Říjen 2016

Happy Halloween a malá informace o nově připravovaném Thrilleru.

31. října 2016 v 22:17 Michael Jackson - informace, fota, videa


Ano, k Halloweenu neodmyslytelně patří Michaelův Thriller. On sám v dětství Halloween neslavil, ale jeho děti o tento svátek nebyly ochuzené.

"Podstatou Halloweenu je, aby děti poznaly štědrost cizích lidí. Dává to svět dohromady".
(Michael Jackson)

https://farm4.staticflickr.com/3849/14353828604_4ec2c102b0_o.jpg


John Landis, režisér a spoluautor videoklipu Thriller ve svém video odkazu pro britský deník the Star prohlásil, že fanoušci se mohou v roce 2017 těšit na nový projekt právě k videoklipu Thriller.
Podle jeho tvrzení, je to něco, co právě dokončil, a je to úchvatné.
Dodal ale s úsměvem, že by řekl i víc ... no správci MJ Estate by ho za to asi zabili ...
V rozhovoru s redaktorem také řekl, že v době, kdy se začalo točit video, bylo album Thriller již nejprodávanějším albem na světě, a nahrávací společnost nechtěla video natočit.
Michael se ale rozhodl, že to video udělá sám, a na to si zavolal právě Landise, jehož tehdejší úspěšný horor Americký vlkodlak v Londýně viděl, a líbila se mu téma k videu.
Po této spolupráci se nejen album, ale i video stalo nejúspěšnějším hudebním projektem v historii ...

http://67.media.tumblr.com/b271216e49418793e81dbe5242ca84fc/tumblr_mtcu1kcVhI1scx7dho3_500.gif
http://rs99.pbsrc.com/albums/l310/JINALEE1/1-51.gif~c200

No, jsem zvědavá na ten jiný konec. Ale jak je v tom Branca a spol, to je opravdu jen ničení originálu.

http://k32.kn3.net/4411F2B84.gif

Patnáct let od vydání Michaelova alba Invincible

31. října 2016 v 14:19 Michael Jackson - informace, fota, videa


Invincible je desáté studiové album Michaela Jacksona. Bylo vydané 30. října 2001 v pěti různobarebných obalech a obsahovalo 16 nových písní. Stalo se nejprodávanějším albem ve 12 zemích. I přesto, že se prodalo víc kopií, než u kteréhokoli jiného umělce, Michael nebyl spokojný s podporou Sony Music, kterou obviňoval z toho, že album nepropaguje a nepodporuje.
Společnost Sony Music a Tommy Mottola, tehdejší CEO, zabránili propagovaní alba. Michael se sám pokúsil album propagovat, a to veřejnou podpisovou akcí v New Yorku a dvěma koncerty v Madison Square Garden. Po prvním videoklipu k singlu "You Rock My World" se Michael se svou nahrávací spoločností pohádal. V ďalším vidoklipu k singlu "Cry" už Michael ani nevystoupil.
Avšak 11. září zaáhlo do plánů mnoha umělců, Michael nahrál spolu s ostatními skladbu What More Can I Give, která se měla stát charitativní na pomoc obětem teroristických útoků.
Sony zabránila i vydání této písně a tak sa hrála pouze v amerických rozhlasech.
Dodnes se prodalo víc než 13 miliónů kusů a album patrí k nejprodávanějším albům 21. století.

Seznam Skladeb:

"Unbreakable" (Daniels/Jerkins/Jerkins/Payne/Smith/Jackson)
"Heartbreaker" (Jackson/Jerkins/Jerkins III/Daniels/Mischke/Gregg)
"Invincible" (Daniels/Gregg/Jerkins/Jerkins/Jackson)
"Break of Dawn" (Dr. Freeze/Jackson)
"Heaven Can Wait" (Jackson/Riley/Heard/Smith/Beal/Laues/Quiller)
"You Rock My World" (Jackson/Daniels/Jerkins/Jerkins/Payne)
"Butterflies" (Harris/Ambrosius)
"Speechless" (Jackson)
"2000 Watts" (Jackson/Riley/Gibson/Henson)
"You Are My Life" (Jackson/Babyface/Sager/McClain)
"Privacy" (Belle/Daniels/Jerkins/Jerkins/Jackson)
"Don't Walk Away" (Jackson/Riley/Stites/Vertelney)
"Cry" (Kelly)
"The Lost Children" (Jackson)
"Whatever Happens" (Jackson/Riley/Quay/Williams)
"Threatened" (Jackson/Jerkins/Jerkins III/Daniels)http://img001.superweb.de/sites/_/_Neverland_777/img/b1-r_p_290009_1_b1r_p_229532_2_gallery238.jpg
http://michaeljacksonchosenvoices.com/wp-content/uploads/2014/04/INVINCIBLE-TWO.jpg

http://img001.superweb.de/sites/_/_Neverland_777/img/b1-r_p_290009_35_4.jpg

http://home.mj-upbeat.com/wp-content/uploads/2013/06/randyjacksoneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.jpg


Podpisová akce - české titulky


Vyberte fotografii měsíce

30. října 2016 v 22:05 Galerie

Volba ze sedmi fotografií pokračuje, a tak je opět příležitost zvolit ze sedmi navrhovaných tu nejlepší jako první snímek listopadu.
A jaké to budou tentokrát?

č. 1č. 2.
http://65.media.tumblr.com/af761191884876e4453c1931fd393943/tumblr_mok5wnBcSH1rmaap8o1_500.pnghttp://67.media.tumblr.com/27d479822ae5c0889ec24734b861b814/tumblr_mok5wnBcSH1rmaap8o2_500.png


č. 3

http://66.media.tumblr.com/e20d2c3e89ae0209f2d178d0a01b78ee/tumblr_ofi8ucAISY1rr4s3yo1_1280.jpg


č. 4.č. 5.č. 6


finimu: “Give In To Me 1992 ”


č. 7.

http://thatgrapejuice.net/wp-content/uploads/2016/07/They-Don-t-Really-Care-michael-jackson-thatgrapejuice.jpg

Barvy lásky (povídka) 7. kapitola

28. října 2016 v 20:15 | Hana |  Barvy lásky (povídka)

Tak a je to tady, doufám, že mě nikdo za tuhle kapitolu neukamenuje. Užijte si příběhu v tom chladném počasí a volných dnech.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR6NxWcig9IpLazkCoSyMLhmBhIDwAXce8lb9l8YuzJamq5FX9ZNásledující dopoledne se Michael konečně objevil v ateliéru. Přišel půl hodiny po Valerii, takže to už opět chtěla pomalu vzdát. "Moc se omlouvám... i za ten včerejšek", zaznělo z jeho úst.
Působil naprosto úžasně v jemné bílé košili a tmavých kalhotách se stříbrným páskem. Vlasy měl na první pohled čerstvě umyté a navíc ho obklopovala smyslům příjemná vůně.
"Není vůbec třeba. Už je to dobré?" zeptala se Valerie, protože jeho oči měly v sobě stále stopy smutku. "Celkem... Víš, Val, hudba má opravdu léčivou moc. Stejně jako příroda a krása okolo nás". Nemohla jinak, než souhlasit. "Směl bych se už podívat na ten obraz?" nedal se odbýt. "Dobře... když na tom tak trváš. Ale jenom na vlastní nebezpečí", poznamenala a v duchu si pomyslela - a na moje taky.
Michael obešel plátno, dal si palec na bradu a zadíval se na portrét, kde byl zachycený v taneční póze ve chvíli kdy ho Valerie poprvé viděla v neverlandském sále.. "Ouu", řekl jen s výrazem plným spokojenosti a nadšení.
"Jsem překvapený. Tak tohle byl ten tvůj noční nápad...". "No, není to zrovna typický portrét". "Ale jsem to já", usmál se zvláštním způsobem. "Kdo tě naučil tak kreslit?"zajímal se. "To jsem pochytila od svého strýčka. Stejně jako jsem kreslila v Disneylandu Bee-Bee, maloval kdysi on mě. A když jsem byla zvědavá a chtěla jsem vědět, co to dělá, odpověděl: maluju, co miluju. Od té doby se tím řídím.". "Mě taky miluješ?" zeptal se náhle. Slyšela dobře nebo se jí to jenom zdálo? "Proč to chceš vědět?" dívala se na něj nechápavě.. "Protože mi na tom záleží ". "To myslíš vážně?" "Ano", zajel rukou do jejích zrzavých vlasů. "Možná si neuvědomuješ, jak jsi přirozeně krásná a že bych s tebou chtěl trávit víc času. Ale... v mojí situaci je to těžké.Ti lidé venku mi to nedovolí. Připadám si spíš jako nějaké zboží ve výloze".
Jejich oči se na okamžik setkaly a v těch Michaelových se Valerie téměř utopila. Ne! To rozhodně nebyly oči sběratele skalpů. "Tohle zboží bych nevyměnila za nic na světě ", ujistila ho. "Ani s jistým defektem?" rozepnul pár dalších knoflíků u košile a ta zůstala volně viset přes jeho úzké boky. Pod ní neměl nic, takže odhalila světlé mapy vitiliga na kůži. Valerie ji jemně přejela chvějícíma se rukama až k jeho pasu. "Ne", ubezpečila ho s náznakem přání rozbalit celé "zboží ". "Tam dole je to ještě viditelnější ", dal jí vědět. Její ruce, rozepínající pásek ale nezadržel.
Ve chvíli, kdy Valerii osvobozoval z trička i kalkot už nemyslela na nic. V jeho náručí klesala k zemi a zároveň se vznášela. Uvolnil cestu svému narůstajícímu mužství, opřel se o lokty a jejich ústa se polibkem spojila v jedny. Přitom Valerii jemnými pohyby vzrušoval na místech, která už se čím dál víc dožadovala poznat ještě větší rozkoš. Splnil její přání a s narůstající vášní pronikl celý do jejího klína. Když v sobě pocítila ten horký pyšný úd, který se začal uvnitř pomalu pohybovat, měla zvláštní pocit kolem žaludku. Rozlévalo se jí tam podivné příjemné teplo, ktkeré sílilio stejně jako Michaelův penis, nořící se do ní stále rychleji a se stále větší intenzitou. To rozechvívalo její smysly do posledního nervu.. Vyklenula své tělo do oblouku a vycházela mu vstříc. "Michaeli, prosím", žadonila šeptem a on věděl o co. Prudce se zachvěla, když v ní s posledním hlubokým vniknutím a tlumeným výkřikem zanechal své sperma. Hned nato naplnil i její ústa žhavými polibky. Stále se v ní jemně vrtěl a to ji začalo zaplavovat dalším vzrušením. "Jen si teď odpočiň... nechci tě moc unavovat", zašeptal jí do vlasů.. Ty jeho ji přitom škádlivě zašimraly na tvář a pak na ramenou...
Valerie v té omamné chvíli vůbec nepřemýšlela, co bude dál. "Právě jsem domalovala svůj nejkrásnější obraz", zašeptala s hlavou na Michaelově hrudi. Nechápavě se na ni zadíval, pak povytáhl obočí a jeho rozinkové oči si žádaly vysvětlení. Viditelně ho bavily hádanky.
"A to jaký?" uculil se. "Tvůj", políbila ho na tvář. "Tenhle ale není možný vystavit někde veřejně. Zůstane zamčený v trezoru mojeho srdce". Bylo poznat, jak je potěšený a dojatý.
"Miluju tě, Val. Jsi nádherná bytost", řekl zjihlým hlasem a v jeho očích se znovu objevil náznak smutku. "Vím, že jsem se asi neměl nechat strhnout. Vždyť chápeš proč".
Pochopila. a vůbec mu to nezazlívala..
"Jistě. Nedělej si s tím žádné starosti. Ani v nejmenším ti nechci způsobit nějaké problémy".
Byla si jistá, že kdyby náhodou tyhle chvíle nezůstaly bez následku o svého potomka by se velkoryse postaral. Nějak uvnitř tušila, že by manželství s Michaelem bylo problémem hlavně z toho důvodu, že jeho život je někde úplně jinde. . Bylo pro ni přednější udržení vztahu založeného na lásce.. Poznala už za tu dobu, že na dětech mu opravdu záleží, protože je s nimi zvláštním způsobem spjatý a usmála se svým předčasným úvahám, které jí dělaly zbytečnou vrásku na čele. Přejel po něm rukou. "Věřím ti, ", řekl, zatímco si zapínal košili.


https://67.media.tumblr.com/6b2640ed504a0e941123b7572c0af620/tumblr_mjh5m8TUYo1qjpigho1_250.gif

Michaelovy citáty... (O dětskosti a zášti)

28. října 2016 v 17:07 Michaelovy citáty


Děti mě naučily vždy odpouštět. Jak jsem řekl, lidé po chvíli začnou cítit zášť a nenávist, ke které je podmíní společnost. Někdo jim našeptává do ucha:
"Tento člověk je zazobanej. Uděláme to. Třeba z toho něco kápne."
V takových okamžicích se lidé dostávají do problémů. Jako by jim had našeptával:
"Ne, ne, ne, to uděláme." V ten okamžik by měl do vás vstoupit bůh, probudit se v nás tato stránka naší osobnosti, a říct:
"Ne, to není správné. Uděláme to takhle."
Je smutné, že lidé se více nepodobají dětem. Nemyslím, aby byli dětinští, ale dětští.

P.S.
Takže to, co je prakticky zkažené, to je společnost. Vzhledem k tomu, co opět vychází v bulváru je to evidentní. Pro peníze všechno.

Je to divné, že negativita řídí svět a život. Zapomněli jsme, že láska je srdcem celého stvoření? ❤❤❤Přátelské připomenutí všem, kdo pochybovali o Michaelu Jacksonovi, o tom, že je nevinný.
Když zemřel, FBI vydala své soubory pro veřejnost. Nebyly zjištěny vůbec žádné trestní činy. Nebyly zjištěny žádné podstatné důkazy, aby prokázal, že byl mohl být vinný.
Případ byl uzavřen v roce 2005, když byl osvobozen. Zde si přečtěte z úředních spisů Michael Jackson u FBI na vlastní pěst. Děkuji za Váš čas.

https://vault.fbi.gov/Michael%20Jackson/Michael%20Jackson%20Part%2007%20of%2007/view


http://67.media.tumblr.com/6220904eff6d5fbe123e78c238e97c1d/tumblr_ofk0jtcbTl1vj7o0po1_500.png


Toto jsou vzkazy od Paris.

http://66.media.tumblr.com/225c4f7d11a6bee4bf23ed3f5cb5ef79/tumblr_o96jfy6o4V1rkxilgo1_500.jpg

Barvy lásky (povídka) 6. kapitola

26. října 2016 v 22:02 | Hana |  Barvy lásky (povídka)


https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR6NxWcig9IpLazkCoSyMLhmBhIDwAXce8lb9l8YuzJamq5FX9ZKaždý další den prožitý v Neverlandu byl pro Valerii úžasný. Ani nevnímala, jak tam čas rychle úbíhá a zvlášť v Michaelově přítomnosti.
První dubnový týden měl Michael nečekaný telefonát. Ozvala se paní Whiteová. Její nemocný syn Ryan byl jedním z těch, o které se Michael staral na svém ranči a snažil se, aby zapoměl na svou chorobu a cítil se tady jako ostatní děti. Na lidi s AIDS se skoro všichni v té době dívali jako na malomocné a nejhůř na tom byly právě děti.
"Michaeli, říkal jste, abych vám dala vědět kdykoli ", slyšel hlas plný zoufalství přerušený náhle slzami.
"Promiňte, ale Ryan je v komatu a nezbývá mu moc času...". "Přijedu. Budu u vás za pár hodin", ujistil ji. "Michaeli... nejezděte. Doktoři mu víc než hodinu nedávají. To nestihnete. Je tady už Elton John. Jenom jsem chtěla, aby jste to věděl ". Byl chvíli tiše a musel se s tím vyrovnávat. "Přesto tam budu", trval na svém. "Slíbil jsem mu, že ho neopustím".
To odpoledne čekala Valerie na Michaela marně. Zdálo se jí to divné, protože se to zatím ještě nestalo. Sdělili ji ale, že musel naléhavě odjet a vrátí se až pozdě večer. Asi si na zohle už bude muset zvyknout. Cítila netrpělivost a právě v tu dobu ji napadlo jít se podívat k tanečnímu sálu, kde se poprvé ocitla v jeho náručí. Něco ji k tomu místu přitahovalo.a zároveň jakoby tušila, že už je zpátky. Za pravdu jí dal jeho zpěv, který se odtud ozýval. Tu písničku nikdy předtím neslyšela. Stiskla známou kliku a pomalu otevřela dveře sálu.
Při pohledu na Michaela, sedícího na zemi s dlaněmi na očích už zase litovala své nerozvážnosti. Jeho tělo se otřásalo tlumenými vzlyky a ona tam stála zmatená, stydící se za svou nemožnou zvědavost, co ji sem přivedla. Už už chtěla tiše vycouvat, ale zjistil, že někdo vešel do místnosti.l Zvedl k ní zaslzenou tvář. "Omlouvám se. Za to, že jsi musela marně čekat a za to v jakém stavu mě teď vidíš ", řekl. "Ne, ne... to já se omlouvám. Smím vědět, co se stalo?" přisedla si k němu.
Bylo poznat, že se chce někomu svěřit.
"Tohle je jen nápad na novou písničku. Ještě to není hotové. Jenže ten, komu jsem ji slíbil si ji už nikdy neposlechne. Dneska všechna jeho trápení skončila. Ale je to správně? Byl to ještě chlapec. Proč musel zemřít v tom nejlepším věku a nemít žádnou šanci na život? Ale věřím, že tam, kam odešel je věčné slunce. Tak ji také pojmenuji - Gone too soon", zastavil magnetofon a kazeta přestala hrát. "Ani jsem se s ním nestihl rozloučit. Když jsem tam u něho
v pokoji seděl, držel jsem ho za ruku . Mluvil jsem s ním jako dřív.... ale věděl jsem, že už mi nikdy neodpoví, nikdy se neusměje a všude kolem byly jeho dárky ".
Valerie pokládala za tu nejpřirozenější věc dát ruce kolem jeho ramen a obejmout ho. Sotva to udělala neubránila se touze vzít na sebe část jeho trápení, ale zároveň i silnému vzrušení. To druhé cítila i u Michaela... jakoby se z jisker stával plamínek, co se hodlá rozhořet v oheň.

http://i43.tinypic.com/2vce4gz.jpg

Vzpomínka Siedah Garrett na nahrávání s Michaelem a zajímavosti o písni I Just Can not Stop Loving You.

26. října 2016 v 20:52 Michael Jackson - informace, fota, videa"Michael se jednou objevil na zkoušce ve Westlake studiu, na sobě pár nesourodých ponožek. Když jsem se ho na to zeptala, vysvětlil, že se oblékl ve spěchu.
Druhý den na zkoušce si dal záležet, aby mi ukázat své ponožky. Vzrušeně ukazoval na nohy s upozorněním: Podívejte, Sid. Podívala jsem se dolů a reagovala: Jo, fajn Michaeli, jsou sice stejné, ale máš je obráceně...."
Když poprvné nahrávali písničku "I Just Can not Stop Loving You" zpívala Siedah se zavřenýma očima a najednou cítila, že se jí něco strefuje do tváře.. byl to popcorn. Začala před sebou mávat rukama a Quincyho to rozčílilo.
"Hej, Sid. To nahrávání nás stojí fůru peněz tak přestaň blbnout a soustřeď se".
Pochopitelně, že ten kdo tady blbnul byl Michael, který vedle umíral smíchy.

Michael at Westlake Studios during the “BAD” recording sessions. Siedah Garrett: Michael once showed up to rehearsal wearing a pair of mismatched socks. When I asked him about it, he explained that he got dressed in a rush. The next day at rehearsal,...


Populární balada byla původně zamýšlena jako duet mezi MJ a ženou a volba padla buď Barbru Streisand nebo Whitney Houston. Dokonce i Arethe Franklin a Agnethe Fältskog ( ze skupiny ABBA) byla nabídnuta píseň, ale všichni čtyři měli jiné povinnosti.
J.Randy Taraborelli vzpomíná, že Michael chtěl, aby s ním píseň zpívala Barbra Streisand, ale ona ho odmítla.
"Nemůžu tomu uvěřit", řekl zklamaně
Copak věděla, že to bude největší album v historii?

http://4.bp.blogspot.com/-xWlEiuVdgPI/UKOOiAmC9FI/AAAAAAAAf_I/1vI-t6IfV2g/s1600/gifs+michael+jackson+bad+25+%25285%2529.gif

Rozhovor Michaela s rabbi Schmuley ( o tom jak si připadá nehezký )

25. října 2016 v 20:43 Rozhovory

Opravdu dost smutný rozhovor, ale je skutečností, že člověk je takový, jaký se sám vidí a Michaelovi bylo vštěpované, že není hezký. Ten závěr je přesný - ani netušil, jak krásná je jeho duše a to je důležité...

SB:
Myslíš, že to kvůli svému otci nevěříš, že jsi přitažlivý, a tak ses pokusil s tím něco udělat, ale přitom stále nejsi spokojený? Opravdu se musíš začít mít rád, i to jak vypadáš...
MJ:
Já vím. Kéž by to šlo.
SB:
Tuhle na cenách Angel Ball jsi vypadal úžasně. Vždyť jsi tam byl nejpohlednější chlap. Nemáš rád, když tě fotografují?
MJ:
Kéž by mě už nikdy nikdo nefotil a neviděl. Když vystupuju, udělám ten tanec tak, jak chci, aby ho lidé viděli. Natočím to tak, jak chci, aby to lidé viděli.
SB:
Takže bys rád dělal filmy?
MJ:
Miluju filmy, ale tam mám vše pod kontrolou. Neovlivním, jaké fotky publikují média. Neovlivním osvětlení ani svůj výraz na té fotce. Arggh.
SB:
Kdyby za tebou přišlo dítě a řeklo ti: "Nesnáším, když mě fotí," co bys mu řekl?
MJ:
Řekl bych mu: "Ani nevíš, jak jsi krásný. Tvoje duše je to…"
SB:
Jak je možné, že jsi připravený tohle říct všem jen ne sám sobě.
MJ:
Nevím. (Řekne zmateně a rezignovaně.)
SB = Schmuley Boteach

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/4f/02/ee/4f02ee847a16370598df9d3c206ccb23.jpg

Michael odvádí Stevie Wondera, kterého "zapoměli" ve studiu

24. října 2016 v 23:01 Speciální animace

Při nahrávání písně Prostě dobří přátelé se Michael vrátil pro Stevie Wondera, který zůstal ve studiu bez toho, aby mu někdo pomohl najít cestu a odvedl ho.
Prostě... dobrý přítel.
Mrkající

https://67.media.tumblr.com/bb211dd6a190b7db4f6cee6db2f94c25/tumblr_noaiueESqX1qb8tudo1_400.gif

http://33.media.tumblr.com/a913393a4c4406e27b9b3614fdfbb9c6/tumblr_noaiueESqX1qb8tudo2_400.gif

Barvy lásky (povídka) 5. kapitola

23. října 2016 v 12:06 | Hana |  Barvy lásky (povídka)


https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR6NxWcig9IpLazkCoSyMLhmBhIDwAXce8lb9l8YuzJamq5FX9Z"Valerie... Val", musel vyslovit její jméno dvakrát, než na to vůbec zareagovala. Seděla s hlavou skloněnou a už po několikáté opravovala skicu...
"Je lepší dát si pauzu, jakmile víc smažete, než nakreslíte", poznamenal. "Já bych už asi taky dál v klidu sedět nevydržel", přiznal se. Vstal, nalil si u stolku šálek kávy a jeden podal i jí. Jen pár doušků toho osvěžujícího nápoje stačilo zbystřit unavenou mysl. "Nechcete se trochu projít?" navrhl Michael, sotva dopili. "Ukážu vám něco, co je mým skutečným soukromím. Místo, kde se cítím nejvíc svobodný ". Valerie neměla ani tušení, co má očekávat. Slyšela už toho o Neverlandu tolik.
Nějaký zvláštní alarm v ní začal vyzvánět jako na poplach při pomyšlení, že se snad jedná o Michaelovu ložnici. Jeho šibalský výraz jí moc klidu nepřidával. Jak by měla v tom případě reagovat?
Za chvíli už stáli před masivními dveřmi s klikou ve tvaru tenisového míče. Když je otevřel, zjistila, že se za nimi nachází taneční sál s velikými zrcadly po celé délce místnosti.. Úplně v rohu stála figurína Mickey Mouse, což ji překvapilo. Ale o Michaelově fascinaci disneyovskýmji postavami také věděla. Dojem se ale změnil v okamžiku, kdy začala hrát hudba. Tohle nikdy ve skutečnosti neviděla. Jeho tělo jakoby se stalo chvilkami součástí tornáda, reagovalo na každý tón a nohy neobyčejně rychle tančiiy po parketu.. Sotva přestal, natáhl k ní ruku a pohledem ji vyzval, aby vložila tu svou do jeho a přitáhl si ji blíž k tělu. Valerie skoro nedýchala. Začala pomalá skladba a ona se dívala do Michaelových zářících očí. I ty její se náhle rozzářily. Ani ji nenapadlo myslet na kroky. Měla obavy, kdoví jak nebude mít dřevěné nohy, ale Michael ji vedl.
"Rád bych něco navrhnul", řekl tiše s úsměvem. "Co kdyby jsme si tykali?" Valerie to brala jako dobrý nápad. Vždyť je přece jen osobnost a navíc je starší než ona. Přece jí nebude vykat...
Ale ve svém případě se cítila nejistá. "Můžu?" "Budu jen rád", ubezpečil ji.


https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/ac/9f/02/ac9f020a37d27b8b4c89d789d57361ac.jpg


Michael jako obvykle nemohl večer spát. Stejně jako Valerie. Zjistil, že v ateliéru se svítí a ona v náhlém popudu nanáší barvy na plátno, na sobě bílý plášť s několika stopami skvrn.
"Ty jsi ještě vzhůru? To je dobře, že nejsem jediný ". Valerii sice překvapil, ale ve svém nadšení si ani neuvědomovala, že tam před ní stojí v lehkém červeném pyžamu. Jakoby to bylo něco běžného. "Obvykle se mi to nestává", vysvětlovala "ale dostala jsem uprostřed noci nápad".
"Chci se na to podívat.. ukaž ". "Ne, ne. Ještě to není hotové. Uvidíš až výsledek".
Nic nepomohlo, Michael byl jako zvědavé dítě. "Že ne?" Měl v úmyslu jen tak se nevzdat a naoko bojovně si vyhrnul rukávy. Valerie se postavila před plátno se stejným odhodláním. Chce si hrát? Taky dobře.

Výsledek obrázku pro michael jackson Ebony gifs
http://home.mj-upbeat.com/wp-content/uploads/2014/05/Michael-Jackson-L-uomo-Vogue-October-2007-michael-jackson-13869010-1000-1499.jpg"Už jsem řekla, ne!" vysunula bojovně bradu. "A nemysli si, že nemám proti tobě žádné zbraně?"
"To bych chtěl vidět jaké", dal si výsměšně ruce vbok. "Jaké? Tyhle", popadla ze sklenice dva namočené štětce
a prudce s nimi mávla... bohužel přímo do Michaelovy blížící se tváře. Zanechaly tam dvě parádní stopy.
Jednu červenou a druhou modrou. Tak tohle jsem asi vážně přehnala, uvědomila si náhle. Můžu si rovnou začít pakovat věci a zapomenout i na šek.
"Promiňte", skousla si ret. Michael se ale náhle rozesmál. "Už jsi zapoměla, že si tykáme? Navíc mi to nevadí. Mám Indiána v krvi. Jen se teď budu muset jít opláchnout, takže mě omluv...."
Čekala, že už se asi nevrátí a opravdu ji to mrzelo. Dveře se za deset minut opět otevřely.
"V pořádku?" zeptala se Valerie s úlevou. "Naprosto", přikývl Michael s rukama za zády. " Už jsem se umyl... Ale, koukám, že ty jsi nějaká suchá". "Néé", vykřikla Vareie, když zahlédla stříkající pistolku. V tu chvíli ale dostala spršku přímo do tváře. "A jsme si kvit", zařehonil se Michael a vyrazil ven ze dveří.


http://66.media.tumblr.com/057b3cc8ed7dca27e06623340c4aee30/tumblr_mtc7cmVBBc1rdzaqro1_500.gif