Michael a Daniele Parisi

9. října 2016 v 19:41 |  Skutečný Michael Jackson


Michael s Danielem Parisi, chlapcem z Itálie, kterému bylo diagnostikováno AIDS ve věku 8 let. Virus byl přenesen z jeho biologické matky, HIV pozitivní.
Daniele byl velkým fanouškem Michaela a v roce 1997, když mu bylo 14 let měl možnost zúčastnit se koncertu o History World Tour v Miláně 18. června
Ve stejný den, on a jeho matka vstoupila do Michaelovy šatny, kde ho hvězda políbila, objala a poděkovala za dary, které přinesli.
Daniele a jeho adoptivní matka se zúčastnili koncertu z jedné strany pódia, spolu s Debbie Rowe a Lucianem Pavarotti.
Během koncertu dal člen týmu Danielovi dárkovou tašku, včetně programu zájezdu. Ke konci koncertu, během písně "Heal the World", šel Michael k Danielovi, který seděl v křesle protože nemohl chodit, kvůli slabosti způsobené jeho nemocí, poklekl před ním a pokryl jaho ruce polibky. Pak ho zvedl a šel do středu pódia a póoval pro několik fotografií. Po této zkušenost se zdravotní stav Daniele výrazně zlepšil tak rychle, že lékaři jej označili za "zázrak".
Bylo to, jako kdyby mu Michael dal pár let života. Daniele začal znovu chodit - někdy dokonce běhal - jedl lépe (přibírat na váze), ale co je nejdůležitější ze všeho, získal sebevědomí pokračovat v boji a udržet se. Daniele zemřel o dva roky později při infekci mozku v důsledku chřipky. Nádherné vzpomínky na Michaela, spolu s láskyplnou péči o matky, mu daly sílu pokračovat v boji až do konce.
Zde je to, co Antonietta Parisi, adoptivní matka Daniele, píše po rozhodnutí soudu 2003/2005:
Nejdražší Michaeli, nikdy nezapomenu, co jste udělal pro mého syna, Daniele.
Po setkání s Vámi to lékaři to nazvali zázrak, protože několik měsíců jako by nikdy neměl AIDS. Nyní bylo učiněno spravedlonsti za dost a já jsem jenom chtěla vyjádřit svou vděčnost a mé štěstí.
Budeme rádi, když nikdy necháte zlé lidi dostat se opět takhle na vás. Vím, že jste dobrosrdečný a chcete pomoci všem, ale ne všichni lidé si zaslouží tolik pozornosti.
Mé dítě tu s námi už není, ale vím, že se sem vždycky dívá. Nikdy zapomněl, co jste pro něho.
Bůh vám žehnej,
Antonietta (Itálie)
Michaelova reakce na tento dopis:
Děkuji za vaši zprávu. Kéž Bůh vám a Daniele vždy žehná.
Michael Jackson.
Daniele Parisi [viz poslední příspěvek] miloval Michaela.
Zde je to, co Antonietta Parisi adoptivní matka Daniela, napsala poté, co Michael zemřel v roce 2009.
Zde je volný překlad.
"Zpráva o tom, že, že Michael Jackson je mrtvý mě přivedla zpět k pocitu, který jsem měla a probudil bolest, která uvnitř zůstávala po mém synovi Danielu.
Naše setkání na koncertě v San Siro dne 18. června 1997, bylo kouzelné a úžasné, přijal nás ve své šatně s velkým červeným zrcadlem a spoustou světel kolem . Objevil se tam hubený a křehký, ale sladký a nekonečné pokorný. Měl na sobě sobě bílou halenku s černými kalhotami a jeho rozpuštěné vlnité vlasy mu spadaly na ramena.
Pro Daniela to byla vize!. Michael byl velmi vstřícný a se sepjatýma rukama, ohnutýma směrem k Danielu ... ..dal mu mnoho podpisů i pro jeho přátele v Latinské Americe. V té chvíli všechny negativní myšlenky co mě napadaly zmizely, takže jsem se omluvila za to, že jsem byla ovlivněna těmi pověstmi. Jeho osobní strážci nás vzali na pódium, kde jsme mohli s Danielem sledovat jeho fantastický koncert (jistě si ho pamatujete)). Nejlepším momentem bylo, když jsem vzala Daniela na jeviště k němu a on byl v jeho náručí před 40 tisíci lidmi.
V jednom z jeho e-mailu doslova napsal:
"Je obdivuhodné, že děláte vše pro anděla, jako je Daniel." Byl to zvláštní člověk a lituji, že nebyla schopna ho " přečíst" Měla jsem v plánu překvapit ho v jednom z jeho koncertů.. Pomohl nemocným dětem,, protože měl sám těžké dětství. Z jednoho z jeho koncertů byl celý výtěžek určen pro děti v Etiopii, tam bylo tolik dětí, kterým pomohl. Vědomí, že můj syn je nyní definitivně s niím mě zbavuje bolesti nad ztrátou umělce, ale především člověka.

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14440920_1286012104783120_8880451935140978670_n.jpg?oh=3a49df257c36fbaadd6a556f57dfc683&oe=586881FF
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 9. října 2016 v 19:59 | Reagovat

Michael byl určitě moc skvělý člověk, miloval děti z celého srdce ♥

2 hanylen2 hanylen2 | 9. října 2016 v 20:17 | Reagovat

[1]: Elis, díky za návštěvu, snažím se obnovit blog, jen doufám, že mi to tentokrát vydrží. Tak se omlouvám, že to zatím vypadá takto. Ale je to proto, aby se o Michaelovi vědělo a nebyl tu jenom bulvár.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama