just Can not Stop Loving You.

26. října 2016 v 20:52 |  Michael Jackson - informace, fota, videa"Michael se jednou objevil na zkoušce ve Westlake studiu, na sobě pár nesourodých ponožek. Když jsem se ho na to zeptala, vysvětlil, že se oblékl ve spěchu.
Druhý den na zkoušce si dal záležet, aby mi ukázat své ponožky. Vzrušeně ukazoval na nohy s upozorněním: Podívejte, Sid. Podívala jsem se dolů a reagovala: Jo, fajn Michaeli, jsou sice stejné, ale máš je obráceně...."
Když poprvné nahrávali písničku "I Just Can not Stop Loving You" zpívala Siedah se zavřenýma očima a najednou cítila, že se jí něco strefuje do tváře.. byl to popcorn. Začala před sebou mávat rukama a Quincyho to rozčílilo.
"Hej, Sid. To nahrávání nás stojí fůru peněz tak přestaň blbnout a soustřeď se".
Pochopitelně, že ten kdo tady blbnul byl Michael, který vedle umíral smíchy.

Michael at Westlake Studios during the “BAD” recording sessions. Siedah Garrett: Michael once showed up to rehearsal wearing a pair of mismatched socks. When I asked him about it, he explained that he got dressed in a rush. The next day at rehearsal,...


Populární balada byla původně zamýšlena jako duet mezi MJ a ženou a volba padla buď Barbru Streisand nebo Whitney Houston. Dokonce i Arethe Franklin a Agnethe Fältskog ( ze skupiny ABBA) byla nabídnuta píseň, ale všichni čtyři měli jiné povinnosti.
J.Randy Taraborelli vzpomíná, že Michael chtěl, aby s ním píseň zpívala Barbra Streisand, ale ona ho odmítla.
"Nemůžu tomu uvěřit", řekl zklamaně
Copak věděla, že to bude největší album v historii?

http://4.bp.blogspot.com/-xWlEiuVdgPI/UKOOiAmC9FI/AAAAAAAAf_I/1vI-t6IfV2g/s1600/gifs+michael+jackson+bad+25+%25285%2529.gif
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adelle Adelle | Web | 26. října 2016 v 22:17 | Reagovat

Michael a ponožky pobavily. Sid je sympaťanda. Určitě znáš to video, kdy se při duetu na jevišti objeví s blond parukou. Ten výraz Michaela pak stojí za to :) Nehledě na to, že jí samozřejmě trochu (trochu víc) závidím všechny ty doteky, kterými ji Michael při písničce na koncertech zahrnoval.

2 hanylen2 hanylen2 | 26. října 2016 v 22:30 | Reagovat

[1]: Jo, to video i gif s tím překvapením znám. Sid byla také pěkná rošťanda a Mikovi jeho kousky oplácela.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama