Jackson 5 a Groupies (2. část)

15. října 2016 v 20:21 |  Jackson 5 a Groupies


S povolením Adelle zveřejňuji další část vzpomínek z knihy Michael Jackson 1958-2009 The Magic. The Madness. The Whole Story od J.Randy Taraborrelliho.

Osoba, která znala Michaela od roku 1974 mi kdysi řekla, že měla diskusi s Rebbie, která se svěřila, že Michael nemá čas na holky. "Co za chlapa nemá čas na holky?", zeptal(a) jsem se. Řekla, že tam byly určité zvláštní okolnosti ohledně Michaela.. Když jsem se jí zeptal(a), o čem to přesně mluví, pověděla mi hrozný příběh.
Řekla mi, že když bylo Michaelovi 15 let, určitá osoba z rodiny, které Michael důvěřoval - nebudu říkat jaká, došla k názoru, že je Michael už dost starý na to mít pohlavní styk a proto ho tedy MUSÍ mít. Tato osoba pak zajistila služby dvou lehkých holek a zamknula je do pokoje s Michaelem s tím, aby mu daly (doslova řečeno).
Rebbie mi pak řekla, že tato údalost naprosto traumatizovala jejího bratra. Nevím, zda Michael měl nebo neměl s těma dvěma holkama sex. Rebbie to neřekla.
James McField - bývalý pianista skupiny vzpomíná: Kdysi - jednou možná dvakrát, potřeboval Michael někoho s kým si popovídat a tak mu v takovém případě byla představena nějaká žena s tím, že jde o milou dívku, která by mu mohla dělat společnost. Neměl s ní ale sex. Co já vím, tak k ničemu intimnímu nedošlo. Měl rád milé, nevinné dívky, které neměly postranní úmysly.
K jedné takové schůzce došlo po koncertě v New Yorku. "Pohybovala jsem se v zákulisí. Pracovala jsem tehdy v šatnách Medison Square Garden, vzpomíná Lillias Harris, když ke mě někdo, kdo se představil jako zaměstananec Jackson 5, přistoupil a zeptal se mě, zda bych chtěla strávit večer s Michaelem. "No do háje ANO", řekla jsem. Pak se mě zeptal za kolik a já řekla, že to udělám zadarmo. Chtěla jsem mít sex s Michaelem Jacksonem. Kdo by nechtěl?
Ten člověk mě vzal do šatny. Michael tam byl sám a řekl mi, abych zavřela dveře. První, co vzešlo z jeho úst bylo "Proč jsi prostitutka?", odpověděla jsem, že pořebuju peníze.
"Chtěla bys mít se mnou sex?", zeptal se pak. "Ano samozřejmě, chtěla bych.", odpověděla jsem a on se zeptal, kolik by to stálo a já řekla, že nic. Vypadal, že má zájem a tak jsem si rozepnula blůzu a ukázala mu svá prsa. On však ale otočil hlavu. "Přestaň. Nemůžu mít s tebou sex.", řekl. "Prosím, zandej je zpátky.", dodal a měl na mysli má prsa.
Když jsem se ho zeptala proč, odpověděl "Protože prostě nemůžu..."., já si myslela, že tím myslí to, že nemá erekci. , vypadal tak smutně a pak řekl "Mohli bychom si povídat o tobě a tvém životě, prosím?". Nechtěla jsem se o tom bavit, kvůli tomu jsem tam nešla. Takže jsem mu dala své telefonní číslo.
"Zavolej mi, kdykoli si budeš chtít užít.", řekla jsem a Michael se na mě podíval. "Co to znamená "get off" = užít si?", byl naprosto upřímný. "To znamená zasouložit si, Michaele.", řekla jsem. "Kdykoli si budeš chtít zasouložit, zavolej. Chápeš?"
On pak řekl: "Ah ok. Možná ti jednou zavolám, ale pochybuju o tom." Pak jsem odešla.
"Působil na mě osaměle a naivně.", shrnuje Lillias Harris. "Byl to milý, dobře vypadající kluk, který chtěl dámskou společnost. V žádném případě ale nehodlal mít ten večer sex. Byl vyděšený k smrti. Přemýšlela jsem pak, zda mi někdy zavolá. Nikdy nezavolal."


https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13716216_1220826847968313_4409130307750477075_n.jpg?oh=408f4f61704c2ea32ca5b75287c8ad68&oe=586C1A0C
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama