Jackson 5 a Groupies (1. část)

15. října 2016 v 12:35 |  Jackson 5 a Groupies


S povolením Adelle sem přidávám pár zajímavých kapitol z období Jackson 5, kdy bylo Michaelovi 14 let. Díky moc!
Usmívající se

Rhonda Phillips byla jednou z tzv. J5 Groupies (groupies je označení pro věrné fanynky, které skupinu doprovází z jednoho koncertu na druhý a často se nebrání ani intimnímu styku s někým ze skupiny). Dnes je jí 49 let, je rozvedená a žije se svými třemi dětmi na Long Beach v Kalifornii. V srpnu 1972, kdy potkala svého idola Jackieho Jacksona, jí bylo osmnáct. Jackiemu bylo 21. Rhondu si vybral z publika jeden z manažerů skupiny, když byli bratři na podiu ve Forum v Inglewoodu. V zákulisí dal pak Jackie Rhondě kousek papírku s adresou a řekl jí, aby se s ním za hodinu setkala na dané adrese. Za Rhondou stál ale v tu chvíli Michael. "Byl to takový malý roztomilý kluk", říká Rhonda. "A všiml si lístku v mé ruce."
"To ti dal Jermaine?", zeptal se
"Ne, Jackie."
"On se s tebou chce setkat, že?", zeptal se.
"Ano", odpověděla Rhonda. "Nevím, zda bych měl.....", přerušil ji Michael.
"Nechoď", řekl. "Nemyslím si, že by ses s ním měla setkat."
Rhonda se zeptala Michaela, proč by neměla jít. Dodnes si pamatuje jeho odpověď: "Moji bratři se nechovají k dívkám dobře. Mohou být zlí. Prosím, nechoď."
Rhonda věděla, že Michaelovi je pouhých 14 let, co tedy mohl vědět? Změnila téma a požádala Michaela o autogram. Podala mu papírek, který jí dal Jackie. Michael na něj něco načmáral a vrátil jí ho.
V autě, které vezlo Rhondu k Jackiemu, se pak na papír podívala a zjistila, že tam Michael napsal víc než jen své jméno. Byla tam zpráva:
Doufám, že tam nepůjdeš - Michael Jackson.
Rhonda se ale s Jackiem stejně vyspala. "Po tomhle už tě nebudu moci vídat.", řekl jí, když bylo po všem. Rhonda se rozbrečela.
"Najednou jsem se tolik styděla.", vzpomíná o mnoho let později. "Chvíli mě ještě držel a pak řekl, že někdo z Motownu na mě bude čekat venku, aby mě odvezl domů. Políbil mě a já odešla. Celá ta věc netrvala více jak půl hodiny."
Na ulici však Rhonda narazila na bílý Rolls Royce, ve kterém na zadních sedadlech seděli Marlon a Michael. Auto sjelo k obrubníku, chlapci vystoupili ven, Marlon proběhl kolem Rhondy, ale Michael šel přímo k ní.
"Co tady děláš?", zeptal se? "Ty jsi byla u Jackieho?"
"Ano, byla.", odpověděla.
"Měli jste spolu sex?", chtěl vědět Michael.
Rhonda začala opět brečet. Michael smutně zakroutil hlavou. "Je mi to líto.", řekl. "Donutil tě k tomu?"
"Ne, samozřejmě, že ne. Chtěla jsem to."
"Ty jsi to chtěla?", zeptal se Michael překvapeně. "Ale proč bys to chtěla?"
Rhonda nastoupila do auta a stáhla okýnko. Michael stále stál u obrubníku. "Budeš v pořádku?", zeptal se.
"Ano, budu..", odpověděla Rhonda.
"V tu chvíli jsem začala natahovat.", vzpomíná. "Stáhla jsem okýnko a auto se rozjelo. Podívala jsem se ven a poslední, co jsem uviděla, byl Michael Jackson, který tam tak stál a mával mi na rozloučenou."

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13692533_1220160658034932_335086912133596371_n.jpg?oh=d7fbac3a711cb489a1b45318e33c313d&oe=58A788A7
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pražská Drbna Pražská Drbna | E-mail | Web | 12. listopadu 2016 v 17:46 | Reagovat

super blog :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama