Syl Mortilla o Michaelovi v průběhu příprav This Is It

21. října 2016 v 23:27 |  Michael Jackson - informace, fota, videa


"ROZUMNÝ ČLOVĚK SE PŘIZPŮSOBUJE SVĚTU KOLEM SEBE. NEPŘIZPŮSOBIVÝ SE VYTRVALE SNAŽÍ SVĚT PŘIZPŮSOBIT SÁM SOBĚ. PROTO VEŠKERÝ POKROK ZÁVISÍ PRÁVĚ NA NEPŘIZPŮSOBIVÝCH".

(George Bernard Shaw)

Michaelovo umění se jak se zdá zcvrklo na dvě společná témata, které lidé v jeho případě donekonečna prodebatovávali - jedním z nich byla (no a bohužel stále je) soudní kauza, druhým jeho obličej nebo spíše barva kůže.
Kolik lidí si asi všímalo, co se děje? Kolik lidí vytušilo, že Michael je prakticky cíleně likvidován?
Nemohli však dělat nic. Jedním z těchto svědků je i Syl Mortilla, který podal svědectví alespoň ve své knize
First book of Michael.

"Naposledy, když jsem viděl Michaelův obličej, právě ho udeřili... Prázdné místo po Michaelově odchodu je nyní plné pochybností - ačkoli ředitel AEG Randy Phillips, muž, který se neobyčejně snažil, když přesvědčoval Michaela, aby se zapojil do tohoto velmi riskantního podniku s názvem This Is It který byl od počátku určen ke zkáze, přišel s do nebe volajícím přiznáním, že skutečně vyvíjel silný fyzický nátlak. Philips také přiznal v mailu, že řval na Michaela tak mocně až se třásly zdi. V dalším mailu v duchu té samé konverzace podotkl: Ještě musíme dát jeho nos na správné místo.
Zda tato věta byla myšlena obrazně nebo jako nejapný žert, není dodnes jasné - na tom konec konců nezáleží. Jedno je jasné na první pohled - ukazuje se, že Michael byl na sklonku života surově šikanován.
Existuje dokonce detailní fotografie Michaelova obličeje pořízená během příprav vystoupení They Don Care About Us na turné This Is It, která nepopíratelně ukazuje obraz týrané lidské bytosti...

http://www.mjsuperstar.com/actualit%E9/news/novembre_2005/photo_nov/MJJBO.JPG


https://pbs.twimg.com/media/CW1vKB2XAAEUR83.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama