Jennifer Batten v Táboře.

20. října 2016 v 23:36 |  Články


Ano, v Táboře skutečně vystoupila Jennifer Batten, kytaristka, kterou si Michael vybral z téměř stovky uchazeček aby ho doprovázela při jeho turné Bad, Dangerous a History. V současnosti se mimo jiné zabývá i výukou hry na kytaru.
Vystupuje většinou sólově a a na pódium má plátno na kterém se ke každé skladbě promítá doprovodný film. Její vystoupení má multimediální charakter. Občas spolupracuje s dalšími hudebníky, v nedávné době např. s Uli Jon Rothem ze skupiny Scorpions.
Jennifer také vede webové stránky, kde je veliká část věnovaná Michaelovi. Je u ní i odkaz na blog Karen Faye, ale ten už je bohužel nedostupný.

zde je odkaz na webové stránky Jennifer Batten
http://www.batten.com/

TOTO JE PŘEKLAD JEJÍHO ÚVODU K STRÁNKÁM MJ

Přidala jsem tuto stránku Michaela Jacksona nejen pro fanoušky MJ , ale spíše pro jeho skeptiky. Předkládám toto v naději, že někteří lidé s trochu více vědomostí vytuší, že tzv. "novinky" v tomto světě, nejsou ve skutečnosti nic jiného, než nekontrolované pověsti a výmysly. To platí pro všechny zprávy, a to nejen pokud jde o MJ.

Za deset let, co jsem měla možnost spolupracovat s Michaelem mi dal velmi privilegovaný rozhled. Budu mít navždy hluboký respekt a úctu k jeho mnoha převratným talentům a jeho nezištnoému závazku k lidstvu a zemi.
Byl a bude navždy milován miliony lidí, ale také z neznalosti nespravedlivě souzen, zesměšňován, a zlomyslně napadán se špatným úmyslem. Doufám, že to vše pomůže nasbírat nějaké moudrosti a zamyslet se nad tím, jakými informacemi jsme krmeni.

S pozdravem,
Jennifer Batten

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama